Jeugdclubkampioenschappen cross
                              UITSLAGENLIJST

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      JMINI, J MINI (800M)                                   
    1 Finn Hoek              09 Oosterhout Nb            3:31
    2 Jens van Tetering      09 Oosterhout Nb            3:46
    3 Cas Cornelissen        09 Breda                    4:28
                                                             
      JPUPC, J PUP C (800M)                                  
    1 Bas van der Made       08 Oosterhout Nb            3:36
    2 Ewart van Son          08 Oosterhout Nb            3:49
                                                             
      MPUPC, M PUP C (800M)                                  
    1 Faylinn Jansen         08 Made                     3:33
    2 Aina de Jong           08 Oosterhout Nb            4:09
    3 Mila Broekhuijsen      08 Geertruidenberg          4:11
                                                             
      JPUPB, J PUP B (800M)                                  
    1 Dario Ehrismann        07 Oosterhout Nb            3:18
    2 Jasper Buschman        07 Oosterhout Nb            3:21
    3 Felipe Broere          07 Oosterhout Nb            3:35
    4 Arthur van Gurp        07 Made                     3:51
    5 Hugo Geleijns          07 Oosterhout Nb            4:07
                                                             
      MPUPB, M PUP B (800M)                                  
    1 Moniek vd Biggelaar    07 Made                     3:29
    2 Cateau van Gelder      07 Hooge Zwaluwe            3:49
    3 Elizabeth van Gils     07 Oosterhout Nb            3:56
                                                             
      JPUA1, J PUP A (800M)                                  
    1 Vigo Maljaars          06 Oosterhout Nb            3:05
    2 Yvar de Jong           06 Oosterhout Nb            3:07
    3 Stijn Maarschalk       06 Oosterhout Nb            3:11
    4 Daan van der Made      06 Oosterhout Nb            3:12
    5 Martijn Rooseboom      06 Breda                    3:34
                                                             
      JPUA2, J PUP A (800M)                                  
    1 Diego Broere           05 Oosterhout Nb            3:01
    2 Roan van Vessem        05 Oosterhout Nb            3:03
    3 Ryan Jansen            05 Made                     3:04
    4 Nuno van Berkom        05 Terheijden               3:10
    5 Marc van Engelen       05 Teteringen               3:16
    6 Tibbe de Groen         05 Teteringen               3:22
                                                             
      MPUA1, M PUP A (800M)                                  
    1 Margit van Son         06 Oosterhout Nb            3:17
                                                             
      MPUA2, M PUP A (800M)                                  
    1 Anouk van Jeveren      05 Oosterhout Nb            3:13
    2 Fenna Dudok            05 Oosterhout Nb            3:30
    3 Evi van Driel          05 Teteringen               3:39
    4 Lieke Boomaars         05 Oosterhout Nb            3:48
J-VB, J VB-ATL (800M) 1 Jesse Delissen 04 Made 4:26 2 Werner Kamp 95 Made 5:08 M-VB, M VB-ATL (800M) 1 Eline van der Westen 93 Made 5:59 2 Amber van Oosterhout 02 Gilze 6:54 JJUND, J JUN D (1400M) 1 Casper Haagh 03 Teteringen 5:18 2 Julius Geleijns 04 Oosterhout Nb 5:31 3 Koen Zandvliet 03 Teteringen 5:55 4 Joris de Vos 04 Oosterhout Nb 6:19 5 Maarten Rooseboom 04 Breda 6:23 MJUND, M JUN D (1400M) 1 Veerle van Son 03 Oosterhout Nb 5:54 JJUNB, J JUN B (4200M) 1 Paul van der Gaag 99 Oosterhout Nb 16:12 2 Sven van der Pas 99 Oosterhout Nb 16:37 3 Joep Rompa 00 Raamsdonksveer 16:38