scorpio header trainingstijden

Trainingstijden

Per 1 september 2023

Categorie/groep
Geboortejaar
Dagen
Tijden
Groepstrainers *
Plaats
scorpio tabel
Mini-pupillen U8 '17 Dinsdag 18:00-19:00 Willemien, Stijn, Pim Baan
Mini-pupillen U8 '17 Vrijdag 18:00-19:00 Stijn, Wouter Baan
scorpio tabel
C-pupillen U9 '16 Dinsdag 18:00-19:00 Paula, Annemiek, Anne Baan
C-pupillen U9 '16 Vrijdag 18:00-19:00 Paula, Anne, Julia Baan
scorpio tabel
B-pupillen U10 '15 Dinsdag 18:00-19:00 Julian, Julia Baan
B-pupillen U10 '15 Vrijdag
18:00-19:00 Julian, Jarno, Taco Baan
scorpio tabel
A-pupillen 1e jaars U12 '14 Dinsdag 18:00-19:00 Joris, Roan, Lotte Baan
    Vrijdag 18:00-19:00 Joris, Merel, Daan Baan
scorpio tabel
A-pupillen 2e jaars U12 '13 Dinsdag 18:00-19:00 Margit, Wouter, Yvonne Baan
    Vrijdag 18:00-19:00 Margit, Boris, Tim Baan
scorpio tabel
D-junioren U14 (algemeen) '11/'12 Maandag 18:30-19:30 Ger en Stijn Baan
    Donderdag 18:30-19:30 Ger en Kees Baan
scorpio tabel
D-junioren U14 (wedstrijd*) '11/'12 Dinsdag 19:15-20:30 Joris, Julian en Yvonne Baan
    Vrijdag 19:15-20:30 Joris, Julian en Yvonne Baan
scorpio tabel
C-junioren1 U16 (wedstrijd*) '09/'10 Dinsdag 19:15-20:30 Joris, Julian en Yvonne Baan
    Vrijdag 19:15-20:30 Joris, Julian, Jarno en Yvonne Baan
scorpio tabel
C-junioren1 U16 (wedstrijd*) '09/'10 - Horden Maandag 19:00-20:30 Marco Baan
  Springen Woensdag 18:00-19:30 Bart Baan
  Werpen Donderdag 19:00-20:30 Eric Baan
  Sprinten  Donderdag 19:00-20:30 Marco Baan
  Krachttraining Vrijdag 19:15-20:30 Jarno Baan
scorpio tabel
A-junioren U20 & B-junioren U18
'05/'06 en '07/'08
Horden Dinsdag 19:00-20:30 Marco Baan
   Springen Woensdag 18:00-19:30 Bart Baan
  Werpen Donderdag 19:00-20:30 Eric Baan
  Sprinten Donderdag 19:00-20:30 Marco Baan
scorpio tabel
C-junioren U16 en ouder  vanaf 2010 Maandag 19:30-21:00 Tim Baan
    Woensdag 19:30-21:00 Tim Baan
scorpio tabel
Specialisatie Werpen Maandag 19:30-21:00 Fred van der Steenhoven Baan MFR
  Krachttraining
(op invitatie)
Woensdag 19:30-21:00 Fred van der Steenhoven Baan MFR
    Zaterdag 09:30-12:00 Fred van der Steenhoven Baan MFR
scorpio tabel
Specialisatie Sprint tot 400m Maandag 19:30-20:45 Wim van den Wijngaard Baan
  (vanaf B-jun U18 vanaf 2008) Donderdag 19:30-20:45 Wim van den Wijngaard Baan
scorpio tabel
Loopgroep junioren       Vacant  
scorpio tabel
Mila wedstrijdgroep   Dinsdag 19:00-21:15 Henk Rams en René vd Pas Baan
scorpio tabel
Mila wedstrijdgroep RTC-MWB   Zaterdag 09:30-11:30 Henk Rams Baan
scorpio tabel
Prestatiegroep A+B   Dinsdag 19:00-20:30 Anita Beekers en Baan/bos
    Donderdag 19:00-20:30 Eddie Maanders Baan/bos
scorpio tabel
Trimmers TR2    Woensdag 19:30-21:00 Peter Vermonden en Baan/weg
     Zaterdag  9:00-10:30 Ralph Stremme Baan/weg
scorpio tabel
Trimmers TR3       Vacant  
           
scorpio tabel
Trimmers TR4   Dinsdag 19:15-20:45 Johan Akkermans en Ton Sweep Baan
    Donderdag 19:15-20:45 Johan Akkermans en Frank Peek Bos/weg
scorpio tabel
Trimmers TR5   Maandag 09:30-11:00 Sjaan van Hoof en Baan/bos
    Woensdag 09:30-11:00 Mari Kastelijns Baan/bos
scorpio tabel
Trimmers TR6       Vacant  
           
scorpio tabel
Trimmers TR7   Woensdag 19:30-21:00 Christ Maas Baan
    Zaterdag 09:00-10:30 Bernd Struys, Peter Vermonden en Ralph Stremme Bos
scorpio tabel
Trimmers TR8   Maandag 19:30-21:00 André Koot Baan
    Woensdag 19:30-21:00 Joop Smout Bos/weg
scorpio tabel
Trimmers TR9       vacant  
           
scorpio tabel
Opstapgroep   Dinsdag 20:00-21:30 Peter Vermonden Baan/weg
    Zaterdag 09:00-10:30 Frank Peek Baan/weg
scorpio tabel
Sportief Wandelen   Dinsdag 09:15-10:15 Sabine Bik van Zonneveld,  Baan
    Zaterdag 09:30-11:00 Lisette Martens, Anke van Veen en Simone Ike Bos
scorpio tabel
Nordic Walking   Dinsdag 09:00-10:30 Kees van den Berg, Bos/weg
    Zaterdag 09:00-10:30 Mich van Wasbeek en Bert van de Ruit  
scorpio tabel
Wandelbootcamp   Woensdag 19:30-20:45 Sabine Bik van Zonneveld en Lisette Martens  Baan
scorpio tabel
VB (G)-groep   Woensdag 19:00-20:00 Teo Braat, Wim van den Wijngaard en Marianne Stolk  Baan
scorpio tabel
FrameRunning   Zaterdag 11:00-12:00 Eddy Mureau, Ralph Stremmen en Marianne Stolk  Baan
scorpio tabel

*Voorwaarden wedstrijdgroep: In ieder geval deelname aan de competitiewedstrijden. Evt te bespreken met de trainers
Ad1: 1e jaars C junioren (wtg.) 1e jaars doen 2 wedstrijdtrainingen (di-vrij)) en kiezen 1 specialisatie training 2e jaars C junioren (wtg.) doen 3 training: minimaal 1 bij de wedstrijdgroep en minimaal 1 specialisatie training. Dit gaat in overleg met de trainers

Dikgedrukte namen zij het aanspreekpunt van de groep: Allunited en Ledenadministratie
Informatie aangaande de jeugdgroepen: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Informatie aangaande de loopgroepen: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. | 06 - 167 803 38
Overige informatie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.