scorpio header vervolg

Open pupillen en CD-junioren wedstrijd

Jongens pupillen C

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
334 Timo den Hollander 2002 7.07 3.29 19.42 1221 ptn
491 Timo van Dongen 2002 7.45 3.08 23.61 1158 ptn
240 Sjoerd van Rijn 2002 7.89 2.90 24.09 1047 ptn
453 Luke de Leeuw 2002 7.66 3.03 12.99 950 ptn
311 Bas Molendijk 2002 8.12 2.71 21.45 936 ptn
455 Kamil Sakhi 2002 7.80 2.70 17.62 933 ptn
438 Davey Postma 2002 8.23 2.66 13.87 793 ptn
454 Nick Rodermond 2002 8.34 2.27 14.24 704 ptn
392 Ruben Laurens 2002 9.21 2.36 10.71 536 ptn
437 Lars Mertens 2002 9.64 2.30 13.53 522 ptn
600m10 deelnemer(s)
1 455 Sakhi, Kamil 30-12-2002 AV Sprint 2.14.53 min ptn  
2 491 Dongen, Timo van 25-01-2002 Atledo 2.16.81 min ptn  
3 454 Rodermond, Nick 22-04-2002 AV Sprint 2.17.79 min ptn  
4 334 Hollander, Timo den 10-07-2002 GVAC 2.24.56 min ptn  
5 311 Molendijk, Bas 08-11-2002 Scorpio 2.24.74 min ptn  
6 453 Leeuw, Luke de 25-02-2002 AV Sprint 2.25.94 min ptn  
7 240 Rijn, Sjoerd van 12-07-2002 HAC 2.37.61 min ptn  
8 438 Postma, Davey 23-12-2002 Scorpio 2.47.31 min ptn  
9 392 Laurens, Ruben 22-11-2002 AV Attila 2.56.65 min ptn  
10 437 Mertens, Lars 03-12-2002 Scorpio 3.07.98 min ptn  

 

Meisjes pupillen C

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
433 Bente de Jager 2002 7.55 2.94 17.76 1029 ptn
435 Eva Nijdam 2002 7.83 2.97 20.48 1023 ptn
58 Lynn van Delft 2002 8.16 2.66 13.17 792 ptn
73 Nena Jeltema 2002 8.00 2.88 9.14 787 ptn
80 Nienke Pastoor 2002 8.27 2.68 11.81 755 ptn
436 Anke Joswig 2002 8.74 2.37 10.32 594 ptn
74 Lisa Römgens 2002 10.40 1.95 8.48 274 ptn
600m7 deelnemer(s)
1 435 Nijdam, Eva 05-07-2002 Scorpio 2.19.30 min ptn  
2 73 Jeltema, Nena 2002 AV Sprint 2.30.48 min ptn  
3 433 Jager, Bente de 03-03-2002 Scorpio 2.38.72 min ptn  
4 80 Pastoor, Nienke 22-11-2002 AV Sprint 2.44.29 min ptn  
5 58 Delft, Lynn van 2002 ACW '66 2.48.60 min ptn  
6 436 Joswig, Anke 02-05-2002 Scorpio 2.54.96 min ptn  
7 74 Römgens, Lisa 28-10-2002 AV Sprint 3.10.76 min ptn  

 

Jongens pupillen B

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
99 Sjoerd Pastoor 2001 7.02 3.76 34.06 1506 ptn
489 Phill Pols 2001 7.19 3.48 26.19 1323 ptn
398 Taro Swart 2001 7.31 3.06 24.45 1193 ptn
399 Ide Schepers 2001 7.30 3.16 21.78 1180 ptn
441 Julian van Jeveren 2001 7.46 2.90 24.83 1136 ptn
487 Ruben Bogers 2001 7.44 3.43 16.73 1133 ptn
60 Jorrit Ivens 2001 7.55 3.14 22.07 1130 ptn
318 Delvano van Bussel 2001 7.60 2.95 17.27 1015 ptn
488 Geert van Krevelen 2001 8.03 2.86 23.93 1013 ptn
56 Julian Buckmann 2001 8.07 2.97 19.69 971 ptn
442 Rick v.d. Haven 2001 7.62 2.53 11.38 828 ptn
313 Stijn Lemm 2001 dns 3.00 15.56 569 ptn
1000m11 deelnemer(s)
1 489 Pols, Phill 20-02-2001 Atledo 3.58.76 min ptn  
2 318 Bussel, Delvano van 25-06-2001 Scorpio 4.01.48 min ptn  
3 442 Haven, Rick v.d. 21-05-2001 Scorpio 4.03.01 min ptn  
4 487 Bogers, Ruben 08-12-2001 Atledo 4.09.83 min ptn  
5 441 Jeveren, Julian van 04-07-2001 Scorpio 4.17.92 min ptn  
6 99 Pastoor, Sjoerd 23-01-2001 AV Sprint 4.18.58 min ptn  
7 313 Lemm, Stijn 01-04-2001 Scorpio 4.21.20 min ptn  
8 398 Swart, Taro 18-03-2001 AV Spiridon 4.27.28 min ptn  
9 399 Schepers, Ide 06-10-2001 AV Spiridon 4.36.02 min ptn  
10 60 Ivens, Jorrit 28-08-2001 ACW '66 4.54.92 min ptn  
11 488 Krevelen, Geert van 24-02-2001 Atledo 4.57.51 min ptn  

 

Meisjes pupillen B

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
395 Pien Korstanje 2001 7.09 3.55 20.73 1288 ptn
69 Lieke Prinsen 2001 7.22 3.08 14.54 1072 ptn
68 Jinke Prinsen 2001 7.67 3.31 16.94 1069 ptn
65 Manon Stringa 2001 7.29 3.23 10.94 1025 ptn
317 Janneke Pluimes 2001 7.85 3.13 17.62 1011 ptn
316 Femke van Haelst 2001 7.27 3.16 10.73 1011 ptn
66 Louiza Kruiswijk 2001 7.39 3.15 11.19 993 ptn
463 Lot van der Hel 2001 7.76 2.94 15.44 955 ptn
67 Lonne Mallens 2001 8.14 2.98 16.32 911 ptn
59 Quinty Dusee 2001 7.90 2.87 14.35 898 ptn
490 Desiree Trommelen 2001 7.81 3.03 11.30 893 ptn
314 Brigitte Jongenelen 2001 7.61 2.85 9.48 857 ptn
315 Tiki Molendijk 2001 8.02 2.93 10.57 822 ptn
394 Daphne van der Heijden 2001 dns dns dns 0 ptn
1000m13 deelnemer(s)
1 65 Stringa, Manon 25-08-2001 AV Atverni 3.58.66 min ptn  
2 67 Mallens, Lonne 11-01-2001 AV Sprint 3.58.92 min ptn  
3 395 Korstanje, Pien 2001 AV Attila 4.00.43 min ptn  
4 463 Hel, Lot van der 04-02-2001 AV Sprint 4.01.56 min ptn  
5 68 Prinsen, Jinke 26-07-2001 AV Sprint 4.10.84 min ptn  
6 317 Pluimes, Janneke 10-01-2001 Scorpio 4.32.67 min ptn  
7 314 Jongenelen, Brigitte 07-01-2001 Scorpio 4.34.85 min ptn  
8 59 Dusee, Quinty 08-11-2001 ACW '66 4.36.70 min ptn  
9 490 Trommelen, Desiree 24-06-2001 Atledo 4.37.92 min ptn  
10 69 Prinsen, Lieke 30-05-2001 AV Sprint 4.48.44 min ptn  
11 316 Haelst, Femke van 22-08-2001 Scorpio 4.53.14 min ptn  
12 66 Kruiswijk, Louiza 18-10-2001 AV Atverni 4.59.20 min ptn  
13 315 Molendijk, Tiki 02-02-2001 Scorpio 5.05.45 min ptn  

 

Jongens pupillen A(1e jrs)

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
86 Sven de Roos 2000 9.84 1.25 6.99 1494 ptn
82 Jannes van den Broek 2000 9.92 1.25 5.58 1395 ptn
75 Daan Hoogers 2000 10.39 1.25 6.46 1380 ptn
63 Daan Mulder 2000 10.24 1.10 5.61 1239 ptn
486 Jelle de Roon 2000 10.32 1.10 5.55 1224 ptn
445 Hilco Heijne 2000 10.01 1.05 5.41 1223 ptn
337 Gijs Knoester 2000 10.51 1.10 5.96 1222 ptn
87 Tarek Sakhi 2000 10.60 1.10 5.97 1211 ptn
336 Juul Knoester 2000 10.16 1.10 4.98 1210 ptn
446 Tim Nuijten 2000 10.58 1.20 4.70 1203 ptn
84 Jasper van Eijmeren 2000 10.34 1.10 5.10 1191 ptn
83 Sander Doodewaard 2000 10.80 1.05 5.72 1131 ptn
77 Jeroen Teunis 2000 10.53 1.05 4.56 1091 ptn
85 Jake de Kok 2000 10.75 1.00 5.13 1063 ptn
81 Rutger Bouwmeester 2000 11.33 0.80 4.88 827 ptn
88 Jaïr van Winkel 2000 11.87 0.85 3.50 698 ptn
1000m16 deelnemer(s)
1 84 Eijmeren, Jasper van 10-08-2000 AV Sprint 3.37.27 min ptn  
2 486 Roon, Jelle de 14-06-2000 Atledo 3.39.45 min ptn  
3 336 Knoester, Juul 03-07-2000 GVAC 3.43.59 min ptn  
4 87 Sakhi, Tarek 12-08-2000 AV Sprint 3.49.19 min ptn  
5 83 Doodewaard, Sander 19-02-2000 AV Sprint 3.54.19 min ptn  
6 446 Nuijten, Tim 18-12-2000 Scorpio 3.59.72 min ptn  
7 75 Hoogers, Daan 2000 AV Sprint 4.05.97 min ptn  
8 88 Winkel, Jaïr van 20-10-2000 AV Sprint 4.08.25 min ptn  
9 337 Knoester, Gijs 03-07-2000 GVAC 4.08.55 min ptn  
10 63 Mulder, Daan 08-01-2000 ACW '66 4.10.68 min ptn  
11 86 Roos, Sven de 29-02-2000 AV Sprint 4.12.73 min ptn  
12 77 Teunis, Jeroen 2000 AV Sprint 4.21.38 min ptn  
13 81 Bouwmeester, Rutger 2000 AV Sprint 4.23.53 min ptn  
14 85 Kok, Jake de 15-11-2000 AV Sprint 4.41.62 min ptn  
  445 Heijne, Hilco 27-01-2000 Scorpio dns min ptn  
  82 Broek, Jannes van den 23-11-2000 AV Sprint dnf min ptn  

 

Jongens pupillen A(2e jrs)

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
94 Julian de Leeuw 1999 9.28 1.35 9.19 1779 ptn
95 Tijn Mallens 1999 9.38 1.40 7.95 1739 ptn
482 Cas Blakenburg 1999 9.82 1.30 9.72 1677 ptn
243 Lars de Kwant 1999 9.90 1.30 8.27 1591 ptn
485 Scott Pols 1999 9.60 1.15 8.39 1536 ptn
484 Sam van der Pol 1999 10.18 1.15 8.66 1459 ptn
89 Victor Bierbooms 1999 10.35 1.25 7.16 1427 ptn
400 Jurre Schepers 1999 9.79 1.15 6.73 1413 ptn
91 Jonas Dano 1999 9.56 1.15 6.08 1412 ptn
242 Sim Lammers 1999 10.12 1.05 7.09 1310 ptn
78 Jorn van de Wijngaard 1999 10.41 1.10 6.89 1292 ptn
93 Olivier Haarman 1999 9.74 1.00 6.06 1271 ptn
92 Joeri van Gils 1999 10.53 1.15 5.24 1210 ptn
322 Jeroen Rops 1999 10.83 1.00 6.95 1165 ptn
76 David Thommassen 1999 10.14 1.00 5.28 1159 ptn
90 Stijn van der Bol 1999 10.89 1.05 5.82 1126 ptn
321 Ive Harzing 1999 11.21 1.05 5.69 1078 ptn
449 Sven van der Pas 1999 11.11 0.95 6.18 1047 ptn
483 Quirijn van Dongen 1999 11.82 1.05 6.03 1028 ptn
320 Paul van der Gaag 1999 11.45 1.00 5.48 998 ptn
1000m18 deelnemer(s)
1 89 Bierbooms, Victor 09-09-1999 AV Sprint 3.40.12 min ptn  
2 94 Leeuw, Julian de 06-09-1999 AV Sprint 3.41.70 min ptn  
3 485 Pols, Scott 10-08-1999 Atledo 3.42.25 min ptn  
4 242 Lammers, Sim 02-11-1999 Fit 3.44.20 min ptn  
5 95 Mallens, Tijn 11-01-1999 AV Sprint 3.49.77 min ptn  
6 96 Pastoor, Max 23-11-1999 AV Sprint 3.53.55 min ptn  
7 93 Haarman, Olivier 17-04-1999 AV Sprint 3.55.00 min ptn  
8 320 Gaag, Paul van der 01-10-1999 ATV Scorpio 3.56.72 min ptn  
9 92 Gils, Joeri van 30-03-1999 AV Sprint 4.02.23 min ptn  
10 449 Pas, Sven van der 14-12-1999 Scorpio 4.04.93 min ptn  
11 243 Kwant, Lars de 21-06-1999 Fit 4.07.40 min ptn  
12 400 Schepers, Jurre 05-10-1999 AV Spiridon 4.16.13 min ptn  
13 482 Blakenburg, Cas 01-03-1999 Atledo 4.16.38 min ptn  
14 484 Pol, Sam van der 02-09-1999 Atledo 4.27.37 min ptn  
15 90 Bol, Stijn van der 1999 AV Sprint 4.31.37 min ptn  
16 321 Harzing, Ive 30-10-1999 Scorpio 4.32.42 min ptn  
17 78 Wijngaard, Jorn van de 1999 AV Sprint 4.34.12 min ptn  
18 322 Rops, Jeroen 20-05-1999 Scorpio 4.59.79 min ptn  

 

Meisjes mini pupillen

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
497 Femke Kuppens 2003 7.70 3.04 12.53 937 ptn
332 Lois Stokkingdreef 2003 7.82 2.70 10.05 800 ptn
494 Marjolein Bogers 2004 8.55 2.45 12.31 675 ptn
496 Lara Nuijten 2003 8.67 2.48 9.96 619 ptn
493 Clarinda de Jong 2003 9.12 2.46 10.14 556 ptn
396 Arwen Schepers 2003 9.02 2.33 8.95 520 ptn
495 Fleur Nijdam 2003 8.77 2.10 7.88 485 ptn
600m7 deelnemer(s)
1 497 Kuppens, Femke 07-01-2003 Scorpio 2.33.88 min ptn  
2 494 Bogers, Marjolein 20-04-2004 Atledo 2.39.54 min ptn  
3 495 Nijdam, Fleur 25-09-2003 Scorpio 2.40.66 min ptn  
4 496 Nuijten, Lara 07-10-2003 Scorpio 2.44.12 min ptn  
5 332 Stokkingdreef, Lois 10-01-2003 GVAC 2.46.27 min ptn  
6 396 Schepers, Arwen 14-02-2003 Spiridon 2.57.83 min ptn  
7 493 Jong, Clarinda de 16-12-2003 Atledo 3.02.65 min ptn  

 

Jongens mini pupillen

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
333 Ties Knoester 2003 7.95 2.79 16.62 910 ptn
492 Chuck Pols 2003 8.20 2.80 14.45 836 ptn
310 Joost Jongenelen 2003 8.45 2.63 13.12 740 ptn
397 Aran Swart 2003 8.47 2.25 15.29 698 ptn
331 Jord Pluimes 2003 8.95 2.35 13.84 625 ptn
600m5 deelnemer(s)
1 492 Pols, Chuck 04-07-2003 Atledo 2.24.48 min ptn  
2 333 Knoester, Ties 29-10-2003 GVAC 2.34.61 min ptn  
3 397 Swart, Aran 21-03-2003 Spiridon 2.39.32 min ptn  
4 310 Jongenelen, Joost 19-08-2003 Scorpio 2.44.34 min ptn  
5 331 Pluimes, Jord 20-07-2003 Scorpio 2.44.81 min ptn  

 

Meisjes pupillen A(1e jrs)

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
456 Pleun Hutten 2000 10.20 1.10 6.32 1290 ptn
457 Sam Lips 2000 10.40 1.05 4.14 1078 ptn
458 Demi van Outheusden 2000 11.10 1.00 5.38 1034 ptn
444 Anne-Wil Snepvangers 2000 11.02 0.95 3.44 867 ptn
391 Jorine van Vugt 2000 10.98 0.80 3.81 792 ptn
1000m5 deelnemer(s)
1 457 Lips, Sam 11-08-2000 AV Sprint 3.53.85 min ptn  
2 456 Hutten, Pleun 02-08-2000 AV Sprint 4.11.16 min ptn  
3 458 Outheusden, Demi van 07-04-2000 AV Sprint 4.30.59 min ptn  
4 444 Snepvangers, Anne-Wil 29-03-2000 Scorpio 4.31.29 min ptn  
5 391 Vugt, Jorine van 20-07-2000 Scorpio 4.38.29 min ptn  

 

Meisjes pupillen A(2e jrs)

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
448 Tia Ackermans 1999 9.89 1.35 6.96 1557 ptn
340 Lexi Kuijs 1999 10.19 1.20 6.44 1371 ptn
239 Maaike Verhoeven 1999 9.94 1.10 6.55 1342 ptn
342 Babette Bakermans 1999 10.06 1.20 5.57 1337 ptn
341 Floor van den Burg 1999 10.48 1.20 6.51 1334 ptn
64 Fleur van Ommen 1999 9.99 1.05 6.23 1279 ptn
447 Laura de Jong 1999 10.80 1.10 6.73 1230 ptn
61 Noortje van der Mast 1999 10.46 1.20 4.82 1228 ptn
344 Britt Van Driel 1999 9.75 0.90 6.53 1224 ptn
460 Isabelle Spierenburg 1999 10.21 1.10 5.15 1213 ptn
246 Diane van Es 1999 10.83 1.05 4.85 1070 ptn
343 Sanne Tempelaars 1999 10.50 1.05 3.88 1044 ptn
349 Hanna Kloek 1999 11.92 0.75 3.48 619 ptn
330 Nomy Snoeren 1999 12.32 dns 5.92 590 ptn
459 Katja Kuijlaars 1999 dns dns dns 0 ptn
312 Helena Pluimes 1999 dns dns dns 0 ptn
1000m9 deelnemer(s)
1 246 Es, Diane van 22-03-1999 PAC 3.25.72 min ptn  
2 460 Spierenburg, Isabelle 11-02-1999 AV Sprint 3.36.01 min ptn  
3 239 Verhoeven, Maaike 17-05-1999 AV Spiridon 3.54.15 min ptn  
4 342 Bakermans, Babette 1999 Sprint 3.59.33 min ptn  
5 349 Kloek, Hanna 1999 sprint 4.01.33 min ptn  
6 61 Mast, Noortje van der 26-10-1999 ACW '66 4.11.69 min ptn  
7 341 Burg, Floor van den 1999 Sprint 4.15.52 min ptn  
8 344 Driel, Britt Van 1999 Sprint 4.35.09 min ptn  
9 447 Jong, Laura de 26-04-1999 Scorpio 4.53.22 min ptn  

 

Jongens junioren D

StnrNaamgeb80mVerspringenKogelstotenDiscuswerpenptn
480 Lekan Dalenberg 1998 11.92 4.50 7.45 23.09 1751 ptn
319 Aldo Bierbooms 1997 12.64 3.65 9.52 23.37 1597 ptn
52 Arno van der Pas 1997 12.79 3.64 8.78 20.18 1483 ptn
481 Glenn Pols 1998 12.96 3.51 6.42 14.59 1195 ptn
479 Pim van der Pol 1997 12.90 3.73 5.68 10.86 1113 ptn
62 Bram van der Mast 1997 13.98 3.14 5.83 14.46 968 ptn
327 Lars van der Schriek 1998 13.58 3.09 4.53 10.90 830 ptn
244 Sijbren Altena 1997 13.73 0.00 6.23 13.49 752 ptn
600m8 deelnemer(s)
1 480 Dalenberg, Lekan 20-05-1998 Atledo 1.56.49 min ptn  
2 52 Pas, Arno van der 01-02-1997 Scorpio 1.56.79 min ptn  
3 244 Altena, Sijbren 21-08-1997 Atledo 2.01.27 min ptn  
4 479 Pol, Pim van der 01-10-1997 Atledo 2.05.32 min ptn  
5 319 Bierbooms, Aldo 19-05-1997 AV Sprint 2.08.75 min ptn  
6 327 Schriek, Lars van der 05-12-1998 Scorpio 2.16.95 min ptn  
7 481 Pols, Glenn 19-06-1998 Atledo 2.18.31 min ptn  
8 62 Mast, Bram van der 09-10-1997 ACW '66 2.32.39 min ptn  

 

Meisjes junioren D

StnrNaamgeb60mVerspringenKogelstotenDiscuswerpenptn
476 Sanne Haanen 1997 9.60 3.99 7.54 18.50 1532 ptn
477 Annick Haanen 1997 9.38 4.19 8.25 12.33 1517 ptn
324 Joosje Heymeijer 1997 10.01 3.67 7.18 15.14 1314 ptn
450 Julia Zahm 1997 9.70 3.90 5.89 14.06 1309 ptn
249 Indy Flipsen 1998 10.21 3.57 7.01 15.20 1255 ptn
326 Anne-Marie van Kakerken 1997 10.90 3.41 6.73 12.22 1045 ptn
478 Malin van Weerdenburg 1997 10.96 2.10 6.32 15.73 830 ptn
250 Meike Haarbosch 1997 dns dns 7.98 15.07 628 ptn
600m6 deelnemer(s)
1 247 Es, Corinda van 11-02-1997 PAC 1.52.21 min ptn  
2 477 Haanen, Annick 26-08-1997 AV Sprint 1.59.14 min ptn  
3 476 Haanen, Sanne 26-08-1997 AV Sprint 1.59.14 min ptn  
4 249 Flipsen, Indy 24-09-1998 Atledo 2.07.27 min ptn  
5 324 Heymeijer, Joosje 06-03-1997 Scorpio 2.22.20 min ptn  
6 450 Zahm, Julia 02-05-1997 Scorpio 2.27.55 min ptn  

 

Jongens junioren C

StnrNaamgeb100mHoogspringenKogelstotenDiscuswerpenptn
307 Thijs van Kaathoven 1995 12.51 1.65 10.11 32.21 2519 ptn
241 Bas van de Burgt 1996 13.47 1.65 9.33 27.84 2275 ptn
245 Youri van Outheusden 1995 13.29 1.50 10.18 29.46 2247 ptn
303 Cas van Eersel 1996 13.79 1.40 10.31 25.84 2048 ptn
309 Bohdi Bakker 1996 13.03 1.45 7.75 22.04 1998 ptn
305 Jordi van Schijndel 1996 13.76 1.40 8.71 25.22 1962 ptn
329 Benno Snepvangers 1996 13.35 1.40 6.57 19.89 1806 ptn
600m3 deelnemer(s)
1 329 Snepvangers, Benno 05-05-1996 Scorpio 1.38.66 min ptn  
2 245 Outheusden, Youri van 25-10-1995 AV Sprint 1.43.03 min ptn  
3 303 Eersel, Cas van 15-01-1996 Atledo 1.43.10 min ptn  

 

Meisjes junioren C

StnrNaamgeb80mHoogspringenKogelstotenDiscuswerpenptn
390 Marjo van den Velden 1996 11.67 1.45 7.78 12.96 1667 ptn
55 Jolijn Kuijpers 1996 11.30 1.30 6.91 15.13 1602 ptn
306 Cathelijn Peeters 1996 12.47 1.35 7.36 18.90 1576 ptn
53 Ivette van Kaathoven 1995 11.94 1.25 7.23 13.90 1464 ptn
323 Jasmijn van Broekhoven 1996 dns dns 6.12 14.58 511 ptn
600m4 deelnemer(s)
1 248 Es, Karlijn van 02-08-1995 PAC 1.43.20 min ptn  
2 339 Jonkers, Suzanne 05-03-1996 AV Sprint 1.46.93 min ptn  
3 306 Peeters, Cathelijn 06-11-1996 Atledo 1.54.86 min ptn  
4 390 Velden, Marjo van den 17-06-1996 ACW '66 2.07.70 min ptn