scorpio header vervolg

Open pupillen & CD junioren wedstrijd

07-09-2013

meisjes mini pupillen

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
244 Cyri Brethouwer 2006 8.41 2.38 13.48 703 ptn
277 Daniek van Loon 2007 8.34 2.35 11.54 673 ptn
237 Margit van Son 2006 8.51 2.08 8.72 537 ptn
286 Lotte Griep 2006 8.85 2.25 9.25 533 ptn
334 Arwen Ambachtsheer 2006 8.49 2.06 7.45 508 ptn
240 Jelske Schets 2007 dns 1.92 6.88 186 ptn
600m6 deelnemer(s)
1 237 Son, Margit van 06-01-2006 ATV Scorpio 2.37.65 min ptn  
2 286 Griep, Lotte 18-09-2006 ATV Scorpio 2.39.78 min ptn  
3 244 Brethouwer, Cyri 12-12-2006 ATV Scorpio 2.44.20 min ptn  
4 334 Ambachtsheer, Arwen 2006 AV Spiridon 2.50.57 min ptn  
5 277 Loon, Daniek van 08-02-2007 AV DAK 2.57.32 min ptn  
6 240 Schets, Jelske 16-03-2007 ATV Scorpio 3.01.70 min ptn  

jongens mini pupillen

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
275 Maikel Potkamp 2006 7.41 2.87 27.88 1177 ptn
242 Guk Balci 2006 8.55 2.58 17.11 780 ptn
355 Reinier van der Linden 2006 8.29 2.31 13.02 699 ptn
456 Felipe Broere 2007 8.26 2.31 9.31 633 ptn
247 Jesse Brock 2006 8.07 1.96 9.59 600 ptn
333 Imeno Weber 2006 8.94 2.22 11.80 564 ptn
194 Re Wille 2006 8.85 2.16 10.15 533 ptn
600m6 deelnemer(s)
1 275 Potkamp, Maikel 22-01-2006 AV de Gemzen 2.24.92 min ptn  
2 247 Brock, Jesse 17-01-2006 AV Attila 2.29.43 min ptn  
3 333 Weber, Imeno 02-09-2006 AV Attila 2.44.18 min ptn  
4 456 Broere, Felipe 10-02-2007 ATV Scorpio 2.46.50 min ptn  
5 242 Balci, Guk 16-09-2006 ATV Scorpio 2.49.34 min ptn  
6 194 Wille, Re 24-02-2006 ATV Scorpio 2.56.64 min ptn  

Jongens pupillen C

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
457 Diego Broere 2005 7.51 3.00 22.10 1110 ptn
335 Ivan den Oudsten 2005 7.92 2.91 25.59 1062 ptn
199 Roan van Vessem 2005 7.29 2.87 15.50 1032 ptn
239 Sjoerd Schets 2005 7.86 2.76 15.52 902 ptn
191 Ryan Jansen 2005 8.20 2.62 17.88 854 ptn
460 Milan Rosenbrand 2005 7.98 2.72 13.93 847 ptn
336 Kjell Kivit 2005 8.06 2.59 13.30 798 ptn
186 Marc van Engelen 2005 7.96 2.39 11.78 747 ptn
330 Daan Verschoor 2005 8.87 2.32 17.37 686 ptn
81 Colin Hoevenaar 2005 8.30 2.39 8.79 633 ptn
246 Enzo Eijsermans 2005 8.74 2.11 9.33 522 ptn
600m12 deelnemer(s)
1 185 Laros, Niels 17-04-2005 ATV Scorpio 2.02.47 min ptn  
2 199 Vessem, Roan van 12-04-2005 ATV Scorpio 2.15.33 min ptn  
3 335 Oudsten, Ivan den 2005 AV Spiridon 2.19.66 min ptn  
4 460 Rosenbrand, Milan 19-08-2005 AV Atledo 2.24.34 min ptn  
5 330 Verschoor, Daan 30-11-2005 Taxandria Atletiek 2.28.95 min ptn  
6 81 Hoevenaar, Colin 07-04-2005 ATV Scorpio 2.33.77 min ptn  
7 457 Broere, Diego 16-03-2005 ATV Scorpio 2.34.60 min ptn  
8 186 Engelen, Marc van 17-02-2005 ATV Scorpio 2.35.74 min ptn  
9 239 Schets, Sjoerd 14-05-2005 ATV Scorpio 2.38.18 min ptn  
10 191 Jansen, Ryan 05-06-2005 ATV Scorpio 2.38.51 min ptn  
11 336 Kivit, Kjell 2005 AV Spiridon 2.39.74 min ptn  
12 246 Eijsermans, Enzo 16-12-2005 AV Attila 3.03.92 min ptn  

Meisjes pupillen C

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
229 Anouk van Jeveren 2005 7.83 3.02 17.80 995 ptn
354 Roos de Jong 2005 7.39 2.83 10.04 907 ptn
332 Milena Weber 2005 7.84 2.73 12.99 857 ptn
353 Danica Willemen 2005 8.21 2.35 13.08 721 ptn
188 Suzan Joswig 2005 8.25 2.42 11.60 702 ptn
288 Lieke Boomaars 2005 8.88 2.53 10.31 607 ptn
338 Merel van der Kallen 2005 9.28 2.05 11.45 479 ptn
600m7 deelnemer(s)
1 332 Weber, Milena 01-06-2005 AV Attila 2.22.87 min ptn  
2 354 Jong, Roos de 25-10-2005 Atledo 2.25.10 min ptn  
3 229 Jeveren, Anouk van 23-08-2005 ATV Scorpio 2.31.00 min ptn  
4 353 Willemen, Danica 29-08-2005 Atledo 2.35.88 min ptn  
5 188 Joswig, Suzan 07-06-2005 ATV Scorpio 2.36.92 min ptn  
6 288 Boomaars, Lieke 15-04-2005 ATV Scorpio 2.48.34 min ptn  
7 338 Kallen, Merel van der 2005 AV Spiridon 2.51.91 min ptn  

Jongens pupillen B

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
241 Stijn Hendriks 2004 6.43 4.16 30.89 1692 ptn
243 Yorick Brethouwer 2004 7.39 3.45 29.85 1320 ptn
340 Max Kreeft 2004 7.11 3.32 24.32 1284 ptn
245 Julius Geleijns 2004 7.20 3.37 23.61 1266 ptn
339 Bart Beerens 2004 7.06 3.10 22.36 1226 ptn
350 Finn Lodders 2004 7.50 3.12 22.57 1143 ptn
459 Luc Riviera 2004 7.47 2.93 22.97 1116 ptn
300 Arthur Heinen 2004 8.09 2.84 24.64 1008 ptn
295 Wessel Kappen 2004 7.49 2.83 15.27 980 ptn
85 Bram Esseboom 2004 7.56 2.57 18.33 962 ptn
427 Tygo Korsman 2004 7.61 2.80 15.82 960 ptn
190 Sven van der Wal 2004 7.29 3.07 8.66 947 ptn
136 Maarten Rooseboom 2004 7.80 2.53 16.67 884 ptn
1000m13 deelnemer(s)
1 241 Hendriks, Stijn 01-04-2004 ATV Scorpio 3.46.77 min ptn  
2 340 Kreeft, Max 2004 AV Spiridon 3.47.19 min ptn  
3 243 Brethouwer, Yorick 16-03-2004 ATV Scorpio 3.54.82 min ptn  
4 350 Lodders, Finn 19-05-2004 Atledo 4.00.10 min ptn  
5 190 Wal, Sven van der 04-02-2004 ATV Scorpio 4.04.29 min ptn  
6 339 Beerens, Bart 2004 AV Spiridon 4.10.29 min ptn  
7 459 Riviera, Luc 20-04-2004 ATV Scorpio 4.20.70 min ptn  
8 136 Rooseboom, Maarten 20-09-2004 ATV Scorpio 4.20.74 min ptn  
9 427 Korsman, Tygo 2004 ACW'66 4.41.93 min ptn  
10 295 Kappen, Wessel 2004 ACW'66 4.44.31 min ptn  
11 85 Esseboom, Bram 07-05-2004 ATV Scorpio 4.52.34 min ptn  
  300 Heinen, Arthur 19-05-2004 Taxandria Atletiek dnf min ptn  
  245 Geleijns, Julius 28-05-2004 ATV Scorpio dns min ptn  

Meisjes pupillen B

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
352 Marjolein Bogers 2004 6.86 3.54 19.52 1320 ptn
351 Anne de Jong 2004 7.20 3.29 18.77 1184 ptn
341 Danique Schalk 2004 7.23 3.22 10.86 1033 ptn
342 Loes van de Pennen 2004 7.72 3.03 15.63 983 ptn
292 Marieke Schets 2004 7.60 2.45 13.91 861 ptn
178 Lani de Boer 2004 7.41 2.57 8.62 822 ptn
287 Marit Griep 2004 7.63 2.53 9.99 799 ptn
232 Anne Scheffers 2004 8.15 2.61 13.92 797 ptn
380 Floor Esseboom 2004 7.92 2.64 8.40 736 ptn
195 Twinkel Ruijken 2004 8.39 2.50 9.81 662 ptn
1000m9 deelnemer(s)
1 351 Jong, Anne de 20-03-2004 Atledo 3.55.83 min ptn  
2 287 Griep, Marit 09-11-2004 ATV Scorpio 4.10.98 min ptn  
3 178 Boer, Lani de 15-12-2004 ATV Scorpio 4.11.73 min ptn  
4 292 Schets, Marieke 27-03-2004 AVO'83 4.29.40 min ptn  
5 380 Esseboom, Floor 07-05-2004 ATV Scorpio 4.51.81 min ptn  
6 195 Ruijken, Twinkel 27-12-2004 ATV Scorpio 4.53.77 min ptn  
7 232 Scheffers, Anne 03-11-2004 ATV Scorpio 4.54.52 min ptn  
8 341 Schalk, Danique 2004 AV Spiridon 6.29.24 min ptn  
  352 Bogers, Marjolein 20-04-2004 Atledo dns min ptn  

Jongens pupillen A(1e jrs)

1000m9 deelnemer(s)
1 349 Pols, Chuck 04-07-2003 Atledo 3.48.59 min ptn  
2 343 Swart, Aran 21-03-2003 AV Spiridon 4.08.31 min ptn  
3 248 Holst, Ronin van der 15-10-2003 PAC 4.17.13 min ptn  
4 317 Heel, Raoul van 13-03-2003 Taxandria Atletiek 4.22.83 min ptn  
5 233 Pluimes, Jord 20-07-2003 ATV Scorpio 4.24.91 min ptn  
6 179 Straten, Raf van 26-10-2003 ATV Scorpio 4.28.54 min ptn  
7 236 Peer, Timo van 25-12-2003 ATV Scorpio 4.32.50 min ptn  
8 278 Loon, Kevin van 04-09-2003 AV DAK 4.39.27 min ptn  
  274 Burgel, Marc van 18-09-2003 AV Atverni dns min ptn  
StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
233 Jord Pluimes 2003 10.38 1.30 6.62 1427 ptn
402 Kai Jocaille 2003 10.09 1.10 6.82 1335 ptn
349 Chuck Pols 2003 10.26 1.05 7.69 1322 ptn
278 Kevin van Loon 2003 9.64 1.05 6.01 1321 ptn
248 Ronin van der Holst 2003 9.89 1.10 5.73 1300 ptn
343 Aran Swart 2003 10.34 1.05 6.65 1251 ptn
317 Raoul van Heel 2003 10.57 1.10 5.73 1200 ptn
236 Timo van Peer 2003 11.11 0.80 4.13 799 ptn
179 Raf van Straten 2003 11.97 0.75 4.62 699 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

1000m7 deelnemer(s)
1 296 Pauw, Sem 21-02-2002 AV Atverni 3.09.42 min ptn  
2 184 Laros, Lars 19-11-2002 ATV Scorpio 3.12.97 min ptn  
3 453 Loon, Tom van 2002 ACW '66 3.32.61 min ptn  
4 197 Stam, Miguel 04-09-2002 ATV Scorpio 3.37.64 min ptn  
5 461 Leemans, Patrick 26-03-2002 Scorpio 3.56.85 min ptn  
6 346 Raessen, Brad 2002 AV Spiridon 4.08.43 min ptn  
7 276 Potkamp, Leroy 02-11-2002 AV De Gemzen 4.35.32 min ptn  
StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
453 Tom van Loon 2002 9.41 1.35 8.07 1698 ptn
461 Patrick Leemans 2002 9.98 1.30 6.80 1497 ptn
197 Miguel Stam 2002 9.91 1.10 6.75 1359 ptn
276 Leroy Potkamp 2002 9.85 1.05 6.77 1332 ptn
346 Brad Raessen 2002 10.24 1.05 6.54 1260 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
196 Femke Kuppens 2003 9.41 1.30 7.49 1629 ptn
344 Safira den Oudsten 2003 10.23 1.05 5.86 1219 ptn
283 Noortje de Graauw 2003 9.66 1.05 4.17 1193 ptn
337 Nienke van Duren 2003 10.59 1.10 5.31 1170 ptn
454 Guinevere Voogd 2003 10.34 1.05 4.57 1117 ptn
238 Veerle van Son 2003 10.15 1.05 4.14 1114 ptn
281 Janne de Jager 2003 10.60 1.05 4.80 1097 ptn
230 Lara Nuijten 2003 10.53 1.10 3.94 1082 ptn
455 Merlijn Zwart 2003 10.54 1.05 3.66 1021 ptn
347 Polina Dobrovinski 2003 11.12 0.80 4.00 788 ptn
1000m7 deelnemer(s)
1 283 Graauw, Noortje de 19-05-2003 AV Attila 3.41.21 min ptn  
2 344 Oudsten, Safira den 2003 AV Spiridon 3.53.85 min ptn  
3 281 Jager, Janne de 02-12-2003 AV Groene Ster 3.56.97 min ptn  
4 238 Son, Veerle van 15-03-2003 ATV Scorpio 4.09.73 min ptn  
5 230 Nuijten, Lara 07-10-2003 ATV Scorpio 4.15.05 min ptn  
6 299 Pouw, Faye 01-12-2003 AV Atverni 4.16.93 min ptn  
7 347 Dobrovinski, Polina 20-11-2003 ATV Scorpio 4.27.17 min ptn  

Meisjes pupillen A(2e jrs)

1000m9 deelnemer(s)
1 331 Eikendal, Anna 04-06-2002 AV Atverni 3.20.55 min ptn  
2 182 Nijdam, Eva 05-07-2002 ATV Scorpio 3.26.45 min ptn  
3 298 Fuite, Willemijn 29-03-2002 Taxandria Atletiek 3.53.78 min ptn  
4 206 Leeuwen, Mila van 10-01-2002 ATV Scorpio 4.19.71 min ptn  
5 348 Redering, Enola 18-03-2002 AV Atledo 4.32.67 min ptn  
6 187 Joswig, Anke 02-05-2002 ATV Scorpio 4.33.90 min ptn  
  279 Beek, Felicia van 31-01-2002 AV Spirit dnf min ptn  
  280 Rietze, Emma 10-02-2002 AV Spirit dns min ptn  
  282 Jager, Bente de 03-03-2002 AV Groene Ster dns min ptn  
StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
182 Eva Nijdam 2002 9.55 1.25 7.36 1562 ptn
280 Emma Rietze 2002 9.71 1.25 6.87 1508 ptn
206 Mila van Leeuwen 2002 9.83 1.15 6.13 1371 ptn
279 Felicia van Beek 2002 9.86 1.15 5.92 1353 ptn
282 Bente de Jager 2002 9.58 1.15 5.13 1347 ptn
348 Enola Redering 2002 10.90 1.05 4.69 1050 ptn
298 Willemijn Fuite 2002 10.75 0.95 5.09 1024 ptn
187 Anke Joswig 2002 11.58 0.95 4.82 903 ptn

Jongens junioren D

StnrNaamgeb80mVerspringenKogelstotenDiscuswerpenptn
231 Hilco Heijne 2000 11.38 4.24 8.30 20.14 1771 ptn
249 Marijn Kriegsman 2000 11.76 4.24 7.71 15.89 1598 ptn
272 Sander Doodewaard 2000 11.99 3.81 8.60 17.93 1569 ptn
452 Daan van Loon 2000 11.80 3.83 7.17 16.60 1496 ptn
464 Luuk Mentink 2001 12.78 3.61 7.73 18.17 1384 ptn
290 Jelle van Hofslot 2001 12.00 3.83 7.05 12.02 1359 ptn
93 Patrick Korzilius 2000 13.38 3.50 7.86 18.31 1303 ptn
458 Teun van Oirschot 2000 12.78 3.53 7.72 14.56 1293 ptn
175 Frank Korzilius 2000 13.62 3.71 8.12 14.97 1263 ptn
381 Phill Pols 2001 dns 3.70 9.57 23.54 1230 ptn
221 Julian van Jeveren 2001 12.38 3.49 5.92 13.28 1203 ptn
463 Jochem van Duren 2000 12.88 3.22 6.72 15.41 1181 ptn
135 Rowan Breukink 2000 13.19 3.26 6.74 16.56 1179 ptn
291 Christian Schets 2001 12.42 3.80 4.68 12.50 1159 ptn
145 Mart van Straten 2001 12.76 3.55 5.43 13.57 1142 ptn
180 Rik van der Haven 2001 12.16 3.34 5.25 12.35 1137 ptn
140 Stijn Laarhoven 2000 13.60 3.06 5.25 9.30 830 ptn
600m14 deelnemer(s)
1 231 Heijne, Hilco 27-01-2000 ATV Scorpio 1.52.18 min ptn  
2 272 Doodewaard, Sander 19-02-2000 AV Sprint 1.52.93 min ptn  
3 221 Jeveren, Julian van 04-07-2001 ATV Scorpio 1.55.59 min ptn  
4 180 Haven, Rik van der 21-05-2001 ATV Scorpio 1.57.90 min ptn  
5 452 Loon, Daan van 13-02-2000 ACW '66 2.01.05 min ptn  
6 135 Breukink, Rowan 03-06-2000 ATV Scorpio 2.04.21 min ptn  
7 291 Schets, Christian 28-11-2001 AVO'83 2.04.24 min ptn  
8 145 Straten, Mart van 21-10-2001 ATV Scorpio 2.05.02 min ptn  
9 458 Oirschot, Teun van 14-11-2000 Taxandria Atletiek 2.08.44 min ptn  
10 175 Korzilius, Frank 08-02-2000 ATV Scorpio 2.12.74 min ptn  
11 93 Korzilius, Patrick 08-02-2000 ATV Scorpio 2.13.24 min ptn  
12 464 Mentink, Luuk 07-02-2001 Taxandria atletiek 2.21.90 min ptn  
13 140 Laarhoven, Stijn 11-07-2000 ATV Scorpio 2.27.08 min ptn  
  381 Pols, Phill 20-02-2001 Atledo dns min ptn  

Meisjes junioren D

StnrNaamgeb60mVerspringenKogelstotenDiscuswerpenptn
250 Zoë Meyer 2001 8.67 4.47 8.34 18.10 1836 ptn
401 Elise Jocaille 2000 8.94 3.90 10.16 20.19 1798 ptn
399 Evi van Bladel 2000 9.06 4.00 8.86 17.70 1684 ptn
273 Jinke Prinsen 2001 9.48 3.90 8.38 19.10 1591 ptn
284 Lotte de Graauw 2000 9.48 3.56 7.53 16.86 1433 ptn
234 Janneke Pluimers 2001 11.25 3.28 8.63 17.23 1188 ptn
378 Desiree Trommelen 2001 10.19 3.18 7.24 14.47 1177 ptn
193 Selena van Oosterhout 2001 10.15 3.17 6.10 13.70 1097 ptn
181 Lonne Mallens 2001 10.81 2.83 7.21 13.14 991 ptn
600m7 deelnemer(s)
1 273 Prinsen, Jinke 26-07-2001 AV Sprint 1.51.62 min ptn  
2 284 Graauw, Lotte de 22-08-2000 AV Attila 1.55.12 min ptn  
3 399 Bladel, Evi van 09-03-2000 ACW '66 1.59.33 min ptn  
4 181 Mallens, Lonne 11-01-2001 AV Sprint 2.07.13 min ptn  
5 193 Oosterhout, Selena van 27-01-2001 ATV Scorpio 2.16.65 min ptn  
6 378 Trommelen, Desiree 24-06-2001 Atledo 2.30.35 min ptn  
7 234 Pluimers, Janneke 10-01-2001 ATV Scorpio 2.36.95 min ptn  

Jongens junioren C

StnrNaamgeb100mHoogspringenKogelstotenDiscuswerpenptn
297 Boudewijn Coenegracht 1998 13.16 1.70 10.69 25.08 2375 ptn
192 Jeroen Rops 1999 14.11 1.55 11.11 38.78 2357 ptn
83 Martijn Eijgenraam 1998 12.78 1.50 8.16 18.92 2040 ptn
383 Scott Pols 1999 13.55 1.45 8.78 24.92 2030 ptn
293 Tijn Mallens 1999 13.88 1.50 7.47 23.90 1940 ptn
345 Noah Wijnings 1999 13.91 1.35 8.88 19.55 1809 ptn
200 Sven van der Pas 1999 14.60 1.20 7.45 16.68 1484 ptn
462 Paul van der Gaag 1999 15.62 0.00 6.10 16.80 910 ptn
600m7 deelnemer(s)
1 382 Gemert, Mathijs van 17-02-1998 Atledo 1.43.28 min ptn  
2 200 Pas, Sven van der 14-12-1999 ATV Scorpio 1.44.28 min ptn  
3 83 Eijgenraam, Martijn 07-01-1998 ATV Scorpio 1.45.34 min ptn  
4 297 Coenegracht, Boudewijn 18-09-1998 AV Sprint 1.46.93 min ptn  
5 383 Pols, Scott 10-08-1999 Atledo 1.51.51 min ptn  
6 293 Mallens, Tijn 11-01-1999 AV Sprint 1.57.08 min ptn  
7 192 Rops, Jeroen 20-05-1999 ATV Scorpio 2.10.61 min ptn  

Meisjes junioren C

StnrNaamgeb80mHoogspringenKogelstotenDiscuswerpenptn
127 Tia Ackermans 1999 11.75 1.55 9.30 17.20 1907 ptn
183 Eva Vonk 1999 10.88 1.30 7.27 19.05 1771 ptn
393 Bente Smagge 1998 12.20 1.30 6.73 14.74 1453 ptn
235 Helena Pluimes 1999 12.93 1.35 6.44 17.95 1448 ptn
289 Laura de Jong 1999 14.18 0.00 8.73 19.68 972 ptn
600m5 deelnemer(s)
1 294 Kuijpers, Fleur 17-08-1999 Seven Hills Running Team 1.43.70 min ptn  
2 393 Smagge, Bente 1998 AV Attila 1.58.74 min ptn  
3 127 Ackermans, Tia 10-01-1999 ATV Scorpio 2.00.48 min ptn  
4 235 Pluimes, Helena 13-03-1999 ATV Scorpio 2.18.43 min ptn  
  289 Jong, Laura de 26-04-1999 ATV Scorpio dnf min ptn