scorpio header vervolg

5e Rondje Vrachelen
                              UITSLAGENLIJST
03-04-2010 20:47                                                     Pag: 1
Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      MRECR, 1000 METER                                      
    1 Jelle de Roon          00 's Gravenmoer            3:34
    2 Stan Schipperen        01 Dussen                   3:40
    3 Tim Nuijten            00 Oosterhout               3:57
    4 Sven vd Pas            99 Oosterhout               3:59
    5 Lars de Laat           99 Wagenberg                4:07
    6 Julian van Jeveren     01 Oosterhout               4:13
    7 Joris vd Wagt          02 Oosterhout               4:26
    8 Sam van der Pol        99 Loon op Zand             4:27
    9 Patrick Leemans        02 Oosterhout               4:42
   10 Jeroen Rops            99 Oosterhout               4:45
   11 Tobias Martinot        02 Etten-Leur               4:48
   12 Freek Baars            00 Oosterhout               4:50
   13 Aron van Oosterhout    01 Oosterhout               5:01
   14 Yoeri Stoop            97 Oosterhout               5:39
                                                             
      VRECR, 1000 METER                                      
    1 Daphne van Zandvoort   99 Drunen                   3:22
    2 Sabine Hey             98 Oosterhout               3:58
    3 Robin van Oosterhout   97 Oosterhout               4:07
    4 Anne-Will Snepvangers  00 Breda                    4:30
    5 Fredrique Timmer       00 Raamsdonksveer           4:51
                                                             
      MREC7, 1000 METER                                      
    1 Lars Laros             02 Oosterhout               3:57
    2 Sebastiaan Martinot    04 Etten-Leur               4:23
                                                             
      VREC7, 1000 METER                                      
    1 Eva Nijdam             02 Oosterhout               4:31
    2 Lara Nuijten           03 Oosterhout               4:52
    3 Lisa Harting           03 Oosterhout               4:55
    4 Isabelle Timmer        03 Raamsdonksveer           5:08
    5 Merel Burm             02 oosterhout               5:22
                                                             
      MSEN, 10 KM WEDSTIJD                                   
    1 Colin Bekers           79 Tilburg Road Runners    31:51
    2 Jeroen Bouwman         77 Sprint                  34:50
    3 Joery Kouwenberg       75 Tilburg Road Runners    35:15
    4 Leon Pepermans         76 Sprint                  41:23
    5 Erwin van Broekhoven   83 Groene Ster             43:59
                                                             
      M 35, 10 KM WEDSTIJD                                   
    1 Jack Hopmans           67 Spado                   33:52
    2 Addy de Kort           72 Veghel                  34:07
    3 Corné van Oirschot     70 Tilburg Road Runners    34:26
    4 Marthel IJkelenstam    71 Typhoon                 35:46
    5 Simon van den Enden    74 Phoenix                 35:55
    6 Ramon Mannie           66 Sprint                  39:20
    7 Tonnie Scheutjens      66 Tilburg Road Runners    40:27
    8 Peter Rozen            72 Sprint                  42:00

UITSLAGENLIJST
03-04-2010 20:47 Pag: 2 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 9 Ruud van Suijdam 70 Phoenix 43:44 10 Han van Oosterhout 67 ACW '66 50:52 M 45, 10 KM WEDSTIJD 1 Corne Peters 64 Spiridon 36:43 2 Jan van Dommelen 61 Achil '87 38:12 3 Ron de Veer 61 Tilburg Road Runners 38:41 4 John Marijnissen 64 Loopvereniging TOF 38:56 5 Bas van den Bosch 57 avVN 39:10 6 Mark van de Ven 63 Attila 39:58 7 Harrie van de Ven 62 Loopgroep Goirle 40:06 8 Gerjan Diepstraten 58 Atledo 40:27 9 Marcel Cools 57 Sprint 40:42 10 Hens Koreman 56 Atledo 42:03 11 Wim van Haperen 55 Loopteam Velocitas 42:20 12 Kees Pijnenburg 59 Atledo 42:49 13 Erik Oomes 60 Sprint 43:05 14 A.L.M. Oomen 57 Sprint 44:14 15 Marc Verbeek 64 ACW '66 44:59 16 Chris Sprengers 56 ACW '66 45:29 17 Theo Schermers 61 Typhoon 46:15 M 55, 10 KM WEDSTIJD 1 John v.d. Wansem 50 LADB 34:17 2 Kees Verhoeven 50 Loopgroep Goirle 40:34 3 Drikus Haalboom 47 avVN 40:46 4 Tom Hessels 46 avVN 42:17 5 Hans Drijvers 55 Attila 43:47 6 Gerard Heijda 50 ACW '66 47:41 7 Henny Smits 43 Atledo 49:10 8 Rob Hughes 48 Scorpio 49:39 9 Ad Kouwenberg 45 Attila 50:01 10 Ad van der Donk 43 Pallas '67 1:17:39 V SEN, 10 KM WEDSTIJD 1 Eva Simonse 86 Groene Ster 43:37 2 Karien Coppens 80 Attila 44:13 V 35, 10 KM WEDSTIJD 1 Hilde de Boer 70 Loopgroep Goirle 40:05 2 Marianne Mettler 69 Tilburg Road Runners 43:11 3 Saskia Goole 70 AV '56 43:36 4 Sylvia Halters 69 DJA 55:44 5 Sylvia Kustermans 66 Zundert 55:59 V 45, 10 KM WEDSTIJD 1 Loes van den Biggelaar 63 Scorpio 43:00 2 Annie van Oijen 51 DJA 53:38

UITSLAGENLIJST
03-04-2010 20:47 Pag: 3 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- MRECR, 10 KM RECREANT 1 Antal Maasland 75 Gorinchem 37:52 2 Arthur de Zoek 61 Teteringen 38:35 3 Giel Penders 85 Nijmegen 38:45 4 Leo van Ravels 67 Breda 38:47 5 Wil Mantel 60 Rijen 39:01 6 Toontje de Jongh 66 Oosterhout 39:03 7 Arjan van de Pijl 64 Hank 39:24 8 Erwin Jacobs 66 Breda 39:37 9 Jan-Peter Simons 74 Hooge-Zwaluwe 39:39 10 Roland Vos 60 Tilburg 39:41 11 Bert de Roon 67 's Gravenmoer 40:09 12 Marco Sneijers 63 Breda 40:11 13 Ad van Meel 60 Oosterhout 40:27 14 Cees den Boer 70 Raamsdonksveer 40:54 15 Eric van Dorsselaer 60 Dongen 41:18 16 Caspar Houben 71 Terheijden 41:23 17 Werner van de Oudenhov 68 Dongen 41:34 18 Joop Strous 67 Breda 41:47 19 Henkjan den Braven 89 Hoogblokland 41:47 20 Rutger Hengst 77 Teteringen 42:30 21 Jacco Knaapen 66 Oosterhout 42:31 22 Joop Mathon 62 Oosterhout 42:57 23 Steven Heijstek 71 oosterhout 43:28 24 Ad Stoop 60 Oosterhout Nb 43:35 25 Bjorn Vesseur 73 Tilburg 43:51 26 Bas Dijk 79 Oosterhout 44:03 27 René Verdaasdonk 57 Oosterhout 44:12 28 Mark Visser 64 Raamsdonk 44:29 29 Bernd Struijs 65 Oosterhout 44:31 30 Jan van Rijckevorsel 52 Made 44:38 31 Stefan van Boxel 78 Oosterhout 44:50 32 Frank Peek 60 Oosterhout 44:55 33 Johan van Wanrooij 63 Dongen 44:58 34 Arie Klaassen 65 Gilze 44:59 35 Ron Franken 64 Oosterhout 45:06 36 Peter de Haas 62 Oosterhout 45:07 37 Ger Klarenbeek 62 Raamsdonksveer 45:24 38 Ad Koolen 55 Den Hout 45:28 39 Patrick Damen 68 Dussen 45:33 40 Johan Vos 54 Hoge Zwaluwe 45:41 41 John Vermeeren 65 Rijsbergen 45:43 42 Pie Bauer 68 Made 45:44 43 Charles Hogenhuis 54 Oosteind 45:47 44 Robert de Bok 68 Teteringen 45:57 45 Jurriaan Penders 76 Bussum 46:04 46 Bas Diepstraten 70 Gilze 46:25 47 Thommy Marcelissen 63 Oosterhout 46:30 48 Peter Vermonden 53 Raamsdonksveer 46:34 49 Piet Prinsen 53 Sprang-Capelle 46:36

UITSLAGENLIJST
03-04-2010 20:47 Pag: 4 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 50 Frank de Haas 55 Oosterhout 46:45 51 Ger uijsters Oosterhout 46:49 52 Ton Theuns 48 Made 47:06 53 Tom vd Pluijm 58 Oosterhout 47:10 54 Richard van Koppen 67 Prinsenbeek 47:22 55 Jan van Dijk 48 Made 47:27 56 Jan van Meer 51 Oosterhout 47:33 57 Kees Koevoets 62 Breda 47:39 58 Sanne Ernst 77 Oosterhout 47:47 59 Paul van Herwaarden 63 Gilze 47:55 60 Ad Geers 58 Oosterhout 48:15 61 Wim den Boer 56 Raamsdonksveer 48:18 62 Laurens van Bokhoven 85 Eindhoven 48:22 63 Herman Schmitz 51 Rijen 48:23 64 Bert van Mechelen 51 Made 48:25 65 Berry Hoes 60 Tilburg 48:29 66 Frank Santegoets 60 Goirle 48:34 67 Aad van Vliet 51 Oosterhout 48:45 68 H van Blitterswijk 59 Tilburg 48:53 69 Huib den Braven 63 Hoogblokland 49:10 70 Jan van Amelsfoort 52 Teteringen 49:13 71 Gerard Jansen 54 Made 49:15 72 Eddy Mureau 73 Oosterhout 49:37 73 John de Bont 64 Raamsdonksveer 49:37 74 Bertus van Eekelen 59 Chaam 49:41 75 Sjak Wouters 57 Oosterhout 49:42 76 Rien Evers 51 Oosterhout 49:44 77 Ybo Volbeda 61 Oosterhout 49:57 78 Jack Geers 55 Geertruidenberg 50:31 79 Henk den Rooijen 47 Hooge Zwaluwe 50:35 80 Jan Koreman 59 Oosterhout 50:58 81 Gijs Kunst 46 Oosterhout 51:04 82 Cees Huijben 61 Oosterhout 51:07 83 Rob Hemminga 46 Oosterhout 51:21 84 Paul Kuys 58 Oosterhout 51:28 85 Kees Huisson 66 Prinsenbeek 51:30 86 Ludy van Hilst 63 Kaatsheuvel 51:37 87 Gerard van Zijl 60 Breda 51:39 88 Rinus Luijkx 46 Sprang-Capelle 51:44 89 Cor Schoenmakers 51 Waspik 52:03 90 Gert vd Berg 51 Eethen 52:32 91 Daan Reuhman 60 Waalre 52:56 92 Cees Sins 58 Oosterhout 53:52 93 Peter van Oosterhout 53 Oosterhout 54:01 94 Ab Hooijer 58 Utrecht 54:25 95 Gerard Mouw 49 Oosterhout 54:26 96 Henri van Hal 59 Dongen 54:52 97 Johan Thijssen 46 Made 55:13 98 Ton Dankelman 49 Oosterhout 55:59 99 Peter van Beurden 67 Prinsenbeek 56:02

UITSLAGENLIJST
03-04-2010 20:47 Pag: 5 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 100 Ben Gladduines 46 Oosterhout 56:16 101 Cees Castelijns 56 Oosterhout 56:21 102 Hans den Reyer 61 Oosterhout 56:55 103 Wim van Klaveren 49 Oosterhout 58:19 104 Johan Akkermans 53 Made 58:38 105 Jan Razenberg 49 Made 58:41 106 Jan Smit 58 Oosterhout 59:01 107 Piet Mertens 39 Oosterhout Nb 59:25 108 Cor Mertens 44 Oosterhout 59:37 109 Frans Verkooijen 52 Oosterhout 1:00:35 110 Sjaan van Hoof 4Û Oosterhout 1:00:57 VRECR, 10 KM RECREANT 1 Ingrid Spapens 70 Biest Houtakker 40:45 2 Maykel v/d Pennen 74 Tilburg 45:08 3 Diewertje Penders Antwerpen (BEL) 46:05 4 Margie van Seeters 63 Oosterhout 46:37 5 Marieke Dorrestijn 77 Oosterhout 47:51 6 Marit Vloemans 80 Breda 48:19 7 Mariet Koolen 56 Den Hout 48:55 8 Agnes Kuijsters 63 Waspik 49:09 9 Desiree Benner 68 Oosterhout 49:49 10 Rietje van Mook 60 Elshout 50:56 11 Nanda Schermers 63 Hardinxveld 51:03 12 Caroline Claerbout 67 Oosterhout 52:10 13 José van Loenhout 63 Oosterhout 52:32 14 Annie de Jong-Joosen 44 Breda 53:16 15 Ellen vd Doel 68 Oosterhout 53:43 16 Corrie de Jongh 67 Raamsdonk 53:50 17 Rieette Swanen 65 Raamsdonksveer 54:07 18 Nicol van Nordennen 82 Oosterhout 54:28 19 Ineke Verkuijl 59 Hoge Zwaluwe 55:08 20 Anja Maas 58 Oosterhout 55:24 21 Susan Voges 50 Oosterhout 56:57 22 Paula Sprengers-Merten 53 Oosterhout Nb 56:59 23 Monique Jacobs 60 Dongen 57:00 24 Elly de Schrijver 51 Oosterhout 57:28 25 Jeanette Gieles 56 Oosterhout 57:34 26 Karin Kuijsters 69 Waspik 58:25 27 Anja Walstock 70 Breda 58:33 28 Anna Marcelissen 57 Raamsdonksveer 58:36 29 Lizet Razenberg 54 Made 58:39 30 Saleska van Oosterhout 67 Oosterhout 59:10 31 Thirza Olden 71 Oosterhout 59:30 32 Marijke van Riel 70 Oosterhout 1:00:32 33 Angela Kool 54 Oosterhout 1:00:41 34 Tillie Engbersen 58 Oosterhout 1:00:49 35 Diana Vermeulen 69 Oosterhout 1:00:56 36 Klaartje Walsma 58 Oosterhout 1:01:10 37 Sandra Speekenbrink 86 Breda 1:02:39

UITSLAGENLIJST
03-04-2010 20:47 Pag: 6 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 38 Nettie Oomen 64 Dorst 1:05:52 39 Annemiek van Riel 74 Oosterhout 1:05:53 40 Arijanne Halters 66 Den Hout 1:06:03 41 Marjo Jacobs 64 Rijsbergen 1:07:40 MSEN, 10 KM BRABAN KA 1 Wesley van der Gouw 85 Prins Hendrik 31:21 2 Tom Huijben 82 Scorpio 34:31 3 Marco Keijsers 85 Scorpio 34:40 4 Alfi Damen 78 Sprint 34:56 5 Bram Kocx 92 Attila 35:13 6 Lauran Beijens 92 Tilburg Road Runners 35:30 7 Tim van Dongen 89 Scorpio 37:15 8 Teun van Gorp 81 Tilburg Road Runners 37:23 9 Ferand Slootjes 78 Scorpio 38:29 10 Mark Voemans 84 Spiridon 38:42 M 35, 10 KM BRABAN KA 1 Marcel Laros 71 Scorpio 33:26 2 Sammy Peter 73 Achil '87 36:57 3 Frans Sebregts 74 Tilburg Road Runners 39:25 4 Rens van Dam 73 Scorpio 39:34 M 40, 10 KM BRABAN KA 1 Marco van Dongen 69 Sprint 34:08 2 Peter Mijsberg 65 Cifla 34:44 3 Marc van Gils 67 Loopgroep Wijbosch 36:05 4 Jacco van Gils 69 Sprint 36:35 5 Jacco Schipperen 67 Scorpio 36:59 6 Cocky de BRouwer 67 Achil '87 37:30 7 John de Leeuw 66 Sprint 38:20 8 Wilfried van Meer 66 Scorpio 39:31 9 Robert Luttikholt 68 Scorpio 41:24 10 Twan Verhoeven 69 Scorpio 41:55 11 Rick Leerink 69 Sprint 48:30 M 45, 10 KM BRABAN KA 1 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 34:57 2 Marc Gunter 64 THOR 34:59 3 Rene Stam 61 Scorpio 35:46 4 Jan van Loenhout 61 Scorpio 37:36 5 Gerard van Eijnatten 62 Scorpio 38:57 6 Andre Lambregts 65 Scorpio 39:28 7 Kees Koek 60 Loopvereniging TOF 39:54 8 Aart de With 63 Spiridon 40:51 M 50, 10 KM BRABAN KA 1 Ton van 't Veer 57 Sprint 36:49 2 Henk Bruijns 56 Loopvereniging TOF 37:16 3 Wim Wagemakers 58 AVR '90 37:40

UITSLAGENLIJST
03-04-2010 20:47 Pag: 7 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 4 Herman van Haaren 55 Achil '87 37:48 5 Tini de Laat 54 DAK 38:01 6 Henk Beijens 54 Tilburg Road Runners 39:00 7 Arie Verhoeven 59 Loopgroep Goirle 41:07 8 Peter van der Ark 57 Scorpio 41:43 9 Adrie Loonen 57 Scorpio 44:53 10 Jos Wagenmakers 50 Atledo 47:49 11 Ap Ramaker 52 Scorpio 52:51 12 Harrie Stempher 50 avVN 55:09 M 60, 10 KM BRABAN KA 1 André Aarts 46 Scorpio 45:51 2 Jos van Velthoven 46 Scorpio 48:57 3 Piet Hoogervorst 47 Sprint 50:41 V SEN, 10 KM BRABAN KA 1 Ingrid Versteegh 78 Sprint 36:12 2 Marjolein vd Diepstrat 80 Scorpio 44:45 V 35, 10 KM BRABAN KA 1 Sandra Laros-Hofmans 71 Scorpio 39:02 2 Inge Schipperen-Verhag 73 Scorpio 42:22 3 Loes Vingerhoets 65 Achil '87 44:03 4 Ina Gommers 65 DJA 48:33 V 45, 10 KM BRABAN KA 1 Ingrid Barten 62 Scorpio 41:56 2 Leny Kusters 56 Scorpio 44:57 3 Maria Bloemsaat 55 Scorpio 51:31 4 Els Huijsmans 56 avVN 52:06 MRECR, 6 KM RECREANT 1 Guido Jonkers 88 Breda 20:08 2 Koen Voermans 87 Rijen 20:57 3 Steven van Bunningen 81 Breda 22:52 4 Michel Verhoeven 70 Breda 23:20 5 Robin Huijben 92 Oosterhout 23:37 6 Jos van Gils 59 Dongen 23:48 7 Marcel Meeuwessen 71 Breda 24:59 8 Jack Vissers 62 Prinsenbeek 25:08 9 John Koeken 62 Rijsbergen 25:19 10 Pim van der pol 97 Loon op Zand 25:34 11 Ad Pelkmans 63 Etten-Leur 26:07 12 Marijn de Jongh 96 Oosterhout 27:07 13 Kees Vissers 56 Etten-Leur 27:12 14 Han van Bueren 45 Oosterhout 27:20 15 Ramon Vergeer 83 Breda 27:23 16 Joeri van Gils 99 Breda 27:43 17 Marco Engelen 72 Oosterhout 27:51 18 John Snijders 55 Terheijden 27:51

UITSLAGENLIJST
03-04-2010 20:47 Pag: 8 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 19 Maarten van der Weel 95 Rijen 28:00 20 Maarten Suykerbuyk 50 Made 28:14 21 Thom Schermens 94 Hardinxveld 28:17 22 Rob Hink 59 Oosterhout 30:04 23 Leo van der Pol 57 Loon op Zand 30:34 24 Jurgen Kula 74 Oosterhout Nb 30:39 25 Sander Klaver 79 Breda 31:34 26 Frank Koks 67 Gilze 32:32 27 Hans van Snik 44 Oosterhout 34:27 28 Ignace Kula 48 Oosterhout Nb 34:45 29 Ad Hessels 47 Oosterhout 34:47 30 Ad vd Made 48 oosterhout 35:21 31 Pim van Gils 59 Oosterhout 35:22 32 Jan Hoogvliet 60 Oosterhout 35:42 33 Ad Kroft 54 Oosterhout 35:44 34 Arthur Niessen 94 Oosterhout 35:53 35 Theo Zijlmans 57 Raamsdonksveer 36:03 36 Kees Jan Mensinga 73 Oosterhout 36:21 37 Frans Wentink 47 Oisterwijk 37:13 38 John de Hondt 58 Zwijndrecht 37:59 39 Hans van Straten 43 Oosterhout 39:40 40 Jaap van Dijk 54 Made 40:24 41 Alex Bezemer 68 oosterhout 44:01 42 Roel Suykerbuyk 83 Made 47:50 VRECR, 6 KM RECREANT 1 Kristen Pals 79 Breda 25:39 2 Cindy Holierhoek 83 Breda 26:24 3 Margriet van Vliet 55 Teteringen 32:27 4 Karin Mathon 64 Oosterhout 32:45 5 Hanneke WEitering 73 Breda 34:15 6 Suzanne de Ruijg 94 Breda 34:45 7 Monique Spuesens 65 Etten-Leur 34:50 8 Tialda Gerritsma 67 Dongen 34:52 9 Liesbeth van Hees 73 Wagenberg 35:00 10 Irene Harteveld 61 Oosterhout 35:27 11 Maud Swanen 95 Raamsdonksveer 36:15 12 Mies Kuipers 58 Dorst 36:39 13 Nelly Szymanski 51 Oosterhout 36:41 14 Marjolijn Borghmans 80 Oosterhout Nb 37:45 15 Nel Kuijsters 51 Oosterhout 37:52 16 Carla Nieman 58 Oosterhout 37:57 17 Adrie van Ham 53 Oosterhout 37:57 18 Mia Mulder 44 Rijen 37:58 19 José Kool 55 Oosterhout 38:11 20 Marianne Anijs 51 Oosterhout 38:14 21 Karin Vermazeren 60 Oosterhout 38:30 22 Chantal Peeters 73 Made 38:50 23 Cindy van Gorp 69 Den Hout Nb 38:50 24 Merel Weitering 75 Breda 39:02

UITSLAGENLIJST
03-04-2010 20:47 Pag: 9 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 25 Esther Timans 70 Oosterhout 39:22 26 Brigitte Gilis 71 Den Hout Nb 39:40 27 Diana Huisson 67 Prinsenbeek 41:33 28 Merel de Rijcke 81 Oosterhout 45:04