EEN GLIMLACH EN EEN TRAAN OP HET NK INDOOR JUNIOREN VOOR DE SCORPIO ATLETEN

07-02-2011 door Fred van der Steenhoven

  Druk deze pagina af.



Een glimlach en een traan op het NK Indoor Junioren voor de Scorpio atleten.

Afgelopen zaterdag meldden Lisa Smit en Emilio Wille zich bij de inschrijfbalie voor het NK Indoor in de mooie Omnisporthal in Apeldoorn. Ze moesten daar de strijd aanbinden met de beste jeugdatleten van Nederland. Emilio moest als eerste vrijwel tegelijk verspringen en zich klaarmaken voor de 60 meter sprint Junioren B. Uitermate goed getraind en gemotiveerd betrad hij het wedstrijdveld. Helaas waren zijn eerste twee pogingen van het verspringen net ongeldig, slechts enkele centimeters maar toch genoeg voor de rode vlag. De sprongen zelf waren goed genoeg voor de finale maar helaas telt dat niet. Zijn laatste poging mislukte finaal en met een teleurstellende 5.85 meter moest hij gelijk door naar de start van de 60 meter.

 

Daar liep hij 7.61 seconde, toch goed genoeg voor de halve finale. De halve finale helaas werd ook een tegenvaller, Emilio was razendsnel weg, de starter zag daar geen probleem in maar de computer registreerde een te snelle reactie en de lopers werden teruggeschoten en er werd een rode kaart getoond voor Emilio.

 

Met Lisa Smit ging het bij kogelstoten meisjes B met de eerste pogingen niet beter, met 11,65 meter na twee pogingen stond ze slechts elfde terwijl er acht meisjes mogen overgaan naar de finale. Lisa concentreerde zich nog een keer goed en met een mooie stoot van 12,84 meter verbeterde ze niet alleen haar eigen clubrecord maar schoof ze op naar de vierde plaats en kreeg dus nog drie pogingen in de finale. Voor plaats drie diende ze 13,18 meter te stoten, met een geweldige 12,93 meter kwam ze in haar laatste poging nog heel dichtbij. Uiteindelijk was ze toch heel tevreden met haar 4e plaats.

De dagen voor dit NK weekend hebben twee andere atleten nog nieuwe clubrecords gevestigd. Op vrijdagavond was Esther Nijdam helemaal naar Gent gereden voor een 400 meter. Met een nieuw clubrecord van 69.78 sec. kwam ze weer terug. Vorige week zondag waren een aantal jeugdatleten naar Den Bosch gegaan om daar aan een indoorwedstrijd mee te doen. Thijs van Kaathoven liep een nieuw clubrecord Jongens B op de 35 meter met 4.9 sec. Milan Betz had het oude record van 5.0 sec. geëvenaard en met een goede kogelstoot 11.80 meter laten noteren.

Lisa Smit

 




Terug | Naar boven  


Andere nieuwsartikelen die vaak gelezen zijn door anderen:
1 - Foto's van de Oliebollen Training 2007 - De foto\'s van de Oliebollen Training van 27 december 2007 ku...
2 - Foto's Jeugd Oliebollentraining - Ook de foto\'s van de Oliebollentraining voor de jeugd, genomen door...
3 - C-meisjes Scorpio bereiken regiofinale - Twee werpzeges Lisa Smit  ...

ZOEKEN

FOTOS

Klik hier om de foto in groter formaat te zien.

Klik hier om ATV Scorpio op Twitter te volgen. Klik hier om naar de Hyves pagina van ATV Scorpio te gaan.