scorpio header vervolg

Clubkampioenschappen

mini pup.jongens

StnrNaamgeb40m600mVerspringenHoogspringenBalwerpenptn
418 Niels Laros 2005 8.0 2.08.4 2.75 0.85 17.78 318 ptn
437 Tibbe de Groen 2005 9.2 3.00.0 2.08 0.70 7.51 151 ptn

mini pup. meisjes

StnrNaamgeb40m600mVerspringenHoogspringenBalwerpenptn
90 Anouk van Jeveren 2005 8.1 2.31.9 2.71 0.95 17.31 1392 ptn
402 Suzan Joswig 2005 7.9 2.32.8 2.57 0.80 11.66 1184 ptn

Jongens pupillen C

StnrNaamgeb40m600mVerspringenHoogspringenBalwerpenptn
96 Stijn Hendriks 2004 6.3 2.11.7 4.13 1.25 38.22 2670 ptn
31 Yorick Brethouwer 2004 7.2 2.18.1 3.39 1.05 26.39 1986 ptn
426 Julius Geleijns 2004 7.6 2.27.5 2.89 1.00 18.28 1592 ptn
431 Bram Esseboom 2004 7.6 2.30.3 2.64 0.80 20.29 1405 ptn
412 Maarten Rooseboom 2004 8.5 2.38.7 2.31 0.90 17.92 1178 ptn
436 Storm de Groen 2004 8.1 2.30.8 2.33 0.80 13.57 1153 ptn
405 Dennis Leemans 2004 8.2 2.53.4 2.48 0.70 16.74 1007 ptn

Meisjes pupillen C

StnrNaamgeb40m600mVerspringenHoogspringenBalwerpenptn
49 Janneke Kuppens 2004 7.3 2.22.5 2.85 0.90 10.69 1477 ptn
98 Anne Scheffers 2004 8.1 2.29.3 2.32 0.80 14.72 1181 ptn
95 Marit Griep 2004 7.7 2.29.6 2.48 0.70 9.59 1109 ptn

Jongens pupillen B

StnrNaamgeb40m1000mVerspringenHoogspringenBalwerpenptn
21 Casper Haagh 2003 7.0 3.48.5 3.71 1.05 30.12 2258 ptn
97 Jons Ruijken 2003 7.2 4.04.0 3.38 1.10 28.33 2091 ptn
413 Julian Klerckx 2003 7.2 4.15.6 3.25 1.10 30.64 2039 ptn
406 Jord Pluimes 2003 7.4 4.04.8 3.46 1.10 23.64 2007 ptn
429 Koen Zandvliet 2003 7.6 4.08.6 3.04 1.05 26.00 1861 ptn
430 Stan van Orsouw 2003 7.4 4.13.3 2.76 0.85 18.72 1577 ptn
453 Timo van Peer 2003 7.7 4.24.3 2.76 0.70 12.67 1271 ptn

Meisjes pupillen B

StnrNaamgeb40m1000mVerspringenHoogspringenBalwerpenptn
34 Femke Kuppens 2003 6.5 3.57.0 3.90 1.25 26.54 2467 ptn
89 Lara Nuijten 2003 7.4 4.22.5 2.95 0.90 16.28 1577 ptn
687 Isa Hogervorst 2003 7.4 4.41.9 3.29 0.95 12.73 1551 ptn
889 Lisa Harting 2003 7.5 4.27.8 2.72 0.90 15.93 1486 ptn
433 Dionne Geraeds 2003 7.5 4.35.0 2.84 0.85 13.43 1405 ptn
410 Bente Lemstra 2003 8.0 4.45.3 2.60 0.85 12.55 1220 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

StnrNaamgeb60m1000mVerspringenHoogspringenKogelstotenptn
417 Lars Laros 2002 10.3 3.30.3 3.55 1.05 5.44 2154 ptn
404 Patrick Leemans 2002 10.6 4.01.2 3.21 1.05 5.93 1909 ptn
424 Marijn van den Avoort 2002 10.7 4.24.1 3.32 1.05 6.62 1860 ptn
409 Niels Winsveen 2002 10.7 4.02.7 3.28 1.00 4.22 1750 ptn
451 Miguel Stam 2002 10.7 4.00.3 3.23 0.90 5.19 1746 ptn
420 Thom Schipperen 2002 10.9 5.06.6 3.18 1.00 6.68 1628 ptn
428 Freek Verstraaten 2002 10.7 4.15.9 2.99 1.00 3.91 1610 ptn
452 Paul van den Oever 2002 11.6 4.53.6 2.93 0.95 5.58 1432 ptn
427 Niek Verstraaten 2002 10.9 4.36.1 2.97 0.80 4.94 1430 ptn
456 Dennis van Helvert 1996 dns dns dns dns dns 0 ptn
99 Davey Postma 2002 dns dns dns dns dns 0 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

StnrNaamgeb60m1000mVerspringenHoogspringenKogelstotenptn
100 Julian van Jeveren 2001 9.6 3.52.7 3.52 1.20 6.29 2289 ptn
432 Stijn Lemm 2001 9.6 4.06.0 3.38 1.15 7.65 2238 ptn
416 Mats van der Aa 2001 10.0 4.28.8 3.56 1.20 7.60 2151 ptn
439 Stan Flipsen 2001 10.0 4.18.6 3.12 1.05 5.16 1847 ptn
419 Tijs Primo 2001 10.0 3.56.5 3.38 0.00 4.86 1600 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

StnrNaamgeb60m1000mVerspringenHoogspringenKogelstotenptn
92 Eva Nijdam 2002 9.8 3.38.0 3.67 1.25 5.33 2344 ptn
423 Mila van Leeuwen 2002 10.1 4.38.9 3.23 1.05 4.69 1744 ptn
94 Merel Burm 2002 11.5 4.57.4 2.95 1.05 5.53 1505 ptn
401 Anke Joswig 2002 11.2 4.44.7 2.80 1.00 4.37 1436 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

StnrNaamgeb60m1000mVerspringenHoogspringenKogelstotenptn
438 Selena van Oosterhout 2001 10.0 4.12.3 3.40 1.20 4.71 2009 ptn
407 Janneke Pluimers 2001 10.3 5.10.3 3.55 1.05 7.78 1868 ptn

Jongens junioren D

StnrNaamgeb80m1000mVerspringenHoogspringenKogelstotenDiscuswerpenptn
87 Jeroen Rops 1999 11.8 4.02.7 4.27 1.40 10.99 22.30 2695 ptn
445 Sven van der Pas 1999 12.6 3.19.1 3.41 1.15 6.97 15.75 2150 ptn
421 Nick Schipperen 1999 12.2 3.52.2 3.72 1.10 7.25 13.07 1985 ptn
86 Daan Zijlmans 2000 11.9 3.50.8 3.40 1.05 6.29 15.32 1924 ptn
32 Hilco Heijne 2000 11.9 dns 4.15 1.25 6.95 15.05 1893 ptn
403 Paul van der Gaag 1999 13.3 3.42.6 3.59 1.10 5.95 12.36 1786 ptn
448 Frank Korzilius 2000 13.3 3.51.0 3.25 1.10 6.76 14.73 1776 ptn
447 Patrick Korzilius 2000 14.0 3.52.7 3.26 1.10 6.55 15.29 1695 ptn
88 Tim Nuijten 2000 13.0 4.28.6 3.41 1.45 4.26 8.53 1623 ptn
888 Rowan Breukink 2000 14.1 4.07.8 3.13 1.10 6.02 12.86 1501 ptn
440 Ive Harzing 1999 14.3 4.48.6 3.53 1.20 5.29 10.76 1380 ptn
449 Stijn van Laarhoven 2000 13.8 4.17.2 3.15 1.10 4.44 8.15 1267 ptn
450 Luciano Stam 2000 12.5 3.26.8 3.71 0.00 dns dns 1231 ptn
446 Youri Vermeulen 2000 13.7 dns 3.14 1.15 4.49 12.27 1185 ptn

Meisjes junioren D

StnrNaamgeb60m600mVerspringenHoogspringenDiscuswerpenptn
91 Tia Ackermans 1999 8.9 2.04.4 4.05 1.35 15.91 2054 ptn
443 Maud Daemen 1999 9.0 2.10.2 3.71 1.25 17.60 1872 ptn
408 Helena Pluimes 1999 9.7 2.22.2 3.44 1.35 23.02 1770 ptn
441 Floor van den Burg 1999 9.6 2.19.0 3.81 1.25 13.78 1632 ptn
454 Anne-Wil Snepvangers 2000 9.9 2.16.7 3.18 1.10 9.15 1255 ptn
444 Kim Dekkers 1999 10.3 2.27.5 3.23 1.10 11.31 1177 ptn
442 Nomy Snoeren 1999 11.1 2.32.5 2.76 1.10 19.92 1127 ptn

Jongens junioren C

StnrNaamgeb100m800mVerspringenHoogspringenKogelstotenSpeerwerpenptn
411 Martijn Eijgenraam 1998 13.1 2.46.0 4.63 1.50 8.33 20.98 2990 ptn
558 Arno van der Pas 1997 13.7 2.41.0 4.44 1.25 10.24 29.42 2953 ptn
455 Tim Magielse 1998 14.5 2.43.0 4.33 1.35 9.38 19.44 2678 ptn
435 Max Knoop 1998 15.6 2.47.4 3.76 0.00 5.22 14.33 1573 ptn

Meisjes junioren C

StnrNaamgeb80m600mVerspringenHoogspringenKogelstotenSpeerwerpenptn
64 Julia de Jong 1997 11.3 2.15.1 4.23 1.20 6.02 13.58 2160 ptn
422 Laura Korenbrits 1998 12.3 2.19.4 3.64 1.20 6.62 15.19 1939 ptn

vbatleet groep 1

StnrNaamgeb40mVerspringenKogelstotenptn
464 Dennis van Helvert 1996 6.2 4.31 8.01 1788 ptn
93 Stephan van Helvert 1998 5.9 4.10 6.42 1738 ptn
458 Sjoerd van de Hengel 1995 6.4 3.58 6.42 1501 ptn
414 Youri Stoop 1997 7.2 2.95 4.30 1060 ptn
415 Sem Jansen 2000 7.9 2.92 4.85 967 ptn
457 Danny Weedage 1994 dns dns dns 0 ptn

vb atleet groep 2

StnrNaamgeb40mVerspringenKogelstotenptn
459 Jaron van de Watering 1992 7.7 2.56 4.22 884 ptn
434 Werner Kamp 1995 8.4 2.70 5.26 874 ptn
462 Dylon van Beek 2001 8.1 2.61 4.13 822 ptn
463 Lars Nederhof 2001 8.3 2.61 3.24 721 ptn
461 Ferdi van de Akker 2004 9.9 1.91 3.50 402 ptn
425 Ralph Snoeren 2000 10.9 2.15 3.31 363 ptn
460 Eline van der Westen 1993 11.9 1.12 2.75 166 ptn