Afdrukken

Jongens pupillen C

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
183 Phill Pols 2001 7.1 3.45 29.18 1323 ptn
948 Sjoerd Pastoor 2001 7.0 3.58 24.86 1316 ptn
936 Jim de Wilde 2001 7.1 3.43 22.84 1240 ptn
10 Taro Swart 2001 7.4 2.58 24.97 1040 ptn
133 Ruben Bogers 2001 7.2 3.02 14.99 1024 ptn
935 Peer Voesenek 2001 7.3 2.82 15.23 968 ptn
937 Jorg Gorissen 2001 7.6 2.88 17.74 964 ptn
406 Jorrit Ivens 2001 7.6 2.76 17.00 929 ptn
480 Julian van Jeveren 2001 7.9 2.32 21.37 852 ptn
152 Geert van Krevelen 2001 8.0 2.60 18.07 846 ptn
12 Ide Schepers 2001 7.6 2.28 16.98 832 ptn
422 Julian Buckmann 2001 8.0 2.46 16.78 798 ptn
443 Kyle van der Mierden 2001 8.2 2.42 15.84 744 ptn
941 Niels Warnier 2001 8.4 2.32 14.50 673 ptn
455 Sietse Nefs 2001 8.3 2.27 11.73 630 ptn
184 Daan van het Hoenderdaal 2002 9.0 2.18 13.41 545 ptn
2 Aran Swart 2003 9.0 2.15 11.98 514 ptn
600m16 deelnemer(s)
1 935 Voesenek, Peer 2001 AV Sprint 2.12.3 min ptn  
2 183 Pols, Phill 20-02-2001 Atledo 2.12.6 min ptn  
3 948 Pastoor, Sjoerd 2001 AV Sprint 2.19.7 min ptn  
4 936 Wilde, Jim de 2001 AV Sprint 2.24.5 min ptn  
5 133 Bogers, Ruben 08-12-2001 Atledo 2.26.9 min ptn  
6 480 Jeveren, Julian van 04-07-2001 ATV Scorpio 2.31.8 min ptn  
7 406 Ivens, Jorrit 28-08-2001 ACW '66 2.32.3 min ptn  
8 422 Buckmann, Julian 26-01-2001 ACW '66 2.32.7 min ptn  
9 443 Mierden, Kyle van der 2001 ACW '66 2.33.6 min ptn  
10 10 Swart, Taro 18-03-2001 Spiridon 2.36.8 min ptn  
11 455 Nefs, Sietse 2001 ARV Achilles 2.37.3 min ptn  
12 12 Schepers, Ide 06-10-2001 Spiridon 2.43.8 min ptn  
13 184 Hoenderdaal, Daan van het 06-08-2002 Atledo 2.48.0 min ptn  
14 152 Krevelen, Geert van 24-02-2001 Atledo 2.50.5 min ptn  
  941 Warnier, Niels 2001 AV Sprint DNS min ptn  
  937 Gorissen, Jorg 2001 AV Sprint DNS min ptn  
Meisjes pupillen C
600m14 deelnemer(s)
1 270 Heijden, Daphne van der 15-06-2001 AV Attila 2.13.5 min ptn  
2 932 Mallens, Lonne 2001 AV Sprint 2.18.3 min ptn  
3 470 Andriesse, Machelle 26-05-2001 ATV Scorpio 2.18.7 min ptn  
4 414 Birker, Lotje 2001 ACW'66 2.23.1 min ptn  
5 460 Foesenek, Esmee 2001 ARV Achilles 2.23.8 min ptn  
6 190 Beuk, Jiska 26-08-2002 GVAC 2.31.8 min ptn  
7 931 Prinsen, Jinke 2001 AV Sprint 2.32.4 min ptn  
8 472 Haelst, Femke van 22-08-2001 ATV Scorpio 2.38.5 min ptn  
9 307 Roos, Marit de 2001 AV Sprint 2.46.3 min ptn  
10 273 Kok, Lisanne de 2001 AV Attila 2.49.6 min ptn  
11 952 Krijgsman, Luna 2001 AV Sprint 2.50.8 min ptn  
12 940 Bouwknegt, Dana 2001 AV Sprint 2.54.0 min ptn  
13 452 Munter, Maaike 2001 ARV Achilles 2.58.0 min ptn  
14 285 Veen, Jolieke van de 07-05-2001 AV'56 3.10.7 min ptn  
StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
460 Esmee Foesenek 2001 7.1 3.30 22.92 1215 ptn
270 Daphne van der Heijden 2001 6.9 3.01 13.64 1060 ptn
414 Lotje Birker 2001 7.7 2.97 14.81 919 ptn
932 Lonne Mallens 2001 8.2 2.77 17.15 835 ptn
470 Machelle Andriesse 2001 7.5 2.48 13.46 833 ptn
307 Marit de Roos 2001 7.5 2.70 9.65 806 ptn
931 Jinke Prinsen 2001 8.3 2.76 15.89 798 ptn
472 Femke van Haelst 2001 7.7 2.90 7.28 760 ptn
452 Maaike Munter 2001 8.4 2.23 16.36 685 ptn
952 Luna Krijgsman 2001 8.2 2.59 8.94 654 ptn
272 Maud Kemkes 2001 8.2 2.58 8.95 652 ptn
285 Jolieke van de Veen 2001 7.8 2.11 9.95 642 ptn
273 Lisanne de Kok 2001 8.7 2.23 11.98 569 ptn
458 Sanne Jonker 2001 8.8 2.08 12.48 535 ptn
940 Dana Bouwknegt 2001 8.8 2.20 10.12 515 ptn
190 Jiska Beuk 2002 DNS 2.50 14.59 453 ptn
Jongens pupillen B
1000m16 deelnemer(s)
1 275 Riel, Robin van 2000 AV Attila 3.38.4 min ptn  
2 127 Roon, Jelle de 14-06-2000 Atledo 3.39.7 min ptn  
3 982 Eijmeren, Jasper van 10-08-2000 AV Sprint 3.45.8 min ptn  
4 289 Knoester, Juul 03-07-2000 GVAC 3.46.9 min ptn  
5 986 Zundert, Dylan van 2000 AV Sprint 3.55.6 min ptn  
6 978 Doodewaard, Sander 19-02-2000 AV Sprint 3.56.8 min ptn  
7 298 Steenhoven, Finnian van der 01-05-2000 PAC 4.02.1 min ptn  
8 482 Heijne, Hilco 27-01-2000 Scorpio 4.03.6 min ptn  
9 276 Schaftenaar, Daniel 2000 AV Attila 4.08.3 min ptn  
10 976 Hoogers, Daan 02-10-2000 AV Sprint 4.09.0 min ptn  
11 281 Knoester, Gijs 03-07-2000 GVAC 4.10.4 min ptn  
12 440 Loon, Daan van 2000 ACW '66 4.14.1 min ptn  
13 445 Mulder, Daan 08-01-2000 ACW '66 4.18.3 min ptn  
14 985 Roos, Sven de 2000 AV Sprint 4.21.7 min ptn  
15 927 Gurp, Marnix van 2000 AV Sprint 4.26.2 min ptn  
16 471 Nuijten, Tim 18-12-2000 ATV Scorpio 4.31.0 min ptn  
StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
298 Finnian van der Steenhoven 2000 6.6 3.80 30.16 1511 ptn
986 Dylan van Zundert 2000 6.7 3.58 27.61 1415 ptn
275 Robin van Riel 2000 6.6 3.63 19.22 1337 ptn
985 Sven de Roos 2000 6.7 3.54 20.93 1321 ptn
482 Hilco Heijne 2000 6.7 3.57 19.22 1303 ptn
127 Jelle de Roon 2000 6.9 3.34 24.72 1287 ptn
289 Juul Knoester 2000 7.0 3.28 24.35 1250 ptn
445 Daan Mulder 2000 7.1 3.13 23.87 1194 ptn
982 Jasper van Eijmeren 2000 7.3 3.32 22.45 1173 ptn
440 Daan van Loon 2000 7.1 2.95 22.05 1134 ptn
978 Sander Doodewaard 2000 7.3 3.29 18.98 1119 ptn
927 Marnix van Gurp 2000 7.5 3.03 22.53 1079 ptn
976 Daan Hoogers 2000 7.3 3.16 16.83 1061 ptn
471 Tim Nuijten 2000 7.4 3.12 17.49 1045 ptn
276 Daniel Schaftenaar 2000 7.5 2.95 20.46 1035 ptn
281 Gijs Knoester 2000 7.5 3.04 15.38 977 ptn
Meisjes pupillen B
StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
437 Elise Jocaille 2000 7.0 3.02 27.66 1239 ptn
213 Ilse Croonen 2000 7.2 3.36 16.46 1115 ptn
304 Esmee van der Steenhoven 2000 6.9 3.09 11.73 1043 ptn
421 Evi van Bladel 2000 7.2 3.17 12.63 1014 ptn
450 Kim van Merode 2000 7.3 2.90 13.24 950 ptn
464 Anne-Wil Snepvangers 2000 7.3 3.07 10.68 938 ptn
217 Louise Beuk 2000 7.6 2.96 14.55 930 ptn
983 Demi van Outheusden 2000 7.4 2.82 12.80 909 ptn
929 Sam Lips 2000 7.3 2.82 10.99 894 ptn
444 Kayleigh van der Mierden 2000 7.9 2.82 15.93 873 ptn
274 Lotte de Graauw 2000 7.7 2.59 14.60 839 ptn
939 Robin Sprenkels 2000 7.7 2.67 12.98 828 ptn
980 Mila Wilking 2000 8.1 2.32 14.76 723 ptn
1000m13 deelnemer(s)
1 929 Lips, Sam 2000 AV Sprint 4.03.5 min ptn  
2 213 Croonen, Ilse 13-02-2000 GVAC 4.13.4 min ptn  
3 421 Bladel, Evi van 09-03-2000 ACW '66 4.16.0 min ptn  
4 437 Jocaille, Elise 04-01-2000 ACW '66 4.16.8 min ptn  
5 980 Wilking, Mila 2000 AV Sprint 4.17.7 min ptn  
6 304 Steenhoven, Esmee van der 05-06-2000 PAC 4.26.2 min ptn  
7 464 Snepvangers, Anne-Wil 29-03-2000 Scorpio 4.31.3 min ptn  
8 274 Graauw, Lotte de 2000 AV Attila 4.38.5 min ptn  
9 444 Mierden, Kayleigh van der 2000 ACW '66 4.46.0 min ptn  
10 217 Beuk, Louise 21-11-2000 GVAC 4.52.8 min ptn  
11 983 Outheusden, Demi van 07-04-2000 AV Sprint 5.05.1 min ptn  
12 450 Merode, Kim van 2000 ARV Achilles 5.07.4 min ptn  
  939 Sprenkels, Robin 2000 AV Sprint DNF min ptn  
Jongens pupillen A(1e jrs)
StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
965 Julian de Leeuw 1999 9.1 1.25 7.23 1592 ptn
960 Tijn Mallens 1999 9.2 1.20 6.78 1511 ptn
33 Jurre Schepers 1999 9.2 1.05 6.43 1380 ptn
964 Victor Bierbooms 1999 9.7 1.10 7.00 1369 ptn
74 Sam van der Pol 1999 10.0 1.15 6.42 1326 ptn
951 Olivier Haarman 1999 9.8 1.15 5.79 1317 ptn
91 Scott Pols 1999 9.7 1.00 6.44 1262 ptn
947 Max Pastoor 1999 9.5 1.05 4.63 1214 ptn
431 Jesse Bückmann 1999 11.0 1.15 5.57 1139 ptn
279 Floris van der Heuvel 1999 10.2 1.00 5.16 1107 ptn
456 Sjoerd Nefs 1999 10.3 1.00 4.28 1031 ptn
967 Joeri van Gils 1999 10.4 0.95 4.87 1024 ptn
69 Quirijn van Dongen 1999 11.3 0.80 5.57 848 ptn
433 Mitchell Dusée 1999 13.2 0.75 3.94 509 ptn
98 Rick Theeuwes 1999 12.7 0.70 3.42 475 ptn
1000m14 deelnemer(s)
1 964 Bierbooms, Victor 09-09-1999 AV Sprint 3.47.8 min ptn  
2 91 Pols, Scott 10-08-1999 Atledo 3.48.9 min ptn  
3 965 Leeuw, Julian de 06-09-1999 AV Sprint 3.50.1 min ptn  
4 947 Pastoor, Max 1999 AV Sprint 3.51.4 min ptn  
5 960 Mallens, Tijn 11-01-1999 AV Sprint 3.52.3 min ptn  
6 967 Gils, Joeri van 30-03-1999 AV Sprint 3.52.9 min ptn  
7 456 Nefs, Sjoerd 21-10-1999 ARV Achilles 3.55.7 min ptn  
8 951 Haarman, Olivier 1999 AV Sprint 4.08.3 min ptn  
9 431 Bückmann, Jesse 14-05-1999 ACW '66 4.14.7 min ptn  
10 33 Schepers, Jurre 05-10-1999 Spiridon 4.25.3 min ptn  
11 74 Pol, Sam van der 02-09-1999 Atledo 4.28.1 min ptn  
12 433 Dusée, Mitchell 01-07-1999 ACW '66 5.19.6 min ptn  
13 69 Dongen, Quirijn van 27-10-1999 Atledo 5.22.5 min ptn  
14 98 Theeuwes, Rick 18-10-1999 Atledo 5.30.1 min ptn  
Jongens pupillen A(2e jrs)
1000m15 deelnemer(s)
1 969 Blerck, Freek van 08-04-1998 AV Sprint 3.39.2 min ptn  
2 300 Dirks, Daan 07-11-1998 ARV Achilles 3.43.4 min ptn  
3 301 Dirks, Stef 1998 ARV Achilles 3.48.1 min ptn  
4 959 Koedijk, Stef 15-07-1998 AV Sprint 3.57.8 min ptn  
5 54 Dalenberg, Lekan 20-05-1998 Atledo 3.58.2 min ptn  
6 957 Eekelen, Niek van 06-07-1998 AV Sprint 3.58.6 min ptn  
7 938 Smit, IJsbrand 1998 AV Sprint 3.59.1 min ptn  
8 461 Haperen, Bas van 21-12-1998 ARV Achilles 4.05.1 min ptn  
9 954 Pluijm, Jasper van der 09-07-1998 AV Sprint 4.08.6 min ptn  
10 958 Coenegracht, Boudewijn 18-09-1998 AV Sprint 4.15.8 min ptn  
11 57 Pols, Glenn 19-06-1998 Atledo 4.16.7 min ptn  
12 53 Akgun, Atilla 30-07-1998 Atledo 4.25.7 min ptn  
13 449 Merode, Sven van 02-10-1998 ARV Achilles 4.27.7 min ptn  
14 955 Tigchelaar, Martijn 09-02-1998 AV Sprint 4.44.6 min ptn  
  950 Smidt, Daan 1998 AV Sprint DNF min ptn  
StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
54 Lekan Dalenberg 1998 9.0 1.35 8.21 1735 ptn
969 Freek van Blerck 1998 9.1 1.30 7.01 1615 ptn
958 Boudewijn Coenegracht 1998 9.6 1.30 7.89 1580 ptn
250 Vincent Staat 1998 9.5 1.30 7.24 1560 ptn
449 Sven van Merode 1998 9.0 1.25 5.90 1530 ptn
938 IJsbrand Smit 1998 9.5 1.20 6.92 1469 ptn
461 Bas van Haperen 1998 10.4 1.25 7.14 1386 ptn
959 Stef Koedijk 1998 9.6 1.10 6.88 1378 ptn
57 Glenn Pols 1998 10.0 1.15 7.00 1360 ptn
436 Pieter van Hagen 1998 10.1 1.20 6.30 1340 ptn
957 Niek van Eekelen 1998 9.9 1.10 5.96 1276 ptn
954 Jasper van der Pluijm 1998 9.9 1.10 5.59 1253 ptn
300 Daan Dirks 1998 10.0 1.10 5.64 1241 ptn
301 Stef Dirks 1998 10.6 1.10 5.68 1161 ptn
442 Lau de Louw 1998 10.8 1.10 5.60 1130 ptn
950 Daan Smidt 1998 11.0 1.15 5.16 1112 ptn
955 Martijn Tigchelaar 1998 11.0 1.00 5.27 1009 ptn
53 Atilla Akgun 1998 11.2 0.95 5.38 957 ptn
Meisjes pupillen A(1e jrs)
1000m13 deelnemer(s)
1 321 Es, Diane van 22-03-1999 CAV Energie 3.24.8 min ptn  
2 971 Zwaal, Zoe 08-05-1999 AV Sprint 3.53.4 min ptn  
3 962 Burg, Floor van den 13-09-1999 AV Sprint 4.03.4 min ptn  
4 961 Voesenek, Sien 24-08-1999 AV Sprint 4.05.4 min ptn  
5 287 Verheijen, Claudia 31-08-1999 AV Gloria 4.22.1 min ptn  
6 36 Verhoeven, Maaike 17-05-1999 AV Spiridon 4.24.5 min ptn  
7 469 Andriese, Asmara 17-04-1999 ATV Scorpio 4.34.0 min ptn  
8 970 Driel, Britt van 20-09-1999 AV Sprint 4.34.3 min ptn  
9 476 Jong, Laura de 26-04-1999 Scorpio 4.47.9 min ptn  
10 926 Frishert, Lonneke 1999 AV Sprint 5.01.7 min ptn  
11 123 Weesenbeek, Robin van 22-01-1999 Atledo 6.07.1 min ptn  
  479 Ackermans, Tia 10-01-1999 Scorpio DNS min ptn  
  454 Snijders, Madelon 10-07-1999 ARV Achilles DNS min ptn  
StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
479 Tia Ackermans 1999 10.0 1.25 6.16 1384 ptn
287 Claudia Verheijen 1999 9.4 1.10 5.09 1298 ptn
36 Maaike Verhoeven 1999 10.1 1.05 5.97 1210 ptn
277 Meike Stevens 1999 10.6 1.10 6.18 1192 ptn
971 Zoe Zwaal 1999 10.4 1.10 5.67 1187 ptn
962 Floor van den Burg 1999 10.5 1.15 5.27 1183 ptn
278 Susan Bekkers 1999 10.6 1.10 6.03 1183 ptn
970 Britt van Driel 1999 9.6 0.90 5.14 1123 ptn
454 Madelon Snijders 1999 10.0 1.00 4.80 1111 ptn
321 Diane van Es 1999 9.9 1.00 4.23 1086 ptn
961 Sien Voesenek 1999 10.3 1.00 4.97 1080 ptn
476 Laura de Jong 1999 11.0 0.95 5.61 995 ptn
926 Lonneke Frishert 1999 11.0 0.95 5.22 970 ptn
123 Robin van Weesenbeek 1999 11.8 0.85 5.05 795 ptn
469 Asmara Andriese 1999 11.8 0.70 3.38 560 ptn
Meisjes pupillen A(2e jrs)
1000m13 deelnemer(s)
1 963 Sulkers, Kirsten 21-09-1998 AV Sprint 3.43.1 min ptn  
2 968 Bogers, Michelle 07-07-1998 AV Sprint 3.43.4 min ptn  
3 432 Caem, Kaylee 10-09-1998 ACW '66 3.45.2 min ptn  
4 453 Munter, Dewi 26-02-1998 ARV Achilles 3.45.5 min ptn  
5 438 Kleuskens, Dianne 1998 ACW '66 3.54.3 min ptn  
6 122 Flipsen, Indy 24-09-1998 Atledo 3.55.9 min ptn  
7 441 Loon, Kim van 1998 ACW '66 3.56.2 min ptn  
8 956 Wildhagen, Babette 02-02-1998 AV Sprint 3.59.2 min ptn  
9 484 Gestel, Ellen van 16-03-1998 ATV Scorpio 4.09.0 min ptn  
10 282 Saalberg, Eveline 30-07-1998 GVAC 4.19.8 min ptn  
11 459 Sanden, Irene van der 1998 ARV Achilles 4.20.6 min ptn  
12 448 Lee, Roos van der 13-01-1998 ARV Achilles 4.34.0 min ptn  
  284 Veen, Elske van der 15-11-1998 AV '56 DNS min ptn  
StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
282 Eveline Saalberg 1998 9.5 1.30 7.10 1552 ptn
453 Dewi Munter 1998 9.7 1.15 7.82 1450 ptn
432 Kaylee Caem 1998 9.4 1.20 6.10 1436 ptn
448 Roos van der Lee 1998 10.2 1.15 7.74 1372 ptn
441 Kim van Loon 1998 9.3 1.05 6.20 1349 ptn
459 Irene van der Sanden 1998 9.9 1.10 6.75 1324 ptn
290 Iris Bastmeijer 1998 10.0 1.15 5.49 1268 ptn
438 Dianne Kleuskens 1998 9.9 1.15 5.22 1265 ptn
968 Michelle Bogers 1998 9.5 1.10 4.78 1261 ptn
439 Manon Lammertse 1998 9.9 1.10 5.69 1260 ptn
122 Indy Flipsen 1998 10.1 1.20 4.88 1249 ptn
963 Kirsten Sulkers 1998 9.7 1.00 5.72 1217 ptn
956 Babette Wildhagen 1998 10.3 1.00 6.70 1189 ptn
484 Ellen van Gestel 1998 10.0 1.00 5.70 1171 ptn
403 Iris Ivens 1998 11.5 1.05 5.48 1002 ptn
284 Elske van der Veen 1998 11.5 0.95 3.93 820 ptn
Jongens junioren D
StnrNaamgeb80mVerspringenKogelstotenDiscuswerpenptn
187 Cas van Eersel 1996 11.1 4.31 9.86 18.16 1832 ptn
192 Martijn Flipsen 1996 11.9 3.95 8.22 21.46 1623 ptn
489 Morris Verlinden 1996 11.8 3.94 8.30 18.62 1586 ptn
485 Yannick Maas 1997 11.6 3.96 7.52 19.08 1585 ptn
465 Benno Snepvangers 1996 11.7 3.99 6.58 16.59 1473 ptn
491 Raimon Passania 1996 12.1 4.11 5.78 15.38 1369 ptn
477 Kjell Willemstein 1996 12.3 3.82 6.81 15.79 1357 ptn
499 Aldo Bierbooms 1997 12.9 3.66 7.40 15.79 1285 ptn
185 Pim van der Pol 1997 12.9 3.49 4.83 9.85 953 ptn
288 Jelle Struys 1997 13.6 3.10 5.30 10.95 859 ptn
306 Maarten Dankers 1996 14.0 2.97 4.15 6.77 599 ptn
600m11 deelnemer(s)
1 187 Eersel, Cas van 15-01-1996 Atledo 1.47.1 min ptn  
2 192 Flipsen, Martijn 22-05-1996 Atledo 1.49.8 min ptn  
3 485 Maas, Yannick 28-01-1997 AV Sprint 2.00.1 min ptn  
4 489 Verlinden, Morris 1996 AV Sprint 2.04.1 min ptn  
5 185 Pol, Pim van der 01-10-1997 Atledo 2.08.6 min ptn  
6 288 Struys, Jelle 26-11-1997 ATV Scorpio 2.14.9 min ptn  
7 477 Willemstein, Kjell 07-08-1996 ATV Scorpio 2.17.0 min ptn  
8 306 Dankers, Maarten 03-12-1996 AV Sprint 2.20.7 min ptn  
  465 Snepvangers, Benno 05-05-1996 Scorpio DNS min ptn  
  491 Passania, Raimon 1996 AV Sprint DNS min ptn  
  499 Bierbooms, Aldo 19-05-1997 AV Sprint DNS min ptn  
Meisjes junioren D
StnrNaamgeb60mVerspringenKogelstotenDiscuswerpenptn
483 Jolijn Kuijpers 1997 8.7 4.22 7.83 18.57 1714 ptn
227 Cathelijn Peeters 1996 9.7 3.78 8.71 19.10 1509 ptn
446 Carlijn Heuvel 1997 9.4 3.96 7.54 15.56 1460 ptn
286 Laura Verheijen 1997 9.4 3.91 7.17 13.80 1391 ptn
296 Joosje Heymeijer 1997 9.8 4.13 5.95 13.63 1296 ptn
48 Jasmijn van Broekhoven 1996 9.6 3.70 6.90 11.29 1242 ptn
475 Julia Zahm 1997 9.5 3.64 4.44 13.07 1131 ptn
481 Daphne Roovers 1996 10.0 3.13 6.74 12.96 1098 ptn
196 Meike Haarbosch 1997 10.4 2.69 6.67 10.21 882 ptn
299 Laura Korebrits 1997 10.3 2.93 4.73 10.82 836 ptn
283 Anne-Marie van Kakerken 1997 11.0 2.80 5.92 11.23 807 ptn
600m10 deelnemer(s)
1 322 Es, Corinda van 11-02-1997 CAV Energie 1.52.8 min ptn  
2 296 Heymeijer, Joosje 1997 ATV Scorpio 2.06.0 min ptn  
3 481 Roovers, Daphne 23-11-1996 Scorpio 2.10.6 min ptn  
4 286 Verheijen, Laura 20-03-1997 AV Gloria 2.17.2 min ptn  
5 475 Zahm, Julia 02-05-1997 Scorpio 2.18.3 min ptn  
6 299 Korebrits, Laura 1997 ATV Scorpio 2.19.8 min ptn  
7 196 Haarbosch, Meike 01-06-1997 Atledo 2.21.9 min ptn  
  483 Kuijpers, Jolijn 1997 ATV Scorpio DNS min ptn  
  446 Heuvel, Carlijn 04-05-1997 AV Attila DNS min ptn  
  283 Kakerken, Anne-Marie van 1997 ATV Scorpio DNS min ptn  
Jongens junioren C
StnrNaamgeb100mHoogspringenKogelstotenDiscuswerpenptn
473 Emilio Wille 1994 12.0 1.60 9.03 28.80 2418 ptn
474 Milan Betz 1995 13.1 1.50 9.97 33.73 2294 ptn
498 Thibaut Coenegracht 1994 13.1 1.45 9.35 27.85 2134 ptn
488 Tom Vermeeren 1994 13.7 1.55 9.06 26.63 2102 ptn
462 Thijs van Kaathoven 1995 13.7 1.55 8.87 26.49 2090 ptn
249 Thomas van Schijndel 1994 13.3 1.45 8.62 26.58 2050 ptn
487 Sander van der Waals 1995 12.5 1.50 7.39 20.70 2038 ptn
305 Youri van Outheusden 1995 14.3 1.45 7.89 26.56 1887 ptn
271 Jordi van Schijndel 1995 14.2 1.35 6.54 18.05 1589 ptn
496 Niels Huijsmans 1995 14.6 1.35 6.71 16.66 1525 ptn
493 Kevin van Zundert 1995 14.7 1.25 7.24 11.41 1353 ptn
490 Thomas Dankers 1994 14.3 1.30 6.21 10.51 1352 ptn
486 Mathijs van der Pluijm 1995 16.0 1.25 4.87 13.93 1135 ptn
494 Quinten Crul 1994 DNS DNS DNS 26.90 426 ptn
600m17 deelnemer(s)
1 492 Arpat, Deniz 1994 AV Sprint 1.37.1 min ptn  
2 498 Coenegracht, Thibaut 17-03-1994 AV Sprint 1.39.5 min ptn  
3 26 Eersel, Menno van 27-06-1994 Atledo 1.44.6 min ptn  
4 487 Waals, Sander van der 03-02-1995 AV Sprint 1.47.2 min ptn  
5 496 Huijsmans, Niels 06-12-1995 AV Sprint 1.51.7 min ptn  
6 249 Schijndel, Thomas van 09-02-1994 Atledo 1.53.4 min ptn  
7 493 Zundert, Kevin van 1995 AV Sprint 1.55.2 min ptn  
8 305 Outheusden, Youri van 25-10-1995 AV Sprint 2.01.2 min ptn  
9 271 Schijndel, Jordi van 1995 Atledo 2.03.5 min ptn  
10 490 Dankers, Thomas 1994 AV Sprint 2.04.0 min ptn  
11 486 Pluijm, Mathijs van der 04-12-1995 AV Sprint 2.08.9 min ptn  
  494 Crul, Quinten 1994 AV Sprint DNS min ptn  
  462 Kaathoven, Thijs van 12-04-1995 ATV Scorpio DNS min ptn  
  457 Nefs, Roald 1994 ARV Achilles DNS min ptn  
  473 Wille, Emilio 16-12-1994 ATV Scorpio DNS min ptn  
  488 Vermeeren, Tom 1994 AV Sprint DNS min ptn  
  474 Betz, Milan 01-08-1995 Scorpio DNS min ptn  
Meisjes junioren C
StnrNaamgeb80mHoogspringenKogelstotenDiscuswerpenptn
468 Lisa Smit 1994 11.9 1.30 10.84 30.03 1947 ptn
228 Robin Flipsen 1994 11.2 1.45 9.23 18.59 1896 ptn
303 Eva Bastmeijer 1995 11.0 1.40 7.33 18.72 1788 ptn
27 Caroline Krijnen 1994 11.4 1.35 6.51 11.37 1478 ptn
478 Tess Ackermans 1994 12.0 1.35 5.14 14.58 1383 ptn
463 Suzan Dijkstra 1994 12.2 1.25 6.31 14.63 1359 ptn
467 Maud Swanen 1995 12.4 1.20 4.64 14.64 1187 ptn
600m9 deelnemer(s)
1 367 Es, Karlijn van 02-08-1995 CAV Energie 1.45.4 min ptn  
2 228 Flipsen, Robin 14-05-1994 Atledo 1.51.6 min ptn  
3 495 Jonkers, Mariëlle 10-01-1994 AV Sprint 1.52.8 min ptn  
4 478 Ackermans, Tess 10-11-1994 Scorpio 1.58.5 min ptn  
5 27 Krijnen, Caroline 07-02-1994 Atledo 2.06.1 min ptn  
6 463 Dijkstra, Suzan 05-08-1994 Scorpio 2.09.4 min ptn  
7 468 Smit, Lisa 31-03-1994 Scorpio 2.12.8 min ptn  
8 467 Swanen, Maud 28-07-1995 Scorpio 2.17.5 min ptn  
  371 Flipse, Danielle 20-12-1994 AV '56 DNS min ptn  


Simple Disqus Comments