Afdrukken

 

Jongens pupillen C

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
448 Julian Klerkx 2003 7.72 2.85 25.59 1086 ptn
180 Casper Haagh 2003 7.68 3.05 21.63 1082 ptn
450 Jons Ruijken 2003 7.77 2.80 22.14 1023 ptn
263 Jord Pluimes 2003 7.97 2.64 18.88 910 ptn
444 Stan van Orsouw 2003 7.91 2.81 11.94 842 ptn
447 Jork Brethouwer 2003 8.37 2.80 15.45 825 ptn
449 Koen Zandvliet 2003 8.25 2.58 14.94 792 ptn
470 Rick Warnaar 2003 8.15 2.41 11.30 711 ptn
345 Tom de Waal 2003 8.08 2.48 7.78 663 ptn
469 Toon Smedema 2003 dnf 2.42 15.62 454 ptn
600m10 deelnemer(s)
1 180 Haagh, Casper 01-03-2003 Scorpio 2.15.61 min ptn
2 345 Waal, Tom de 2003 ACW'66 2.23.95 min ptn
3 444 Orsouw, Stan van 30-05-2003 Scorpio 2.26.30 min ptn
4 449 Zandvliet, Koen 16-09-2003 Scorpio 2.30.87 min ptn
5 450 Ruijken, Jons 25-03-2003 ATV Scorpio 2.33.25 min ptn
6 263 Pluimes, Jord 20-07-2003 Scorpio 2.34.00 min ptn
7 470 Warnaar, Rick 23-04-2003 AV Spiridon 2.35.18 min ptn
8 447 Brethouwer, Jork 2003 ATV Scorpio 2.37.39 min ptn
9 469 Smedema, Toon 21-04-2003 AV Spiridon 2.42.86 min ptn
10 448 Klerkx, Julian 25-03-2003 ATV Scorpio 2.43.39 min ptn


Meisjes pupillen C

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
726 Brecht Rekkers 2003 7.75 2.49 18.26 909 ptn
370 Lara Nuijten 2003 7.85 2.51 17.91 891 ptn
40 Lisa Harting 2003 7.84 2.60 14.34 854 ptn
57 Fleur Nijdam 2003 7.95 2.33 12.42 748 ptn
46 Janne de Jager 2003 8.39 2.43 12.21 693 ptn
472 Arwen Schepers 2003 8.44 2.41 11.30 665 ptn
600m6 deelnemer(s)
1 57 Nijdam, Fleur 25-09-2003 ATV Scorpio 2.30.15 min ptn
2 46 Jager, Janne de 02-12-2003 Scorpio 2.32.83 min ptn
3 726 Rekkers, Brecht 29-07-2003 Sprint 2.36.85 min ptn
4 40 Harting, Lisa 26-08-2003 Scorpio 2.37.04 min ptn
5 370 Nuijten, Lara 07-10-2003 Scorpio 2.37.59 min ptn
6 472 Schepers, Arwen 14-02-2003 AV Spiridon 2.56.06 min ptn


Jongens pupillen B

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
481 Auke Smit 2002 7.40 3.16 31.06 1274 ptn
492 Douwe Demoulin 2002 7.06 3.26 22.48 1259 ptn
90 Joris van der Wagt 2002 7.62 3.19 24.94 1164 ptn
98 Marijn van den Avoort 2002 7.88 3.04 31.08 1160 ptn
61 Davey Postma 2002 7.04 2.78 21.41 1153 ptn
73 Patrick Leemans 2002 7.58 2.90 26.94 1139 ptn
493 Maurice van Ravels 2002 7.51 2.85 19.31 1042 ptn
440 Laurens Kruis 2002 7.79 2.36 12.08 776 ptn
87 Figo Dierckx 2002 7.93 2.13 15.85 770 ptn
702 Steef de Kanter 2002 8.17 2.45 12.80 743 ptn
1000m11 deelnemer(s)
1 481 Smit, Auke 18-02-2002 AV Sprint 3.58.87 min ptn
2 492 Demoulin, Douwe 2002 AV Sprint 4.02.12 min ptn
3 90 Wagt, Joris van der 20-02-2002 Scorpio 4.02.26 min ptn
4 73 Leemans, Patrick 26-03-2002 Scorpio 4.09.00 min ptn
5 465 Martinot, Tobias 21-03-2002 AV Achilles 4.21.29 min ptn
6 61 Postma, Davey 23-12-2002 Scorpio 4.33.00 min ptn
7 493 Ravels, Maurice van 2002 AV Sprint 4.35.51 min ptn
8 87 Dierckx, Figo 05-02-2002 Scorpio 4.37.06 min ptn
9 702 Kanter, Steef de 24-04-2002 Scorpio 4.56.31 min ptn
10 440 Kruis, Laurens 02-08-2002 Scorpio 5.03.30 min ptn
11 98 Avoort, Marijn van den 16-01-2002 Scorpio 5.03.78 min ptn


Meisjes pupillen B

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
70 Bente de Jager 2002 6.86 3.12 20.14 1244 ptn
720 Mara Gog 2002 7.07 2.63 16.84 1051 ptn
261 Hiwot Verhoeven 2002 7.62 2.73 22.59 1042 ptn
326 Nena Jeltema 2002 7.41 2.96 14.85 1016 ptn
467 Mila van Leeuwen 2002 7.46 2.91 13.66 976 ptn
488 Pleun Hector 2002 7.55 2.58 16.08 931 ptn
313 Lynn van Delft 2002 7.59 2.88 12.40 923 ptn
487 Veerle van Doorn 2002 7.65 2.94 9.32 865 ptn
49 Merel Burm 2002 8.46 2.44 15.46 739 ptn
47 Anke Joswig 2002 8.30 2.39 12.75 709 ptn
490 Lisa Römgens 2002 9.87 2.16 11.37 430 ptn
1000m11 deelnemer(s)
1 487 Doorn, Veerle van 18-07-2002 AV Sprint 4.04.06 min ptn
2 70 Jager, Bente de 03-03-2002 Scorpio 4.18.80 min ptn
3 326 Jeltema, Nena 13-02-2002 AV Sprint 4.21.34 min ptn
4 720 Gog, Mara 24-10-2002 AV Fortuna 4.23.27 min ptn
5 467 Leeuwen, Mila van 10-01-2002 Scorpio 4.48.62 min ptn
6 313 Delft, Lynn van 07-05-2002 ACW '66 4.54.39 min ptn
7 488 Hector, Pleun 05-05-2002 AV Sprint 4.56.36 min ptn
8 490 Römgens, Lisa 28-10-2002 AV Sprint 5.05.40 min ptn
9 47 Joswig, Anke 02-05-2002 Scorpio 5.11.63 min ptn
10 261 Verhoeven, Hiwot 18-06-2002 ACW '66 5.25.60 min ptn
11 49 Burm, Merel 22-06-2002 Scorpio 5.32.33 min ptn


Jongens pupillen A(1e jrs)

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
468 Luuk Mentink 2001 10.27 1.20 7.64 1429 ptn
477 Jelle van Hofslot 2001 9.94 1.15 6.32 1365 ptn
476 Stijn van Herwerden 2001 9.68 1.10 5.99 1350 ptn
353 Aart Weijers 2001 10.42 1.15 5.89 1267 ptn
320 Jorrit Ivens 2001 10.46 1.15 5.58 1241 ptn
473 Ide Schepers 2001 10.07 1.10 5.00 1224 ptn
696 Geert van Krevelen 2001 11.06 1.10 6.96 1210 ptn
107 Julian van Jeveren 2001 10.19 1.10 5.02 1208 ptn
495 Daan Bakermans 2001 10.47 1.00 5.51 1126 ptn
716 Daan Verzijlberg 2001 11.41 1.05 6.12 1080 ptn
722 Enriego Gonzales Verbeek 2001 11.00 0.95 5.84 1040 ptn
475 Maarten van Gils 2001 10.40 0.95 4.23 1012 ptn
723 Tijs Primo 2001 10.29 0.95 3.05 933 ptn
1000m11 deelnemer(s)
1 477 Hofslot, Jelle van 27-05-2001 AV Sprint 3.46.19 min ptn
2 107 Jeveren, Julian van 04-07-2001 Scorpio 3.55.95 min ptn
3 723 Primo, Tijs 18-05-2001 Scorpio 4.05.60 min ptn
4 475 Gils, Maarten van 14-10-2001 AV Sprint 4.19.66 min ptn
5 476 Herwerden, Stijn van 03-04-2001 AV Sprint 4.26.53 min ptn
6 495 Bakermans, Daan 2001 AV Sprint 4.30.63 min ptn
7 353 Weijers, Aart 2001 ACW'66 4.35.47 min ptn
8 468 Mentink, Luuk 07-02-2001 RKSV Taxandria 4.42.23 min ptn
9 722 Gonzales Verbeek, Enriego 02-06-2001 ATV Scorpio 4.43.65 min ptn
10 320 Ivens, Jorrit 28-08-2001 ACW '66 4.49.29 min ptn
11 696 Krevelen, Geert van 24-02-2001 Atledo 4.54.88 min ptn


Jongens pupillen A(2e jrs)

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
719 Arvid Gog 2000 9.48 1.15 8.88 1581 ptn
140 Maxim Visser 2000 9.27 1.30 5.75 1551 ptn
108 Hilco Heijne 2000 9.28 1.05 6.70 1424 ptn
341 Daan van Loon 2000 10.08 1.15 5.90 1318 ptn
455 Frank Korzilius 2000 10.16 1.10 5.66 1255 ptn
456 Patrick Korzilius 2000 10.42 1.05 6.56 1235 ptn
479 Jake de Kok 2000 10.97 1.05 6.07 1131 ptn
480 Kees de Wilde 2000 11.08 1.05 5.54 1084 ptn
724 Youri Vermeulen 2000 10.68 1.00 4.70 1042 ptn
725 Jaïr van Winkel 2000 11.05 0.90 4.63 917 ptn
1000m10 deelnemer(s)
1 108 Heijne, Hilco 27-01-2000 Scorpio 3.43.90 min ptn
2 719 Gog, Arvid 12-01-2000 AV Fortuna 3.45.25 min ptn
3 725 Winkel, Jaïr van 20-10-2000 AV Sprint 3.50.68 min ptn
4 455 Korzilius, Frank 08-02-2000 Scorpio 3.57.15 min ptn
5 456 Korzilius, Patrick 08-02-2000 Scorpio 3.57.32 min ptn
6 140 Visser, Maxim 10-02-2000 Scorpio 4.11.51 min ptn
7 341 Loon, Daan van 13-02-2000 ACW '66 4.13.24 min ptn
8 724 Vermeulen, Youri 2000 Scorpio 4.19.17 min ptn
9 479 Kok, Jake de 15-11-2000 AV Sprint 4.36.39 min ptn
10 480 Wilde, Kees de 2000 AV Sprint 4.52.73 min ptn


Meisjes pupillen A(1e jrs)

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
485 Silke Vonk 2001 9.37 1.25 6.32 1533 ptn
272 Janneke Pluimers 2001 10.78 1.10 6.52 1221 ptn
482 Lot van der Hel 2001 10.49 1.10 4.59 1135 ptn
484 Jinke Prinsen 2001 10.23 1.05 4.44 1124 ptn
483 Lonne Mallens 2001 11.46 1.10 5.45 1069 ptn
695 Luka Gennip 2001 11.50 0.90 3.88 807 ptn
1000m6 deelnemer(s)
1 484 Prinsen, Jinke 26-07-2001 AV Sprint 3.54.11 min ptn
2 483 Mallens, Lonne 11-01-2001 AV Sprint 4.08.98 min ptn
3 482 Hel, Lot van der 04-02-2001 AV Sprint 4.16.34 min ptn
4 485 Vonk, Silke 03-01-2001 AV Sprint 4.24.32 min ptn
5 695 Gennip, Luka 13-10-2001 RKSV Taxandria 4.29.10 min ptn
6 272 Pluimers, Janneke 10-01-2001 Scorpio 5.01.37 min ptn


Meisjes pupillen A(2e jrs)

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
486 Demi van Outheusden 2000 10.62 1.15 5.82 1235 ptn
19 Natasja van Beurden 2000 10.97 1.10 5.67 1143 ptn
452 Jorine van Vugt 2000 10.02 0.95 5.20 1136 ptn
453 Anne-Wil Snepvangers 2000 10.59 1.10 4.25 1096 ptn
100 Milou de Laat 2000 11.44 1.05 5.45 1035 ptn
340 Hester Kleuskens 2000 11.82 0.95 5.84 943 ptn
133 Iris van den Avoort 2000 11.29 0.75 4.86 793 ptn
1000m7 deelnemer(s)
1 19 Beurden, Natasja van 09-03-2000 AV Attila 4.04.91 min ptn
2 486 Outheusden, Demi van 07-04-2000 AV Sprint 4.31.20 min ptn
3 452 Vugt, Jorine van 20-07-2000 Scorpio 4.32.85 min ptn
4 453 Snepvangers, Anne-Wil 29-03-2000 Scorpio 4.38.98 min ptn
5 133 Avoort, Iris van den 25-03-2000 Scorpio 5.09.07 min ptn
6 340 Kleuskens, Hester 23-03-2000 ACW '66 5.13.21 min ptn
697 Beverwijk, Maxime 23-01-2000 Atledo dnf min ptn


Jongens junioren D

StnrNaamgeb80mVerspringenKogelstotenDiscuswerpenptn
220 Cas Blakenburg 1999 11.67 4.26 10.07 21.28 1841 ptn
461 Tim Magielse 1999 12.04 3.79 7.87 22.14 1598 ptn
356 Glenn Pols 1998 11.92 3.66 8.71 18.99 1575 ptn
359 Niels Verheugd 1998 11.91 4.08 8.09 14.63 1539 ptn
462 Martijn Eijgenraam 1998 11.43 3.69 7.72 15.71 1534 ptn
219 Scott Pols 1999 11.75 4.12 7.44 14.36 1528 ptn
216 Sam van der Pol 1999 12.84 3.82 8.34 19.53 1478 ptn
474 Jurre Schepers 1999 12.07 3.56 7.12 17.66 1422 ptn
498 Boudewijn Coenegracht 1998 11.76 4.08 9.20 0.00 1418 ptn
159 Jeroen Rops 1999 12.91 3.65 6.99 16.58 1303 ptn
210 Floris van der Heuvel 1999 12.73 3.23 5.71 11.95 1062 ptn
497 Joeri van Gils 1999 13.57 3.30 5.59 11.62 963 ptn
494 Ive Harzing 1999 13.90 3.36 5.53 12.29 953 ptn
162 Paul van der Gaag 1999 13.98 3.34 5.37 11.78 917 ptn
460 Sven van der Pas 1999 13.61 2.83 5.57 11.18 853 ptn
463 Nick Schipperen 1999 14.38 2.93 5.69 11.74 816 ptn
600m16 deelnemer(s)
1 462 Eijgenraam, Martijn 07-01-1998 Scorpio 1.54.81 min ptn
2 498 Coenegracht, Boudewijn 18-09-1998 AV Sprint 1.56.36 min ptn
3 499 Eekelen, Niek van 06-07-1998 AV Sprint 1.56.92 min ptn
4 219 Pols, Scott 10-08-1999 Atledo 1.59.04 min ptn
5 461 Magielse, Tim 1999 Scorpio 2.03.11 min ptn
6 359 Verheugd, Niels 15-07-1998 Atledo 2.06.35 min ptn
7 474 Schepers, Jurre 05-10-1999 AV Spiridon 2.07.23 min ptn
8 162 Gaag, Paul van der 01-10-1999 Scorpio 2.07.37 min ptn
9 356 Pols, Glenn 19-06-1998 Atledo 2.09.50 min ptn
10 460 Pas, Sven van der 14-12-1999 Scorpio 2.11.18 min ptn
11 210 Heuvel, Floris van der 17-01-1999 AV Attila 2.13.28 min ptn
12 497 Gils, Joeri van 30-03-1999 AV Sprint 2.14.56 min ptn
13 216 Pol, Sam van der 02-09-1999 Atledo 2.15.23 min ptn
14 159 Rops, Jeroen 20-05-1999 Scorpio 2.25.12 min ptn
15 463 Schipperen, Nick 16-06-1999 Scorpio 2.42.87 min ptn
16 494 Harzing, Ive 30-10-1999 Scorpio 3.00.61 min ptn


Meisjes junioren D

StnrNaamgeb60mVerspringenKogelstotenDiscuswerpenptn
412 Claudia Verheijen 1999 9.21 4.04 7.33 11.43 1445 ptn
692 Eva Vonk 1999 9.09 3.72 6.96 12.38 1405 ptn
458 Tia Ackermans 1999 10.00 3.66 7.37 15.38 1330 ptn
241 Dominique Beverwijk 1998 9.75 3.62 7.55 12.88 1316 ptn
143 Laura de Jong 1999 10.44 3.34 9.31 14.17 1277 ptn
227 Indy Flipsen 1998 9.97 3.51 7.23 13.01 1245 ptn
693 Zoe Zwaal 1999 9.92 3.27 7.81 11.84 1208 ptn
690 Babette Bakermans 1999 9.78 3.48 6.59 11.30 1191 ptn
270 Helena Pluimes 1999 10.55 3.31 6.69 17.53 1185 ptn
700 Nenah van Eijk 1999 10.34 3.26 6.03 13.00 1067 ptn
457 Nomy Snoeren 1999 12.00 2.23 7.48 15.69 801 ptn
701 Kim Dekkers 1999 11.18 2.86 4.67 9.05 687 ptn
600m9 deelnemer(s)
1 194 Somers, Franca 19-08-1998 AV Valkenswaard 1.53.40 min ptn
2 691 Spierenburg, Isabelle 11-02-1999 AV Sprint 1.58.27 min ptn
3 388 Staes, Annelot 13-01-1998 AV Gloria 1.58.93 min ptn
4 693 Zwaal, Zoe 08-05-1999 AV Sprint 2.03.26 min ptn
5 227 Flipsen, Indy 24-09-1998 Atledo 2.03.62 min ptn
6 690 Bakermans, Babette 30-03-1999 AV Sprint 2.08.56 min ptn
7 270 Pluimes, Helena 13-03-1999 Scorpio 2.20.92 min ptn
8 700 Eijk, Nenah van 27-04-1999 Atledo 2.29.15 min ptn
9 251 Beverwijk, Dominique 10-07-1998 Atledo 2.33.58 min ptn


Jongens junioren C

StnrNaamgeb100mHoogspringenKogelstotenDiscuswerpenptn
255 Cas van Eersel 1996 13.01 1.50 11.81 31.72 2396 ptn
260 Martijn Flipsen 1996 13.52 1.55 10.03 21.00 2108 ptn
368 Arno van der Pas 1997 13.66 1.15 9.60 27.69 1871 ptn
249 Pim van der Pol 1997 15.41 1.30 5.71 12.77 1281 ptn
771 Sijbren Altena 1997 15.75 1.20 5.88 16.23 1261 ptn
600m6 deelnemer(s)
1 703 Snepvangers, Benno 05-05-1996 Scorpio 1.36.84 min ptn
2 255 Eersel, Cas van 15-01-1996 Atledo 1.40.34 min ptn
3 260 Flipsen, Martijn 22-05-1996 Atledo 1.40.92 min ptn
4 721 Spierenburg, Thijs 07-08-1997 Sprint 1.45.88 min ptn
5 771 Altena, Sijbren 21-08-1997 Atledo 1.50.85 min ptn
6 249 Pol, Pim van der 01-10-1997 Atledo 1.58.78 min ptn


Meisjes junioren C

StnrNaamgeb80mHoogspringenKogelstotenDiscuswerpenptn
704 Anne van de Wiel 1997 11.11 1.45 8.36 21.08 1950 ptn
705 Myke van de Wiel 1997 11.02 1.35 8.10 21.13 1868 ptn
683 Nele van den Broek 1997 10.92 1.60 7.97 0.00 1753 ptn
398 Laura Verheijen 1997 11.79 1.40 9.00 15.72 1733 ptn
215 Carlijn Heuvel 1997 11.49 1.45 7.78 13.85 1714 ptn
687 Esmee Doense 1996 11.83 1.25 9.03 20.66 1711 ptn
686 Marit de Jongh 1997 12.02 1.35 7.60 22.23 1710 ptn
688 Sophie Phillppart 1996 11.61 1.20 7.55 16.22 1542 ptn
171 Jolijn Kuipers 1996 11.18 1.20 6.68 14.92 1530 ptn
685 Sanne Haanen 1997 11.98 1.25 7.05 14.52 1461 ptn
684 Annick Haanen 1997 11.95 1.30 6.97 10.85 1411 ptn
176 Julia de Jong 1997 11.86 1.30 5.32 13.32 1382 ptn
600m6 deelnemer(s)
1 689 Staes, Lynn 06-03-1996 AV Sprint 1.49.28 min ptn
2 704 Wiel, Anne van de 04-06-1997 AV Sprint 1.50.18 min ptn
3 683 Broek, Nele van den 03-02-1997 AV Sprint 1.50.71 min ptn
4 705 Wiel, Myke van de 04-06-1997 AV Sprint 1.57.22 min ptn
5 215 Heuvel, Carlijn 04-05-1997 AV Attila 1.57.40 min ptn
6 685 Haanen, Sanne 26-08-1997 AV Sprint 2.05.18 min ptn


meisjes mini pupillen

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
445 Janneke Kuppens 2004 8.00 2.17 7.27 604 ptn
23 Anne Scheffers 2004 9.29 1.64 8.59 339 ptn
600m2 deelnemer(s)
1 445 Kuppens, Janneke 13-11-2004 ATV Scorpio 2.38.12 min ptn
2 23 Scheffers, Anne 03-11-2004 Scorpio 3.02.04 min ptn


jongens mini pupillen

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
383 Martijn Gulickx 2004 7.68 2.68 12.30 864 ptn
471 Max Kreeft 2004 8.50 2.51 18.66 796 ptn
22 Dennis Leemans 2004 8.52 2.13 13.45 635 ptn
600m4 deelnemer(s)
1 466 Martinot, Sebastiaan 03-01-2004 LADB 2.12.47 min ptn
2 383 Gulickx, Martijn 2004 Gloria 2.12.53 min ptn
3 471 Kreeft, Max 26-02-2004 AV Spiridon 2.29.93 min ptn
4 22 Leemans, Dennis 04-03-2004 Scorpio 2.48.56 min ptn


 


Simple Disqus Comments