Afdrukken

Uitslagen Avondwedstrijd

06-05-2014

Vrouwen Masters

100mh1 deelnemer(s)
1 138 Ham, Karin van 17-02-1978 Atledo 21.80 sec ptn +0.6
ver1 deelnemer(s)
1 138 Ham, Karin van 17-02-1978 Atledo 4.12 m ptn -1.1
kogel7 deelnemer(s)
1 1 Marcelis-Dikmans, Jenny 10-08-1948 Scorpio 8.85 m ptn  
2 32 Vliet, Linda van 03-05-1975 PAC 7.31 m ptn  
3 204 Kuipers, Mies 21-12-1958 AV Sprint 7.12 m ptn  
4 30 Diederik, C.D. 11-03-1968 PAC 7.04 m ptn  
5 29 Luijendijk, Loes 13-11-1962 PAC 6.73 m ptn  
6 203 Kranen, Ingrid van 1968 AV Sprint 5.87 m ptn  
7 47 Broos, Pim 04-05-1969 Scorpio 4.48 m ptn  
discus7 deelnemer(s)
1 32 Vliet, Linda van 03-05-1975 PAC 25.35 m ptn  
2 204 Kuipers, Mies 21-12-1958 AV Sprint 22.34 m ptn  
3 1 Marcelis-Dikmans, Jenny 10-08-1948 Scorpio 21.99 m ptn  
4 30 Diederik, C.D. 11-03-1968 PAC 21.68 m ptn  
5 203 Kranen, Ingrid van 1968 AV Sprint 20.05 m ptn  
6 29 Luijendijk, Loes 13-11-1962 PAC 19.85 m ptn  
7 47 Broos, Pim 04-05-1969 Scorpio 11.22 m ptn  
3000m2 deelnemer(s)
1 134 Voorn, Birgit 18-09-1966 Road Runners 11.56.27 min ptn  
2 135 Mol, Marianne 03-09-1959 R.R.E.L. 14.45.00 min ptn  
100m0 deelnemer(s)
polshoog0 deelnemer(s)
800m0 deelnemer(s)

Mannen Masters

100m2 deelnemer(s)
1 198 Pols, Frank 30-07-1964 AV Atledo 13.90 sec ptn +1.4
2 39 Heteren, Jan-Willem van 10-04-1955 Atledo 15.00 sec ptn +1.4
3000m9 deelnemer(s)
1 48 Pallada, Berry 11-06-1967 Road Runners 10.24.60 min ptn  
2 244 Loenhout, Jan van 05-05-1961 Scorpio 10.51.09 min ptn  
3 243 Giesbergen, Werner 04-12-1965 Scorpio 10.54.92 min ptn  
4 246 Slootjes, Ferand 13-07-1978 Scorpio 10.57.80 min ptn  
5 232 Marijnissen, John 10-02-1964 AV Sprint 11.04.58 min ptn  
6 11 Lambregts, Andre 15-01-1965 Scorpio 11.06.28 min ptn  
7 7 Jong, Toontje de 02-06-1966 Scorpio 11.12.62 min ptn  
8 136 Timmers, Roel 25-12-1946 AVN 11.24.41 min ptn  
9 140 Egeraat, Leon van 06-03-1954 Spado 11.42.02 min ptn  
110mh0 deelnemer(s)
kogel6 deelnemer(s)
1 3 Blerck, Cees van 28-03-1959 Scorpio 10.91 m ptn  
2 17 Steenhoven, Fred van der 30-01-1948 Scorpio 8.63 m ptn  
3 198 Pols, Frank 30-07-1964 AV Atledo 7.86 m ptn  
4 196 Swart, Paul 28-09-1968 AV Spiridon 7.85 m ptn  
5 230 Velden, Frits van der 08-05-1957 Atledo 7.52 m ptn  
6 197 Oudsten, Schalk den 17-01-1964 Spiridon 6.35 m ptn  
ver1 deelnemer(s)
1 39 Heteren, Jan-Willem van 10-04-1955 Atledo 3.93 m ptn +0.5
hoog0 deelnemer(s)
discus6 deelnemer(s)
1 3 Blerck, Cees van 28-03-1959 Scorpio 30.93 m ptn  
2 17 Steenhoven, Fred van der 30-01-1948 Scorpio 24.97 m ptn  
3 230 Velden, Frits van der 08-05-1957 Atledo 19.97 m ptn  
4 197 Oudsten, Schalk den 17-01-1964 Spiridon 18.49 m ptn  
5 198 Pols, Frank 30-07-1964 AV Atledo 18.12 m ptn  
6 196 Swart, Paul 28-09-1968 AV Spiridon 18.06 m ptn  
800m3 deelnemer(s)
1 198 Pols, Frank 30-07-1964 AV Atledo 2.50.11 min ptn  
2 130 Stokkermans, Jack 23-12-1960 Atledo 2.52.19 min ptn  
3 230 Velden, Frits van der 08-05-1957 Atledo 2.57.11 min ptn  

Vrouwen Senioren

100m3 deelnemer(s)
1 27 Par, Kaylee van de 20-05-1993 AV Spiridon 13.01 sec ptn +1.3
2 31 Vos, Marjolein de 23-01-1986 AV Groene Ster 13.55 sec ptn +1.3
3 215 Jonkers, MariÎlle 10-01-1994 AV Sprint 14.28 sec ptn +1.3
800m0 deelnemer(s)
3000m4 deelnemer(s)
1 239 Reijt, Sabine van de 08-09-1981 AV Sprint 9.32.49 min ptn  
2 143 Gilissen, Hilde 09-03-1988 Parcival 11.17.10 min ptn  
3 133 Wouters, Elke 24-09-1990 Road Runners 11.34.59 min ptn  
4 142 Broek, Karin van den 02-10-1981 DJA 14.01.00 min ptn  
100mh1 deelnemer(s)
1 215 Jonkers, MariÎlle 10-01-1994 AV Sprint 19.08 sec ptn +0.6
ver1 deelnemer(s)
1 31 Vos, Marjolein de 23-01-1986 AV Groene Ster 4.93 m ptn -0.4
polshoog2 deelnemer(s)
1 64 Pope, Jenny 31-10-1990 AV Groene Ster 2.60 m ptn  
  214 Hooijdonk, Karin van 04-08-1988 AV Sprint dns m ptn  
kogel2 deelnemer(s)
1 245 Smit, Lisa 31-03-1994 Scorpio 11.98 m ptn  
2 192 Dijkstra, Brenda 25-01-1994 AV Spirit 8.74 m ptn  
discus2 deelnemer(s)
1 245 Smit, Lisa 31-03-1994 Scorpio 43.37 m ptn  
2 192 Dijkstra, Brenda 25-01-1994 AV Spirit 29.57 m ptn  
hoog2 deelnemer(s)
1 247 Zundert, Hilde van 26-08-1993 Scorpio 1.65 m ptn  
2 248 Snijder, Maaike 28-01-1980 Scorpio 1.35 m ptn  

Mannen Senioren

100m3 deelnemer(s)
1 229 Brugge, Matthieu van der 27-07-1984 Prins Hendrik 12.53 sec ptn +1.4
2 42 Kraneveld, Rob 09-05-1978 DAK 12.58 sec ptn +1.4
3 14 Hoog, Tim de 23-04-1987 Scorpio 13.61 sec ptn +1.4
800m1 deelnemer(s)
1 46 Groesen, Frank van 16-02-1980 RREL 2.18.09 min ptn  
3000m2 deelnemer(s)
1 240 Maas, Jeroen 29-11-1982 AV Sprint 9.32.53 min ptn  
2 4 Giesbergen, Tom 1994 Scorpio 11.12.22 min ptn  
110mh0 deelnemer(s)
ver0 deelnemer(s)
hoog1 deelnemer(s)
1 137 Jacobs, Ralph 11-05-1984 Atledo 1.75 m ptn  
kogel7 deelnemer(s)
1 190 Made, Matthijs van der 19-03-1985 Scorpio 13.23 m ptn  
2 228 Ameijden, Ruben van 24-10-1980 Parthenon 12.71 m ptn  
3 10 Wijngaard, Bart van den 18-08-1989 Scorpio 12.10 m ptn  
4 8 Amelsvoort, Bart van 23-10-1987 Scorpio 10.66 m ptn  
5 26 Mee, Albert van der 29-01-1960 AV Sprint 10.41 m ptn  
6 20 List, Enrico vander 1989 Sprint 10.09 m ptn  
7 241 Verdaas, Fabian 08-05-1986 Scorpio 9.80 m ptn  
discus9 deelnemer(s)
1 125 Cremers, Arnoud 09-04-1982 AV Sprint 36.51 m ptn  
2 190 Made, Matthijs van der 19-03-1985 Scorpio 35.98 m ptn  
3 228 Ameijden, Ruben van 24-10-1980 Parthenon 35.19 m ptn  
4 10 Wijngaard, Bart van den 18-08-1989 Scorpio 33.13 m ptn  
5 8 Amelsvoort, Bart van 23-10-1987 Scorpio 32.55 m ptn  
6 20 List, Enrico vander 1989 Sprint 30.08 m ptn  
7 128 Constandse, Luc 03-05-1992 AV Spirit 28.14 m ptn  
8 26 Mee, Albert van der 29-01-1960 AV Sprint 0.00 m ptn  
  241 Verdaas, Fabian 08-05-1986 Scorpio dns m ptn  

Meisjes junioren A

100m0 deelnemer(s)
800m2 deelnemer(s)
1 250 Dongen, Rowan van 08-03-1995 Scorpio 2.37.43 min ptn  
2 127 Smulders, Romij 11-04-1996 AV Attila 3.08.61 min ptn  
3000m0 deelnemer(s)
100mh1 deelnemer(s)
  139 Peeters, Cathelijn 06-11-1996 Atledo DNF sec ptn  
ver0 deelnemer(s)
polshoog1 deelnemer(s)
1 126 Dommerholt, Jonne 19-07-1996 Eindhoven Atletiek 3.00 m ptn  
kogel0 deelnemer(s)
discus0 deelnemer(s)
hoog0 deelnemer(s)

Jongens junioren A

100m2 deelnemer(s)
1 2 Bakker, Bohdi 28-03-1996 Scorpio 12.22 sec ptn +1.5
2 33 Faesen, AndrÈ 13-12-1995 AV Attila 12.37 sec ptn +1.5
800m3 deelnemer(s)
1 131 Wolf, Kilian van der 24-07-1996 Tilburg Road Runners 1.59.54 min ptn  
2 129 Stokkermans, Wouter 24-08-1996 Atledo 2.10.43 min ptn  
3 132 Verhagen, Roel 08-03-1996 Tilburg Road Runners 2.17.51 min ptn  
3000m4 deelnemer(s)
1 45 Polak, Yoram 01-08-1996 PAC 9.42.22 min ptn  
2 237 Louer, Roy 14-08-1995 T.R.R. 10.04.07 min ptn  
3 40 Flipsen, Martijn 22-05-1996 Atledo 13.37.00 min ptn  
  6 Bos, Kevin 26-04-1996 Scorpio dns min ptn  
110mh1 deelnemer(s)
  2 Bakker, Bohdi 28-03-1996 Scorpio DNS sec ptn  
ver1 deelnemer(s)
1 40 Flipsen, Martijn 22-05-1996 Atledo 5.52 m ptn +0.4
hoog1 deelnemer(s)
1 33 Faesen, AndrÈ 13-12-1995 AV Attila 1.75 m ptn  
kogel1 deelnemer(s)
1 40 Flipsen, Martijn 22-05-1996 Atledo 9.56 m ptn  
discus0 deelnemer(s)

Meisjes junioren B

100m5 deelnemer(s)
1 235 Broek, Nele van den 1998 AV Sprint 12.63 sec ptn +2.7
2 36 Haanen, Sanne 26-08-1997 AV Sprint 13.94 sec ptn +2.7
3 37 Haanen, Annick 26-08-1997 AV Sprint 14.20 sec ptn +2.7
4 249 Heymeijer, Joosje 06-03-1997 Scorpio 14.77 sec ptn +2.7
5 16 Dekkers, Michelle 1998 Scorpio 16.94 sec ptn +2.7
800m3 deelnemer(s)
1 210 Graauw, Lotte de 22-08-2000 AV Attila 2.42.78 min ptn  
2 168 Frijters, Femke 2000 DJA 2.46.81 min ptn  
3 34 Snepvangers, Anne-Wil 29-03-2000 Atledo 2.56.71 min ptn  
3000m0 deelnemer(s)
100mh0 deelnemer(s)
ver2 deelnemer(s)
1 36 Haanen, Sanne 26-08-1997 AV Sprint 4.53 m ptn -0.3
2 16 Dekkers, Michelle 1998 Scorpio 3.12 m ptn -0.2
polshoog0 deelnemer(s)
kogel2 deelnemer(s)
1 235 Broek, Nele van den 1998 AV Sprint 10.60 m ptn  
2 37 Haanen, Annick 26-08-1997 AV Sprint 9.03 m ptn  
discus0 deelnemer(s)
hoog1 deelnemer(s)
1 249 Heymeijer, Joosje 06-03-1997 Scorpio 1.40 m ptn  

Jongens junioren B

100m8 deelnemer(s)
1 191 Bastiaanse, Ahley 09-01-1997 AV Passaat 11.80 sec ptn +1.5
2 28 Par, Emil van de 25-03-1997 AV Spiridon 11.96 sec ptn +0.7
3 209 Muanza, Domingos 23-11-1997 Attila 11.97 sec ptn +1.5
4 18 Uwakwe, Nathaniel 27-09-1998 AV Generaal Michaelis 12.01 sec ptn +0.7
5 238 Walder, Daan 1997 AV Sprint 12.09 sec ptn +1.5
6 22 Rond, Mark de 12-04-1997 Sprint 12.32 sec ptn +1.5
7 216 Eshete, Yared 04-02-1998 Atledo 12.49 sec ptn +0.7
8 218 Blerck, Freek van 08-04-1998 AV Sprint 13.06 sec ptn +0.7
800m2 deelnemer(s)
1 220 Ravenstein, Rens van 17-04-1997 ACW '66 2.09.86 min ptn  
  200 Pols, Glenn 19-06-1998 Atledo dnf min ptn  
3000m2 deelnemer(s)
1 141 Winkel, JaÔr van 20-10-2000 Atledo 12.04.62 min ptn  
2 41 Kokx, Rob 14-11-1997 ATLEDO 13.37.25 min ptn  
110mh0 deelnemer(s)
ver4 deelnemer(s)
1 22 Rond, Mark de 12-04-1997 Sprint 5.80 m ptn +0.4
2 218 Blerck, Freek van 08-04-1998 AV Sprint 5.39 m ptn -0.2
3 238 Walder, Daan 1997 AV Sprint 4.96 m ptn +0.3
4 231 Eijgenraam, Martijn 07-01-1998 Scorpio 4.72 m ptn +0.7
hoog0 deelnemer(s)
kogel5 deelnemer(s)
1 200 Pols, Glenn 19-06-1998 Atledo 12.25 m ptn  
2 23 Voermans, Bas 22-01-1997 PAC 10.15 m ptn  
3 242 Pas, Arno van der 01-02-1997 Scorpio 10.03 m ptn  
4 238 Walder, Daan 1997 AV Sprint 8.38 m ptn  
  87 Voermans, Bas 22-01-1997 PAC dns m ptn  
discus6 deelnemer(s)
1 200 Pols, Glenn 19-06-1998 Atledo 35.68 m ptn  
2 22 Rond, Mark de 12-04-1997 Sprint 32.83 m ptn  
3 23 Voermans, Bas 22-01-1997 PAC 31.35 m ptn  
4 242 Pas, Arno van der 01-02-1997 Scorpio 30.59 m ptn  
5 218 Blerck, Freek van 08-04-1998 AV Sprint 22.86 m ptn  
  87 Voermans, Bas 22-01-1997 PAC dns m ptn  

Meisjes junioren C

80m4 deelnemer(s)
1 19 Frijters, Femke 2000 DJA 10.99 sec ptn +1.5
2 25 Snellen, Suzanne 21-04-1999 DJA Zundert 12.00 sec ptn +1.5
3 21 Westermann, Lonneke 20-05-2000 AV Attila 12.22 sec ptn +1.5
4 24 Overveld, Esmay van 18-06-2000 DJA Zundert 13.38 sec ptn +1.5
ver5 deelnemer(s)
1 19 Frijters, Femke 2000 DJA 4.26 m ptn -0.4
2 21 Westermann, Lonneke 20-05-2000 AV Attila 4.15 m ptn +0.0
3 219 Pluimes, Helena 13-03-1999 Scorpio 3.88 m ptn -0.4
4 25 Snellen, Suzanne 21-04-1999 DJA Zundert 3.82 m ptn -0.4
5 24 Overveld, Esmay van 18-06-2000 DJA Zundert 3.11 m ptn -0.8
polshoog0 deelnemer(s)
kogel3 deelnemer(s)
1 223 Hoogewoning, Enya 04-04-1999 Typhoon 10.29 m ptn  
2 222 Pluimes, Janneke 10-01-2001 Scorpio 9.45 m ptn  
3 9 Jong, Laura de 26-04-1999 Scorpio 8.20 m ptn  
discus3 deelnemer(s)
1 223 Hoogewoning, Enya 04-04-1999 Typhoon 27.96 m ptn  
2 222 Pluimes, Janneke 10-01-2001 Scorpio 24.84 m ptn  
3 9 Jong, Laura de 26-04-1999 Scorpio 21.34 m ptn  
hoog1 deelnemer(s)
1 219 Pluimes, Helena 13-03-1999 Scorpio 1.35 m ptn  

Jongens junioren C

100m5 deelnemer(s)
1 202 Hair, Wislet de 02-06-1999 AV Spado 12.11 sec ptn +1.6
2 205 Wijnings, Noah 19-01-1999 AV Spiridon 12.86 sec ptn +1.6
3 43 Mols, Mattijs 22-04-2000 Attila 13.11 sec ptn +1.6
4 206 Wijnings, Bohdy 04-01-2000 AV Spiridon 13.19 sec ptn +1.6
5 207 Doodewaard, Sander 19-02-2000 AV Sprint 14.22 sec ptn +1.6
800m2 deelnemer(s)
1 44 Polak, Max 18-02-2000 PAC 2.11.61 min ptn  
2 233 Pas, Sven van der 14-12-1999 Scorpio 2.23.46 min ptn  
ver5 deelnemer(s)
1 202 Hair, Wislet de 02-06-1999 AV Spado 5.17 m ptn -0.4
2 205 Wijnings, Noah 19-01-1999 AV Spiridon 4.91 m ptn +0.0
3 38 Pol, Sam van der 02-09-1999 Atledo 4.52 m ptn -0.2
4 206 Wijnings, Bohdy 04-01-2000 AV Spiridon 4.13 m ptn +0.3
5 207 Doodewaard, Sander 19-02-2000 AV Sprint 4.10 m ptn +0.2
hoog2 deelnemer(s)
1 234 Weijer, August de 12-03-1999 AV Sprint 1.45 m ptn  
2 207 Doodewaard, Sander 19-02-2000 AV Sprint 1.40 m ptn  
kogel10 deelnemer(s)
1 212 Wijnen, Florian 26-07-1999 AV Attila 13.84 m ptn  
2 225 Rops, Jeroen 20-05-1999 Scorpio 12.84 m ptn  
3 43 Mols, Mattijs 22-04-2000 Attila 12.75 m ptn  
4 227 Houwelingen, Rein van 1999 Typhoon 12.67 m ptn  
5 38 Pol, Sam van der 02-09-1999 Atledo 12.15 m ptn  
6 205 Wijnings, Noah 19-01-1999 AV Spiridon 10.31 m ptn  
7 199 Pols, Scott 10-08-1999 Atledo 9.98 m ptn  
8 201 Pols, Phill 20-02-2001 Atledo 9.78 m ptn  
9 234 Weijer, August de 12-03-1999 AV Sprint 9.36 m ptn  
10 194 Swart, Taro 18-03-2001 AV Spiridon 8.25 m ptn  
discus9 deelnemer(s)
1 225 Rops, Jeroen 20-05-1999 Scorpio 42.83 m ptn  
2 227 Houwelingen, Rein van 1999 Typhoon 42.56 m ptn  
3 212 Wijnen, Florian 26-07-1999 AV Attila 42.40 m ptn  
4 43 Mols, Mattijs 22-04-2000 Attila 37.57 m ptn  
5 38 Pol, Sam van der 02-09-1999 Atledo 32.57 m ptn  
6 201 Pols, Phill 20-02-2001 Atledo 29.25 m ptn  
7 206 Wijnings, Bohdy 04-01-2000 AV Spiridon 29.03 m ptn  
8 199 Pols, Scott 10-08-1999 Atledo 28.95 m ptn  
9 194 Swart, Taro 18-03-2001 AV Spiridon 20.99 m ptn  

g-atleten

100m8 deelnemer(s)
1 35 Groen, Stefan 12-08-1988 AV Sprint 15.96 sec ptn +0.8
2 193 Orru, Raffaele 19-05-1990 AV Sprint 16.78 sec ptn +1.7
3 80 Buinsters, Nahum 03-08-1998 AV Spado 16.89 sec ptn +1.7
4 213 Pijs, Bart 18-08-1983 AV Sprint 18.50 sec ptn +1.7
5 224 Wolf, Laylani van der 02-02-1994 AV Sprint 22.21 sec ptn +0.8
6 217 Genyn, Peter 24-12-1976 kalmthout 23.56 sec ptn +0.8
7 226 Jansen, Luna 1996 Sprint 23.71 sec ptn +0.8
8 208 Aken-Verkleij, Ellen van 26-03-1969 AV Sprint 29.76 sec ptn +1.7
800m7 deelnemer(s)
1 35 Groen, Stefan 12-08-1988 AV Sprint 1.58.02 min ptn  
2 193 Orru, Raffaele 19-05-1990 AV Sprint 2.01.54 min ptn  
3 213 Pijs, Bart 18-08-1983 AV Sprint 2.13.57 min ptn  
4 224 Wolf, Laylani van der 02-02-1994 AV Sprint 3.00.58 min ptn  
5 226 Jansen, Luna 1996 Sprint 3.01.24 min ptn  
6 217 Genyn, Peter 24-12-1976 kalmthout 3.14.48 min ptn  
7 208 Aken-Verkleij, Ellen van 26-03-1969 AV Sprint 4.21.07 min ptn  

Simple Disqus Comments