scorpio header trainingstijden

Trainingstijden

Per 28 oktober 2019 (junioren per 4 november)

Categorie/groep
Geboortejaar
Dagen
Tijden
Groepstrainers *
Plaats
scorpio tabel
Mini- en C-pupillen '12/'13 Dinsdag 18:15-19:15 Kjell en Merel Baan
Mini- en C-pupillen '12/'13 Vrijdag 18:00-19:00 Kjell, Jamie en Sanne Arkendonk
scorpio tabel
B-pupillen '11 Dinsdag 18:15-19:15 Marleen, Pim en Raymond Baan
B-pupillen '11 Vrijdag
18:00-19:00 Paula, Lani, Roan, Raymond en Feiko Arkendonk
scorpio tabel
A-pupillen 1e jaars '10 Dinsdag 18:00-19:00 Yvonne en Margit Baan
    Vrijdag 18:00-19:00 Yvonne, Taco en Margit Baan even weken
-
Arkendonk oneven weken
scorpio tabel
A-pupillen 2e jaars '09 Dinsdag 18:00-19:00 Julian, Lani, Roan en Feiko Baan
    Vrijdag 18:00-19:00 Julian, Willemien, Eugenie en Joris Baan even weken
-
Arkendonk oneven weken
scorpio tabel
D-junioren (algemeen) '07/'08 Maandag 18:30-19:30 Ger en Patrick Baan
    Donderdag 18:30-19:30 Ger en Kees Baan
scorpio tabel
D-junioren (wedstrijd) '07/'08 Dinsdag 19:15-20:15 Yvonne en Julian Baan
    Vrijdag 19:15-20:30 Yvonne en Antoinette Baan
scorpio tabel
C-junioren (algemeen) vanaf 2006 Maandag 18:30-19:30 Eric, Patrick/Marco Baan
    Woensdag 18:00-19:00 Bart Baan
scorpio tabel
Wedstrijd Werpen Vanaf c-jun (2006) Maandag 18:30-20:00 Lisa Baan
    Donderdag 19:00-20:30 Eric Baan
scorpio tabel
Wedstrijd Sprint / Horde Vanaf c-jun (2006) Maandag 19:00-20:30 Patrick en Marco Baan
    Donderdag 19:00-20:30 Patrick en Marco Baan
scorpio tabel
Wedstrijd Springen Vanaf c-jun (2006) Woensdag 19:15-20:45 Bart Baan
    Vrijdag 19:00-20:30 Leendert Baan
scorpio tabel
Wedstrijd Algemeen Vanaf c-jun (2006) Dinsdag 19:00-20:30 Leendert Baan
scorpio tabel
B-junioren en ouder algemeen   Maandag 19:30-21:00 Tim de Hoog Baan
    Woensdag 19:30-21:00 Tim de Hoog Baan
scorpio tabel
Specialisatie Werpen
Krachttraining
(op invitatie)
Maandag 19:30-21:00 Fred van der Steenhoven Baan MFR
    Woensdag 19:30-21:00 Fred van der Steenhoven Baan MFR
    Zaterdag 09:30-12:00 Fred van der Steenhoven Baan MFR
scorpio tabel
Specialisatie Korte en
lange sprint
(vanaf b-jun)
Maandag 19:30-20:45 Taco Jansen Baan
    Donderdag 19:30-20:45 Wim van den Wijngaard Baan
scorpio tabel
Loopgroep junioren Lopen Woensdag 19:00-20:00 René van der Pas Baan
scorpio tabel
Senioren, Masters, Wedstrijdgroep Midden-/ Dinsdag 19:15-20:45 Henk Rams Baan
  Lange afstand Donderdag 19:15-20:45 Henk Rams Baan
scorpio tabel
Prestatiegroep A+B   Dinsdag 19:00-20:30 Anita Beekers en Baan/bos
    Donderdag 19:30-21:00 Eddie Maanders Baan/bos
scorpio tabel
Trimmers TR2       Vacant  
           
scorpio tabel
Trimmers TR3   Dinsdag 09:15-10:30 Hans van Straten Baan/bos
    Donderdag 09:15-10:30 Kees Tekke Baan/weg
scorpio tabel
Trimmers TR4   Dinsdag 19:15-20:45 Johan Akkermans + Ton Sweep Baan
    Donderdag 19:15-20:45 Johan Akkermans + Frank Peek Bos/weg
scorpio tabel
Trimmers TR5   Maandag 09:30-11:00 Sjaan van Hoof / Mari Kastelijns Baan/bos
    Woensdag 09:30-11:00   Baan/bos
scorpio tabel
Trimmers TR6       Vacant  
           
scorpio tabel
Trimmers TR7   Woensdag 19:30-21:00 Christ Maas Baan
    Zaterdag 09:00-10:30 Bernd Struys / Erik ten Veld Bos
scorpio tabel
Trimmers TR8   Maandag 19:30-21:00 Mari Kastelijns + Sjaan van Hoof Baan
    Woensdag 19:30-21:00 Mari Kastelijns + Sjaan van Hoof Bos/weg
scorpio tabel
Trimmers TR9   Maandag 20:00-21:30 Rob Simons Bos/weg
    Woensdag 20:00-21:30 Rob Simons Baan/bos
scorpio tabel
Opstapgroep   Woensdag 19:30-21:00 Peter Vermonden Baan/weg
    Zaterdag 09:00-10:30 Frank Peek Baan/weg
scorpio tabel
Sportief Wandelen   Dinsdag 09:30-10:30 Kees Tekke + Lisette Martens Baan
    Zaterdag 09:30-11:00 Kees Tekke + Lisette Martens Bos
scorpio tabel
Nordic Walking   Dinsdag 09:30-10:30 Peter Casteleijns, Bos/weg
    Zaterdag 09:00-10:30 Mich van Wasbeek en Bert van de Ruit  
scorpio tabel
VB (G)-groep   Woensdag 19:00-20:00 Teo Braat, Wim van den Wijngaard, Marianne Stolk, Frans Beumer en Joery Beumer  
scorpio tabel

* vanaf 3 november: Pupillen Mini, C, B en A1 vrijdagavond training in Sporthal Arkendonk: 18:00-19:00

Informatie aangaande de jeugdgroepen: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Informatie aangaande de loopgroepen: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. | 06 - 167 803 38
Overige informatie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.