GROTE OPKOMST BIJ OUDER-KIND ONTMOETING VAN ATV SCORPIO
11-04-2011 door Fred van der Steenhoven
Vele ouderen, in de leeftijd van 21 tot 80 (ja u leest het goed) jaar, grepen de uitdaging aan om tegen hun (klein)zoon of dochter te strijden op de atletiekbaan van Scorpio. Het doel van deze dag was met name om de ouders eens kennis te laten maken met de atletieksport. De onderdelen die hun kinderen op de training aangeleerd krijgen konden zij nu zelf uitvoeren. Voor de kinderen was het een manier om te ervaren hoe het op een atletiekwedstrijd aan toe gaat. Officieel met startnummers en volgens de officiële regels werd er tegen de vader/moeder gesprint, kogel gestoten of ver gesprongen.
We hadden er een schitterende dag, wat zeker een belangrijke bijdrage heeft geleverd aan het feit dat de EHBO het niet druk heeft gehad. De spieren moesten hard werken en wellicht dat menig ouder de volgende ochtend wat moeite had het bed uit te komen. Er worden tenslotte onderdelen beoefend die je niet dagelijks doet. Aan het eind van de dag ging iedereen met een diploma naar huis, zodat ze thuis nog eens konden bekijken wat ze gepresteerd hebben..
Mochten er ouders bij zijn die nu de smaak te pakken hebben gekregen: binnen Scorpio is er op maandag avond training voor de senioren en 'masters' (35+) welke gericht is op de technische onderdelen. Voor meer informatie kun je terecht bij Jack Geers, de trainer. Hij is bereikbaar via telefoonnummer: 06 - 16 25 48 27 of via de mail: tijanic@planet.nl. Er kan ook altijd contact opgenomen worden met de infotelefoon: 0162-470439 of info@atvscorpio.nl.
De organisatie bedankt iedereen nogmaals voor zijn/haar komst en zeer zeker ook een bedankje voor degenen die ons geholpen hebben deze happening mogelijk te maken. We hopen iedereen volgend jaar weer terug te zien.
Neem een kijkje in het fotoalbum, er zijn volop foto's gemaakt!
Andere nieuwsartikelen die vaak gelezen zijn door anderen:
1 - Foto's van de Oliebollen Training 2007 - De foto\'s van de Oliebollen Training van 27 december 2007 ku...
2 - Foto's Jeugd Oliebollentraining - Ook de foto\'s van de Oliebollentraining voor de jeugd, genomen door...
3 - C-meisjes Scorpio bereiken regiofinale - Twee werpzeges Lisa Smit  ...

