scorpio header vervolg

Scorpiocross

De uitslag van de trimloop staat hieronder, de overige uitslagen staan op een andere website. Klik daarvoor op de onderstaande link, een nieuw venster zal worden geopend.

Uitslag

update 27-11-2004 UITSLAG TRIMLOOP 5600 METER 21-11-2004
806 Anita vd Heykant Oosterhout 31.47
821 Irene Harteveld Oosterhout 32.30
801 Enith Bouwmeester Oosterhout 33,13
805 Paula Sprengers Oosterhout 34.37
800 Ine Huisman Oosterhout 35.31
802 Gerda Vieringmeier Oosterhout 35.31
794 Marjon van Meer Oosterhout 35.48
798 Friedie Vissers Raamsdonksveer 36.08
796 Rob Hemminga Oosterhout 39.30
  UITSLAG TRIMLOOP 2800 METER
870 Kees van der Ark Oosterhout 12.17
906 Inge Vlek de Mes Breda 13.01
  UITSLAG TRIMLOOP 7000 METER
905 Erik Oomes Raamsdonksveer 28.16
820 Ad Kieboom Raamsdonksveer 28.25
887 Jan van Schendel Raamsdonksveer 28.28
902 Hans de Labeije Gouda 28.54
910 Ad Appelhof Tilburg 29.18
826 Alex van den Biggelaar Made 29.21
809 Eric-Jan van oorschot Made 29.32
849 Heer Rijckevorsel Made 29.58
807 Maurice Nooten Dorst 30.02
890 Sybrant Walsma Oosterhout 30.12
810 Lex Raaijmaakers Oosteind 31.00
912 Ulrich Zwijsen Oosterhout 31.20
860 Piet van Bragt Made 31.24
873 Peter Veronden Raamsdonksveer 32.44
815 Aad Winkelman Oosterhout 32.47
904 Esther Lambooij Oosterhout 32.50
823 Henri van Hal Dongen 33.20
848 Heer Stuifmeel Prinsenbeek 33.29
908 Frank Niessen Oosterhout 33.36
892 Dirk de Labeije Teteringen 33.37
888 Ton Sweep Geertruidenberg 33.52
814 Bart Blom Oosterhout 34.01
816 Jan Razenberg Made 34.02
812 Peter van Oosterhout Breda 34.33
869 Margie van Seters Oosterhout 35.00
847 Bas v.d. Schoof Oosterhout 35.21
889 Mary Sweep Geertruidenberg 36.08
871 Nick Burgers Bavel 36.20
872 Ben Burgers Bavel 36.27
811 Michel vd Sanden Wagenberg 36.27
901 Jolanda Commijs Drimmelen 36.45
817 Kees vd Made 36.49
818 Toon Ketelaars Oosterhout 36.51
819 Sjaan van Hoof Oosterhout 36.52
891 William Simons Breda 37.01
824 Ton Dankelman Oosterhout 37.29
859 T.Kuijsten Breda 39.28
858 Ankie van Gurp Breda 39.28
913 Heer Mureau Oosterhout 39.29
903 Heer Brouwers Oosterhout 39.51
808 Anna Marcelissen Raamsdonksveer 42.48
  UITSLAG 1400 METER TRIMLOOP
911 Mathijs Appelhof Tilburg 7.01
850 Tim Szelich Teteringen 8.42
857 Ronnie Tiggelman Breda 8.51
853 Madelon Tax Breda 8.55
907 Ester Janssens Tilburg 8.55
  UITSLAG 4200 METER TRIMLOOP
866 Michel Aanen Hardinxveld Giess. 17.38
825 Kees Luyken Breda 19.03
867 Jeroen Vos Hardinxveld Giess. 20.23
861 Thamar Raaijmakers Oosteind 21.42
822 Frits Smit Oosterhout 21.43
909 M.de Kort Loon op Zand 23.31
793 Lizet Razenberg Made 25.57
791 José van Loenhout Oosterhout 25.58
795 Mia Mulder Rijen 26.17
797 Marie-José Smit Oosterhout 26.39
792 Rie Quirijnen Oosterhout 27.53
790 Diny Hemminga Oosterhout 27.55