Afdrukken

Jongens pupillen C

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
394 Lekan Dalenberg 1998 7.5 2.71 15.55 914 ptn
282 Quincy Benjamin 1998 7.4 2.59 12.54 858 ptn
212 Thijs Aarts 1999 8.3 2.46 13.82 704 ptn
333 Wouter Rutten 1999 8.4 2.23 14.43 654 ptn
280 Robin Huijbregts 1998 8.2 2.18 12.89 647 ptn
392 Attila Akgun 1998 8.4 1.89 17.22 630 ptn
393 Maikel Buiks 1998 8.2 1.78 12.88 567 ptn
396 Menno Ramselaar 1998 8.7 2.04 13.28 554 ptn
334 Ramon Emmen 1999 8.5 2.39 7.53 539 ptn
213 Jesse Buckmanm 1999 9.2 2.20 13.71 530 ptn
395 Thijs Ots 1998 dnf 2.58 14.91 475 ptn
500 Hugo Slik 2000 8.6 1.89 9.37 465 ptn
242 Jelle Ravenstein 1999 8.6 2.10 7.14 458 ptn
397 Sam van der Pol 1998 8.9 1.67 11.20 417 ptn
279 Martijn Vermeulen 1998 9.1 1.79 9.43 380 ptn
281 Stijn Daemen 1998 dnf 2.34 9.80 334 ptn
458 Pascal Smeekens 1999 dnf 2.12 9.99 294 ptn
335 Danny Broers 1998 dnf 1.94 11.59 289 ptn
278 Max Vermeulen 1998 9.6 1.69 7.93 270 ptn
283 Sven van der Pas 1999 9.2 1.59 4.86 219 ptn

600m20 deelnemer(s)
  281 Daemen, Stijn 1998 ATV Scorpio 2.28.9 min ptn  
  394 Dalenberg, Lekan 1998 Atledo 2.38.1 min ptn  
  280 Huijbregts, Robin 1998 ATV Scorpio 2.43.7 min ptn  
  396 Ramselaar, Menno 1998 Atledo 2.48.3 min ptn  
  333 Rutten, Wouter 1999 Spiridon 2.51.3 min ptn  
  500 Slik, Hugo 2000 Acw66 2.55.0 min ptn  
  282 Benjamin, Quincy 1998 ATV Scorpio 2.56.2 min ptn  
  392 Akgun, Attila 1998 Atledo 2.57.7 min ptn  
  283 Pas, Sven van der 1999 ATV Scorpio 2.58.2 min ptn  
  334 Emmen, Ramon 1999 Spiridon 3.00.2 min ptn  
  242 Ravenstein, Jelle 1999 ACW'66 3.01.6 min ptn  
  395 Ots, Thijs 1998 Atledo 3.05.4 min ptn  
  335 Broers, Danny 1998 Spiridon 3.05.9 min ptn  
  393 Buiks, Maikel 1998 Atledo 3.07.4 min ptn  
  213 Buckmanm, Jesse 1999 ACW'66 3.08.3 min ptn  
  212 Aarts, Thijs 1999 ACW'66 3.10.5 min ptn  
  279 Vermeulen, Martijn 1998 ATV Scorpio 3.12.6 min ptn  
  397 Pol, Sam van der 1998 Atledo 3.17.9 min ptn  
  278 Vermeulen, Max 1998 ATV Scorpio 3.18.5 min ptn  
  458 Smeekens, Pascal 1999 Scorpio 3.26.4 min ptn  


Meisjes pupillen C
600m13 deelnemer(s)
  277 Ackermans, Tia 1999 ATV Scorpio 2.31.3 min ptn  
  218 Eldred , Laura 1998 ACW'66 2.38.3 min ptn  
  275 Verschuren, Anouk 1998 ATV Scorpio 2.39.5 min ptn  
  399 Flipsen, Indy 1998 Atledo 2.44.9 min ptn  
  276 Daemen, Maud 1999 ATV Scorpio 2.47.1 min ptn  
  239 Pie, Parisha 1998 ACW'66 2.48.5 min ptn  
  248 Slik, Annet 1998 ACW'66 3.00.3 min ptn  
  222 Herwaarden, Anouk van 1999 ACW'66 3.06.7 min ptn  
  261 Kuik, Sharona van 1999 ACW `66 3.08.0 min ptn  
  398 Droge, Yara 1998 Atledo 3.08.9 min ptn  
  231 Leyten, Bobbie 1999 ACW 66 3.18.1 min ptn  
  232 Linden, Loes van der 1999 ACW'66 3.59.9 min ptn  
  234 Mierlo, Vronie van 1999 ACW'66 4.09.1 min ptn  

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
275 Anouk Verschuren 1998 8.0 2.83 12.47 801 ptn
239 Parisha Pie 1998 8.1 2.53 10.47 689 ptn
399 Indy Flipsen 1998 9.1 2.54 14.42 621 ptn
277 Tia Ackermans 1999 7.9 2.39 6.79 612 ptn
218 Laura Eldred 1998 8.2 2.02 8.65 534 ptn
222 Anouk van Herwaarden 1999 8.7 2.30 8.87 522 ptn
234 Vronie van Mierlo 1999 8.8 2.06 11.98 522 ptn
398 Yara Droge 1998 8.6 2.06 4.99 394 ptn
261 Sharona van Kuik 1999 8.6 2.10 4.30 382 ptn
231 Bobbie Leyten 1999 9.4 2.08 7.50 360 ptn
232 Loes van der Linden 1999 9.3 1.66 9.67 335 ptn
248 Annet Slik 1998 9.0 1.73 7.06 329 ptn
276 Maud Daemen 1999 dns 2.15 8.37 267 ptn


Jongens pupillen B
1000m16 deelnemer(s)
  340 Broeders, Ward 1997 Spiridon 4.04.3 min ptn  
  390 Pol, Pim van der 1997 Atledo 4.13.0 min ptn  
  342 Par, Emil van de 1997 Spiridon 4.33.2 min ptn  
  341 Houtzager, Jens 1997 Spiridon 4.40.0 min ptn  
  287 Pas, Arno van der 1997 ATV Scorpio 4.41.1 min ptn  
  389 Jong, Lars de 1997 Atledo 4.42.5 min ptn  
  264 Vermeer, Daan 1997 ACW `66 4.45.1 min ptn  
  344 Suur, Raymond 1997 Spiridon 4.48.7 min ptn  
  343 Boemaars, Yannick 1997 Spiridon 4.49.1 min ptn  
  285 Heusden, Rob van 1997 ATV Scorpio 4.53.6 min ptn  
  337 Koot, Sven 1997 Spiridon 5.00.7 min ptn  
  286 Niessen, Victor 1997 ATV Scorpio 5.05.7 min ptn  
  339 Jansen, Bram 1997 Spiridon 5.09.7 min ptn  
  338 Koning, Fas de 1997 Spiridon 5.23.1 min ptn  
  240 Pie, Cezary 1997 ACW'66 5.42.7 min ptn  
  228 Lee, Aron van 1997 ACW'66 dns min ptn  

StnrNaamgeb40mVerspringenKogelstotenptn
264 Daan Vermeer 1997 7.3 2.87 4.73 1055 ptn
228 Aron van Lee 1997 7.2 2.65 4.58 1020 ptn
341 Jens Houtzager 1997 7.6 2.54 4.78 937 ptn
340 Ward Broeders 1997 7.3 2.59 3.84 933 ptn
287 Arno van der Pas 1997 7.5 2.61 4.18 926 ptn
389 Lars de Jong 1997 7.8 2.46 3.96 827 ptn
337 Sven Koot 1997 7.8 2.54 3.38 797 ptn
344 Raymond Suur 1997 7.5 2.33 3.17 790 ptn
286 Victor Niessen 1997 7.7 2.29 3.56 779 ptn
342 Emil van de Par 1997 7.9 2.46 3.50 774 ptn
390 Pim van der Pol 1997 7.8 2.34 3.54 770 ptn
338 Fas de Koning 1997 8.1 2.19 3.48 688 ptn
240 Cezary Pie 1997 7.6 1.93 2.43 624 ptn
339 Bram Jansen 1997 8.0 2.13 2.19 573 ptn
285 Rob van Heusden 1997 8.4 1.92 2.85 534 ptn
343 Yannick Boemaars 1997 8.3 1.98 1.88 464 ptn


Meisjes pupillen B
1000m5 deelnemer(s)
  284 Zahm, Julia 1997 ATV Scorpio 4.48.3 min ptn  
  267 Winkelmolen, Micky 1997 ACW `66 5.01.4 min ptn  
  345 Senders, Benthe 1997 Spiridon 5.17.5 min ptn  
  391 Haarbosch, Meike 1997 Atledo 5.31.5 min ptn  
  456 Heijmeijer, Joosje 1997 Scorpio dns min ptn  

StnrNaamgeb40mVerspringenKogelstotenptn
456 Joosje Heijmeijer 1997 7.6 2.56 3.48 844 ptn
391 Meike Haarbosch 1997 8.4 3.00 3.72 823 ptn
284 Julia Zahm 1997 7.6 2.60 3.12 821 ptn
345 Benthe Senders 1997 8.3 2.33 3.60 694 ptn
267 Micky Winkelmolen 1997 8.4 2.21 3.72 665 ptn


Jongens pupillen A
1000m28 deelnemer(s)
  214 Donker, Guus 1995 ACW'66 3.35.4 min ptn  
  346 Honcoop, Rob 1996 Spiridon 3.39.4 min ptn  
  384 Flipsen, Martijn 1996 Atledo 3.43.9 min ptn  
  349 Krol, Pelle 1996 Spiridon 3.49.6 min ptn  
  353 Broeders, Teun 1995 Spiridon 3.51.3 min ptn  
  294 Kuik, Stein van 1996 ATV Scorpio 3.53.6 min ptn  
  300 Smit, Jelle 1996 ATV Scorpio 3.57.7 min ptn  
  295 Heusden, Ben van 1995 ATV Scorpio 3.59.2 min ptn  
  298 Burgt, Yorick van de 1996 ATV Scorpio 4.04.8 min ptn  
  351 Goderie, Michiel 1996 Spiridon 4.09.0 min ptn  
  382 Eersel, Cas van 1996 Atledo 4.13.9 min ptn  
  383 Embrechts, Bryan 1996 Atledo 4.14.9 min ptn  
  350 Goderie, Albert 1996 Spiridon 4.16.4 min ptn  
  254 Son, Stijn van 1995 ACW'66 4.16.8 min ptn  
  241 Pie, Ezra 1995 ACW'66 4.24.0 min ptn  
  347 Stroo, Aike 1996 Spiridon 4.34.7 min ptn  
  299 Snepvangers, Benno 1996 ATV Scorpio 4.36.0 min ptn  
  355 Dijk, Daan van 1995 Spiridon 4.41.7 min ptn  
  296 Vermeulen, Bram 1996 ATV Scorpio 4.43.9 min ptn  
  381 Dorsselaar, Frank van 1996 Atledo 4.44.8 min ptn  
  352 Verstraete, Tomas 1996 Spiridon 4.45.3 min ptn  
  348 Boersma, Bart-Jan 1996 Spiridon 4.46.0 min ptn  
  354 Weel, Maarten van 1995 Spiridon 4.47.7 min ptn  
  297 Zondervan, Daan 1995 ATV Scorpio 4.53.6 min ptn  
  243 Rombouts, Huub 1995 ACW'66 5.19.4 min ptn  
  499 Dielesen, Marlin 1995 Spiridon 5.21.3 min ptn  
  356 Nimwegen, Nicky 1995 Spiridon 5.28.1 min ptn  
  385 Krevelen, Daan van 1996 Atledo dns min ptn  

StnrNaamgeb60mVerspringenKogelstotenptn
300 Jelle Smit 1996 9.6 3.63 7.07 1417 ptn
214 Guus Donker 1995 9.4 3.72 5.93 1399 ptn
385 Daan van Krevelen 1996 9.7 3.35 7.59 1374 ptn
383 Bryan Embrechts 1996 9.7 3.35 7.22 1353 ptn
351 Michiel Goderie 1996 9.5 3.30 6.03 1305 ptn
353 Teun Broeders 1995 9.7 3.46 5.49 1271 ptn
352 Tomas Verstraete 1996 10.1 3.36 6.38 1246 ptn
350 Albert Goderie 1996 9.7 3.29 5.37 1229 ptn
346 Rob Honcoop 1996 10.0 3.24 6.00 1214 ptn
349 Pelle Krol 1996 10.1 3.22 5.32 1152 ptn
382 Cas van Eersel 1996 10.4 2.98 6.19 1118 ptn
254 Stijn van Son 1995 10.3 3.24 4.98 1105 ptn
299 Benno Snepvangers 1996 10.0 3.28 3.98 1084 ptn
294 Stein van Kuik 1996 10.0 3.14 4.31 1081 ptn
384 Martijn Flipsen 1996 11.3 3.16 5.65 1007 ptn
298 Yorick van de Burgt 1996 10.5 2.96 4.64 998 ptn
295 Ben van Heusden 1995 10.7 3.13 4.38 988 ptn
355 Daan van Dijk 1995 10.8 2.64 5.82 974 ptn
241 Ezra Pie 1995 10.8 2.92 4.55 945 ptn
381 Frank van Dorsselaar 1996 10.6 2.84 4.14 925 ptn
297 Daan Zondervan 1995 11.1 2.85 4.73 907 ptn
348 Bart-Jan Boersma 1996 10.7 2.66 4.48 901 ptn
347 Aike Stroo 1996 10.7 2.68 3.90 862 ptn
296 Bram Vermeulen 1996 11.4 2.59 4.53 806 ptn
356 Nicky Nimwegen 1995 12.3 2.51 4.98 727 ptn
243 Huub Rombouts 1995 12.0 2.50 4.46 718 ptn
354 Maarten van Weel 1995 12.0 2.25 4.84 695 ptn
499 Marlin Dielesen 1995 12.1 2.30 4.65 682 ptn


Meisjes pupillen A
1000m19 deelnemer(s)
  387 Peeters, Cathelijn 1996 Atledo 3.38.0 min ptn  
  229 Lee, Daphne van der 1995 ACW'66 3.42.0 min ptn  
  233 Mans, Kristel 1995 ACW'66 4.08.8 min ptn  
  290 Tilburg, Kirsten van 1995 ATV Scorpio 4.10.3 min ptn  
  291 Kok, Jasmijn 1996 ATV Scorpio 4.17.9 min ptn  
  380 Hendriks, Mandy 1995 Atledo 4.21.2 min ptn  
  263 Verdijk, Maxime 1996 ACW `66 4.21.9 min ptn  
  288 Blom, Kimberly 1995 ATV Scorpio 4.23.2 min ptn  
  249 Smits, Mayke 1995 ACW'66 4.31.9 min ptn  
  262 Velden, Marjo van den 1996 ACW `66 4.35.5 min ptn  
  386 Cosijn, Floor 1996 Atledo 4.39.3 min ptn  
  292 Roovers, Daphne 1996 ATV Scorpio 4.43.8 min ptn  
  289 Jehae, Vivianne 1995 ATV Scorpio 4.47.8 min ptn  
  216 Vink, Julianne de 1996 ACW'66 4.49.8 min ptn  
  244 Schans, Lotte van der 1996 ACW'66 4.51.4 min ptn  
  252 Snoeren, Anouk 1995 ACW'66 4.59.6 min ptn  
  217 Eldred, Samantha 1995 ACW'66 5.00.2 min ptn  
  388 Ramselaar, Anniek 1996 Atledo 5.18.4 min ptn  
  253 Soeterbroeck, Eline 1995 ACW'66 5.43.6 min ptn  

StnrNaamgeb60mVerspringenKogelstotenptn
229 Daphne van der Lee 1995 9.4 3.79 6.05 1420 ptn
252 Anouk Snoeren 1995 9.6 3.38 6.88 1356 ptn
288 Kimberly Blom 1995 9.7 3.62 6.23 1349 ptn
387 Cathelijn Peeters 1996 9.8 3.47 6.03 1292 ptn
291 Jasmijn Kok 1996 9.9 3.65 5.46 1277 ptn
244 Lotte van der Schans 1996 10.0 3.45 4.81 1178 ptn
249 Mayke Smits 1995 9.9 3.32 4.69 1159 ptn
233 Kristel Mans 1995 10.1 3.25 4.61 1109 ptn
290 Kirsten van Tilburg 1995 10.1 3.17 4.79 1106 ptn
262 Marjo van den Velden 1996 10.0 3.42 3.86 1103 ptn
380 Mandy Hendriks 1995 10.5 3.28 4.92 1082 ptn
263 Maxime Verdijk 1996 10.3 3.03 4.82 1052 ptn
289 Vivianne Jehae 1995 10.6 2.81 5.13 989 ptn
386 Floor Cosijn 1996 10.3 2.88 4.21 978 ptn
217 Samantha Eldred 1995 10.9 3.07 4.46 956 ptn
253 Eline Soeterbroeck 1995 11.2 2.87 5.13 927 ptn
388 Anniek Ramselaar 1996 11.2 2.89 4.63 897 ptn
292 Daphne Roovers 1996 10.7 2.78 3.62 860 ptn
216 Julianne de Vink 1996 11.3 2.61 3.91 776 ptn


Jongens junioren D
600m22 deelnemer(s)
  227 Kuik, Jordy van 1994 ACW'66 1.55.2 min ptn  
  269 Ypelaar, Sean 1993 ACW `66 1.56.0 min ptn  
  411 Denissen, Bram 1993 Atledo 1.57.0 min ptn  
  307 Niessen, Arthur 1994 ATV Scorpio 1.58.1 min ptn  
  401 Schellekens, Mark 1994 Atledo 1.59.5 min ptn  
  366 Bruijn, Toon de 1993 Spiridon 2.01.2 min ptn  
  402 Schijndel, Thomas van 1994 Atledo 2.02.9 min ptn  
  357 Roovers, Rens 1994 Spiridon 2.06.0 min ptn  
  305 Zwemstra, Ruben 1994 ATV Scorpio 2.07.2 min ptn  
  410 Liesen, Bart 1993 Atledo 2.08.3 min ptn  
  358 Krijnen, Luc 1994 Spiridon 2.14.6 min ptn  
  365 Miert, Jim van 1993 Spiridon 2.17.4 min ptn  
  361 Senders, Bram 1994 Spiridon 2.19.0 min ptn  
  400 Sprangers, Jorn 1994 Atledo 2.19.2 min ptn  
  359 Koning, Klijs de 1994 Spiridon 2.21.9 min ptn  
  268 Ypelaar, Ian 1994 ACW `66 2.24.1 min ptn  
  309 Ackermans, Tim 1993 ATV Scorpio 2.26.0 min ptn  
  362 Sminia, Sean 1994 Spiridon 2.30.1 min ptn  
  360 Mallens, Rolf 1994 Spiridon 2.30.8 min ptn  
  308 Beumer, Yoeri 1993 ATV Scorpio 2.33.0 min ptn  
  306 Zondervan, Bram 1993 ATV Scorpio 2.45.9 min ptn  
  226 Kramer, Robin 1993 ACW'66 dns min ptn  

StnrNaamgeb80mHoogspringenKogelstotenptn
269 Sean Ypelaar 1993 10.9 1.55 8.13 1687 ptn
411 Bram Denissen 1993 11.3 1.40 8.91 1544 ptn
401 Mark Schellekens 1994 11.7 1.45 8.61 1511 ptn
357 Rens Roovers 1994 11.9 1.40 8.25 1423 ptn
268 Ian Ypelaar 1994 11.5 1.30 8.37 1407 ptn
410 Bart Liesen 1993 12.6 1.30 9.38 1313 ptn
227 Jordy van Kuik 1994 11.4 1.25 5.75 1235 ptn
305 Ruben Zwemstra 1994 11.7 1.25 6.39 1232 ptn
400 Jorn Sprangers 1994 12.2 1.20 7.55 1195 ptn
226 Robin Kramer 1993 12.1 1.15 6.76 1126 ptn
309 Tim Ackermans 1993 12.3 1.25 5.96 1125 ptn
307 Arthur Niessen 1994 12.2 1.20 5.75 1088 ptn
402 Thomas van Schijndel 1994 12.3 1.20 5.91 1085 ptn
365 Jim van Miert 1993 12.4 1.15 5.99 1040 ptn
366 Toon de Bruijn 1993 12.6 1.15 4.98 951 ptn
308 Yoeri Beumer 1993 13.6 1.10 5.72 851 ptn
358 Luc Krijnen 1994 12.9 1.00 5.66 850 ptn
361 Bram Senders 1994 13.2 1.10 4.07 781 ptn
359 Klijs de Koning 1994 13.6 1.00 4.57 700 ptn
306 Bram Zondervan 1993 14.6 1.00 4.97 631 ptn
362 Sean Sminia 1994 14.2 0.00 4.81 415 ptn
360 Rolf Mallens 1994 13.8 0.00 3.90 388 ptn


Meisjes junioren D
600m23 deelnemer(s)
  367 Par, Kaylee van de 1993 Spiridon 1.51.0 min ptn  
  230 Lee, Susanne van der 1993 ACW'66 1.54.6 min ptn  
  257 Sprengers, Roos 1993 ACW'66 2.00.7 min ptn  
  364 Grinsven, Bregje van 1993 Spiridon 2.02.3 min ptn  
  415 Zundert, Hilde van 1993 Atledo 2.03.7 min ptn  
  302 Ackermans, Tess 1994 ATV Scorpio 2.05.0 min ptn  
  409 Krijnen, Caroline 1994 Atledo 2.07.5 min ptn  
  224 Hofmans, Tanita 1994 ACW'66 2.08.3 min ptn  
  413 Blok, Danique 1993 Atledo 2.11.1 min ptn  
  407 Flipsen, Robin 1994 Atledo 2.14.2 min ptn  
  369 Stravers, Rowen 1993 Spiridon 2.17.9 min ptn  
  408 Stuit, Julie 1994 Atledo 2.19.4 min ptn  
  454 Dijkstra, Suzan 1994 Scorpio 2.20.2 min ptn  
  363 Honcoop, Inge 1994 Spiridon 2.20.4 min ptn  
  304 Verschuren, Mariska 1994 ATV Scorpio 2.21.5 min ptn  
  412 Trommelen, Tessa 1993 Atledo 2.22.9 min ptn  
  266 Wanrooy, Livia van 1994 ACW `66 2.25.5 min ptn  
  414 Voortman, Maxime 1993 Atledo 2.28.2 min ptn  
  221 Herwaarden, Melanie van 1994 ACW'66 2.28.9 min ptn  
  416 Haarbosch, Simone 1993 Atledo 2.31.4 min ptn  
  404 Krevelen, Leanne van 1994 Atledo 2.33.8 min ptn  
  403 Klute, Janneke 1994 Atledo 2.36.7 min ptn  
  405 Biggelaar, Michelle van de 1994 Atledo 2.38.0 min ptn  

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
369 Rowen Stravers 1993 10.2 1.15. 8.27 20156 ptn
415 Hilde van Zundert 1993 9.2 1.51 7.90 1516 ptn
230 Susanne van der Lee 1993 8.9 1.35 8.46 1467 ptn
257 Roos Sprengers 1993 9.2 1.35 8.02 1390 ptn
224 Tanita Hofmans 1994 9.1 1.30 8.16 1379 ptn
367 Kaylee van de Par 1993 8.7 1.20 6.52 1287 ptn
364 Bregje van Grinsven 1993 9.3 1.25 6.88 1237 ptn
236 Sabine van Oort 1993 9.5 1.25 7.23 1224 ptn
412 Tessa Trommelen 1993 8.9 1.05 6.90 1162 ptn
409 Caroline Krijnen 1994 9.1 1.25 4.90 1147 ptn
407 Robin Flipsen 1994 9.7 1.25 6.28 1136 ptn
221 Melanie van Herwaarden 1994 9.6 1.20 5.96 1095 ptn
414 Maxime Voortman 1993 9.5 1.10 6.72 1084 ptn
266 Livia van Wanrooy 1994 9.3 1.20 4.91 1076 ptn
301 Lisa Smit 1994 10.0 1.00 8.69 1041 ptn
413 Danique Blok 1993 9.7 1.10 6.40 1033 ptn
416 Simone Haarbosch 1993 10.0 1.15 6.22 1014 ptn
304 Mariska Verschuren 1994 9.3 1.10 4.71 989 ptn
363 Inge Honcoop 1994 9.6 1.00 5.58 924 ptn
406 Vero Dalenberg 1994 10.9 1.10 6.48 872 ptn
403 Janneke Klute 1994 10.5 1.05 5.33 814 ptn
408 Julie Stuit 1994 10.5 0.95 6.42 810 ptn
302 Tess Ackermans 1994 9.9 1.00 4.19 783 ptn
454 Suzan Dijkstra 1994 10.2 1.00 4.72 777 ptn
405 Michelle van de Biggelaar 1994 10.9 1.00 5.04 707 ptn
404 Leanne van Krevelen 1994 11.1 0.95 5.59 682 ptn


Jongens junioren C
600m7 deelnemer(s)
  448 Aarden, Thijn 08-02-1991 Atledo 1.35.5 min ptn  
  376 Soomers, Kristof 1991 AV Spiridon 1.45.3 min ptn  
  374 Rooijen, Elmer van 02-10-1991 AV Spiridon 1.50.6 min ptn  
  259 Torrus, Christian 14-04-1992 ACW `66 1.53.5 min ptn  
  310 Heusden, Mark van 20-07-1992 Scorpio 1.54.4 min ptn  
  371 Bijl, Arthur 1992 Spiridon 1.59.2 min ptn  
  373 Aarts, Joran 1991 Spiridon 2.00.4 min ptn  

StnrNaamgeb100mHoogspringenKogelstotenptn
451 Remco Sanders 1991 12.2 1.50 11.91 1986 ptn
449 Stijn van Opstal 1992 12.1 1.60 9.63 1976 ptn
448 Thijn Aarden 1991 12.1 1.50 11.23 1972 ptn
311 Bernie van 't Goor 1991 13.3 1.55 12.55 1894 ptn
374 Elmer van Rooijen 1991 13.2 1.45 7.41 1578 ptn
259 Christian Torrus 1992 13.2 1.40 8.02 1570 ptn
450 Jesse Pfrommer 1992 13.7 1.30 8.68 1460 ptn
452 Dion Schellekens 1992 14.7 1.45 8.35 1446 ptn
373 Joran Aarts 1991 14.2 1.35 7.82 1391 ptn
371 Arthur Bijl 1992 14.6 1.30 6.85 1254 ptn
310 Mark van Heusden 1992 14.1 1.30 5.24 1212 ptn
372 Jesse Ermens 1992 15.3 1.30 5.64 1106 ptn
453 Michiel Huisman 1991 13.9 0.00 5.49 791 ptn


Meisjes junioren C
600m8 deelnemer(s)
  442 Claassen, Jeske 1991 Atledo 1.52.1 min ptn  
  271 Zigelboim, Dana 22-11-1992 ACW `66 1.53.5 min ptn  
  270 Zigelboim, Jonat 02-05-1991 ACW `66 1.53.7 min ptn  
  446 Vissers, Marlou 11-01-1991 Atledo 2.01.1 min ptn  
  443 Gussem, Jaimy de 26-04-1991 Atledo 2.08.5 min ptn  
  445 Sprangers, Shannon 01-10-1991 Atledo 2.09.8 min ptn  
  440 Boudewijns, Lizzy 12-04-1991 Atledo 2.11.8 min ptn  
  223 Hofmans, Lieke 1991 ACW'66 2.12.0 min ptn

StnrNaamgeb80mHoogspringenKogelstotenptn
223 Lieke Hofmans 1991 10.8 1.40 10.48 1698 ptn
442 Jeske Claassen 1991 11.4 1.40 7.71 1465 ptn
443 Jaimy de Gussem 1991 11.5 1.35 7.92 1420 ptn
446 Marlou Vissers 1991 11.4 1.25 8.85 1411 ptn
312 Yara Raaijmaakers 1992 11.6 1.35 7.43 1379 ptn
441 Cailin Bruinsman 1991 11.3 1.25 7.37 1347 ptn
445 Shannon Sprangers 1991 12.0 1.30 7.36 1283 ptn
258 Merel Tombrock 1991 11.7 1.30 6.31 1263 ptn
440 Lizzy Boudewijns 1991 11.8 1.15 8.34 1253 ptn
271 Dana Zigelboim 1992 12.1 1.15 6.16 1090 ptn
270 Jonat Zigelboim 1991 12.3 1.15 5.94 1050 ptn
444 Lydia van der Made 1992 12.5 1.15 4.62 938 ptn
370 Lisa Phaff 1992 12.7 1.00 dns 589 ptn
313 Nana Agyemang 1991 17.9 dns dns 0 ptn


g-atleten
StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
251 Christian Snoeren 1993 7.1 3.18 17.51 1115 ptn
246 Maiko Schouw 1998 7.5 2.97 25.10 1100 ptn
247 Wouter Schouw 1998 7.8 2.55 23.95 950 ptn
274 Bobby van der Sluis 1997 7.8 2.56 20.23 902 ptn
245 Esmee Schouw 1998 7.9 2.63 13.10 788 ptn
273 Andy Noldus 1995 8.6 2.27 21.71 742 ptn
250 Vincent Snoeren 1995 8.9 2.20 16.23 609 ptn
219 Stephan van Helvert 1998 8.7 2.07 15.80 602 ptn
225 Harley Klerks 1997 8.9 2.40 12.41 585 ptn
220 Dennis van Helvert 1998 8.9 2.09 11.47 506 ptn
265 Melanie van Wanrooij 1994 9.2 1.89 11.14 422 ptn
260 Bram van Dieren 1998 10.2 1.74 11.68 292 ptn
272 Werner Kamp 1995 12.1 1.87 4.44 111 ptn

600m0 deelnemer(s)
40013 deelnemer(s)
  246 Schouw, Maiko 1998 ACW'66 64.0 sec ptn  
  251 Snoeren, Christian 1993 ACW'66 64.0 sec ptn  
  247 Schouw, Wouter 1998 ACW66 64.0 sec ptn  
  219 Helvert, Stephan van 1998 ACW'66 66.0 sec ptn  
  220 Helvert, Dennis van 1998 ACW'66 66.0 sec ptn  
  265 Wanrooij, Melanie van 1994 ACW `66 121.0 sec ptn  
  273 Noldus, Andy 1995 ATV Scorpio 121.0 sec ptn  
  250 Snoeren, Vincent 1995 ACW'66 122.0 sec ptn  
  274 Sluis, Bobby van der 1997 ATV Scorpio 123.0 sec ptn  
  260 Dieren, Bram van 1998 ACW `66 124.0 sec ptn  
  245 Schouw, Esmee 1998 ACW'66 124.0 sec ptn  
  225 Klerks, Harley 1997 ACW'66 125.0 sec ptn  
  272 Kamp, Werner 1995 ATV Scorpio 181.0 sec ptn  


Jongens junioren B
100m6 deelnemer(s)
  418 Pfrommer, Jordy 12-02-1989 Atledo 11.8 sec ptn  
  215 Demmers, Bas 24-07-1990 ACW `66 12.1 sec ptn  
  325 Castelijns, Bas 02-07-1989 Scorpio 12.1 sec ptn  
  324 Schendel, Stefan van 28-11-1990 Scorpio 12.2 sec ptn  
  419 Hullenaar, Arne van't 18-09-1990 Atledo 12.2 sec ptn  
  417 Candel, Bart 29-11-1990 Atledo 13.2 sec ptn  

800m4 deelnemer(s)
  331 Wijngaard, Bart van den 18-08-1989 Scorpio 2.14.3 min ptn  
  324 Schendel, Stefan van 28-11-1990 Scorpio 2.17.0 min ptn  
  325 Castelijns, Bas 02-07-1989 Scorpio 2.20.6 min ptn  
  417 Candel, Bart 29-11-1990 Atledo 2.26.1 min ptn  

ver5 deelnemer(s)
  215 Demmers, Bas 24-07-1990 ACW `66 5.40 m ptn  
  331 Wijngaard, Bart van den 18-08-1989 Scorpio 5.37 m ptn  
  325 Castelijns, Bas 02-07-1989 Scorpio 4.94 m ptn  
  324 Schendel, Stefan van 28-11-1990 Scorpio 4.68 m ptn  
  330 Wijngaard, Frank van den 08-12-1990 Scorpio 4.36 m ptn  

kogel5 deelnemer(s)
  418 Pfrommer, Jordy 12-02-1989 Atledo 11.50 m ptn  
  331 Wijngaard, Bart van den 18-08-1989 Scorpio 10.11 m ptn  
  325 Castelijns, Bas 02-07-1989 Scorpio 9.67 m ptn  
  417 Candel, Bart 29-11-1990 Atledo 8.35 m ptn  
  330 Wijngaard, Frank van den 08-12-1990 Scorpio 7.61 m ptn  

speer5 deelnemer(s)
  331 Wijngaard, Bart van den 18-08-1989 Scorpio 42.62 m ptn  
  418 Pfrommer, Jordy 12-02-1989 Atledo 35.51 m ptn  
  417 Candel, Bart 29-11-1990 Atledo 32.15 m ptn  
  419 Hullenaar, Arne van't 18-09-1990 Atledo 27.57 m ptn  
  330 Wijngaard, Frank van den 08-12-1990 Scorpio 25.29 m ptn  


Meisjes junioren B
100m7 deelnemer(s)
  421 Hullenaar, Marit van 't 18-09-1990 Atledo 12.7 sec ptn  
  420 Broersen, Nadine 29-04-1990 Atledo 13.1 sec ptn  
  238 Olyve, Liset 25-02-1990 ACW `66 13.6 sec ptn  
  317 Leeuwen, Martine van 1990 Scorpio 13.7 sec ptn  
  319 Zwemstra, Soraya 13-03-1990 Scorpio 13.7 sec ptn  
  423 Evers, Evie 14-01-1990 Atledo 14.4 sec ptn  
  422 Veeken, Mara van der 01-02-1990 Atledo 14.7 sec ptn  

800m2 deelnemer(s)
  314 Stadhouders, Lian 17-05-1990 Scorpio 2.46.2 min ptn  
  327 Oomen, Tessa 13-05-1990 Scorpio 2.54.8 min ptn  

ver6 deelnemer(s)
  421 Hullenaar, Marit van 't 18-09-1990 Atledo 5.04 m ptn  
  420 Broersen, Nadine 29-04-1990 Atledo 4.97 m ptn  
  238 Olyve, Liset 25-02-1990 ACW `66 4.47 m ptn  
  319 Zwemstra, Soraya 13-03-1990 Scorpio 4.35 m ptn  
  314 Stadhouders, Lian 17-05-1990 Scorpio 4.24 m ptn  
  327 Oomen, Tessa 13-05-1990 Scorpio 3.78 m ptn  

kogel2 deelnemer(s)
  421 Hullenaar, Marit van 't 18-09-1990 Atledo 9.78 m ptn  
  423 Evers, Evie 14-01-1990 Atledo 7.89 m ptn  

speer5 deelnemer(s)
  420 Broersen, Nadine 29-04-1990 Atledo 34.34 m ptn  
  423 Evers, Evie 14-01-1990 Atledo 25.80 m ptn  
  319 Zwemstra, Soraya 13-03-1990 Scorpio 22.52 m ptn  
  238 Olyve, Liset 25-02-1990 ACW `66 17.47 m ptn  
  422 Veeken, Mara van der 01-02-1990 Atledo 15.24 m ptn  

Jongens junioren A
100m2 deelnemer(s)
  322 Amelsvoort, Bart 23-10-1987 Scorpio 12.1 sec ptn  
  323 Hoon, Tim de 09-12-1987 Scorpio 15.8 sec ptn  

800m1 deelnemer(s)
  7 Demmers, Sander 1988 ACW'66 2.11.9 min ptn  

ver1 deelnemer(s)
  322 Amelsvoort, Bart 23-10-1987 Scorpio 5.57 m ptn  

kogel0 deelnemer(s)
speer1 deelnemer(s)
  323 Hoon, Tim de 09-12-1987 Scorpio 43.14 m ptn  


Meisjes junioren A
100m5 deelnemer(s)
  237 Olijve, Anouk 29-04-1988 ACW `66 13.2 sec ptn  
  429 Broekhoven, Laura van 1988 Atledo 13.6 sec ptn  
  328 Walsma, Nienke 07-10-1988 Scorpio 15.1 sec ptn  
  439 Oerlemans, Dianne 07-06-1987 Atledo 15.4 sec ptn  
  428 Kuijk, Lindy van 26-01-1988 Atledo 15.9 sec ptn  

800m0 deelnemer(s)
ver3 deelnemer(s)
  237 Olijve, Anouk 29-04-1988 ACW `66 5.03 m ptn  
  328 Walsma, Nienke 07-10-1988 Scorpio 4.23 m ptn  
  428 Kuijk, Lindy van 26-01-1988 Atledo 3.84 m ptn  

kogel3 deelnemer(s)
  429 Broekhoven, Laura van 1988 Atledo 9.13 m ptn  
  439 Oerlemans, Dianne 07-06-1987 Atledo 9.12 m ptn  
  237 Olijve, Anouk 29-04-1988 ACW `66 7.85 m ptn  

speer3 deelnemer(s)
  439 Oerlemans, Dianne 07-06-1987 Atledo 27.81 m ptn  
  428 Kuijk, Lindy van 26-01-1988 Atledo 24.73 m ptn  
  429 Broekhoven, Laura van 1988 Atledo 24.53 m ptn  


Mannen Senioren
100m3 deelnemer(s)
  497 Lee, Erwin v.d. 1983 ACW 66 11.9 sec ptn  
  431 Jacobs, Ralph 11-05-1984 Atledo 11.9 sec ptn  
  321 Verdaas, Fabian 08-05-1986 Scorpio 11.9 sec ptn  

800m5 deelnemer(s)
  8 Keijsers, Marco 06-10-1985 Scorpio 2.03.1 min ptn  
  431 Jacobs, Ralph 11-05-1984 Atledo 2.04.6 min ptn  
  6 Meer, Wilfried van 10-04-1966 Scorpio 2.05.0 min ptn  
  4 Voermans, Koen 1984 Spiridon 2.06.3 min ptn  
  497 Lee, Erwin v.d. 1983 ACW 66 2.10.4 min ptn  

ver2 deelnemer(s)
  321 Verdaas, Fabian 08-05-1986 Scorpio 5.15 m ptn  
  497 Lee, Erwin v.d. 1983 ACW 66 4.97 m ptn  

kogel5 deelnemer(s)
  329 Marcelis, Pascal 02-08-1976 Scorpio 11.05 m ptn  
  379 Vos, Rens 07-05-1985 AV Spiridon 10.60 m ptn  
  430 Farla, Jeroen 31-05-1979 Atledo 9.10 m ptn  
  321 Verdaas, Fabian 08-05-1986 Scorpio 8.99 m ptn  
  378 Leenaars, Sander 21-12-1985 AV Spiridon 6.42 m ptn  

speer5 deelnemer(s)
  329 Marcelis, Pascal 02-08-1976 Scorpio 48.25 m ptn  
  379 Vos, Rens 07-05-1985 AV Spiridon 40.84 m ptn  
  430 Farla, Jeroen 31-05-1979 Atledo 39.85 m ptn  
  431 Jacobs, Ralph 11-05-1984 Atledo 38.26 m ptn  
  378 Leenaars, Sander 21-12-1985 AV Spiridon 23.60 m ptn  


Vrouwen Senioren
100m3 deelnemer(s)
  424 Rutten, Linda 16-02-1984 Atledo 12.8 sec ptn  
  425 Ham, Esther van 10-08-1979 Atledo 13.0 sec ptn  
  426 Ham, Karin van 17-02-1978 Atledo 14.4 sec ptn  

800m3 deelnemer(s)
  424 Rutten, Linda 16-02-1984 Atledo 2.29.3 min ptn  
  457 Wingerden, Marieke van 13-08-1978 Scorpio 2.42.0 min ptn  
  425 Ham, Esther van 10-08-1979 Atledo 2.47.6 min ptn  

ver3 deelnemer(s)
  425 Ham, Esther van 10-08-1979 Atledo 4.87 m ptn  
  424 Rutten, Linda 16-02-1984 Atledo 4.87 m ptn  
  426 Ham, Karin van 17-02-1978 Atledo 3.99 m ptn  

kogel1 deelnemer(s)
  425 Ham, Esther van 10-08-1979 Atledo 9.18 m ptn  

speer3 deelnemer(s)
  426 Ham, Karin van 17-02-1978 Atledo 33.46 m ptn  
  424 Rutten, Linda 16-02-1984 Atledo 31.46 m ptn  
  427 Iersel, Marieke van 06-04-1983 Atledo 27.70 m ptn  


mannen masters
100m4 deelnemer(s)
  255 Span, Antoine 05-02-1967 ACW `66 13.1 sec ptn  
  326 Sergeant, Rob 23-08-1965 ATV Scorpio 13.5 sec ptn  
  437 Laat, Ad de 26-03-1953 Atledo 13.9 sec ptn  
  256 Span, Piet 11-11-1964 ACW `66 15.7 sec ptn  

800m0 deelnemer(s)
ver4 deelnemer(s)
  255 Span, Antoine 05-02-1967 ACW `66 4.67 m ptn  
  438 Oerlemans, Bernard 31-05-1957 Atledo 3.75 m ptn  
  437 Laat, Ad de 26-03-1953 Atledo 3.57 m ptn  
  436 Krevelen, Alex van 1968 Atledo 2.43 m ptn  

kogel3 deelnemer(s)
  438 Oerlemans, Bernard 31-05-1957 Atledo 7.94 m ptn  
  436 Krevelen, Alex van 1968 Atledo 7.66 m ptn  
  326 Sergeant, Rob 23-08-1965 ATV Scorpio 5.98 m ptn  

speer5 deelnemer(s)
  256 Span, Piet 11-11-1964 ACW `66 33.05 m ptn  
  438 Oerlemans, Bernard 31-05-1957 Atledo 31.97 m ptn  
  255 Span, Antoine 05-02-1967 ACW `66 30.74 m ptn  
  436 Krevelen, Alex van 1968 Atledo 26.41 m ptn  
  437 Laat, Ad de 26-03-1953 Atledo 21.60 m ptn  


vrouwen masters
100m4 deelnemer(s)
  435 Habets, Sandra 29-11-1966 Atledo 14.4 sec ptn  
  318 Steenhoven, Annet van de 1962 Scorpio 14.5 sec ptn  
  316 Smit, Marie José 1964 Scorpio 16.2 sec ptn  
  434 Hendriks, Petra 1971 Atledo 18.6 sec ptn  

800m1 deelnemer(s)
  318 Steenhoven, Annet van de 1962 Scorpio 2.52.1 min ptn  

ver3 deelnemer(s)
  435 Habets, Sandra 29-11-1966 Atledo 4.19 m ptn  
  318 Steenhoven, Annet van de 1962 Scorpio 3.25 m ptn  
  433 Schellekens, Lia 1961 Atledo 2.36 m ptn  

kogel5 deelnemer(s)
  315 Marcelis-Dikmans, Jenny 10-08-1948 ATV Scorpio 8.07 m ptn  
  433 Schellekens, Lia 1961 Atledo 7.08 m ptn  
  435 Habets, Sandra 29-11-1966 Atledo 6.77 m ptn  
  316 Smit, Marie José 1964 Scorpio 6.62 m ptn  
  434 Hendriks, Petra 1971 Atledo 4.98 m ptn  

speer3 deelnemer(s)
  315 Marcelis-Dikmans, Jenny 10-08-1948 ATV Scorpio 20.32 m ptn  
  316 Smit, Marie José 1964 Scorpio 18.64 m ptn  
  433 Schellekens, Lia 1961 Atledo 14.65 m ptn  


Bij de pupillen is de uitslag:
1e ACW'66  17508pnt. 2e Scorpio 16719 pnt.  
3e Atledo  12849 pnt  4e Spiridon  8734 pnt.

Bij de CD junioren is de uitslag:
1e Atledo 18474 pnt. 2e ACW'66 17235 pnt
3e Spiridon 11917 pnt. 4e Scorpio 11566 pnt.