2023

In onderstaande lijst staan de dagen vermeld waarop Scorpio gesloten is. Dat wil zeggen dat het clubgebouw gesloten is. Atleten kunnen bij uitzondering trainen op de baan.

  • Nieuwjaarsdag (1/1)
  • Carnavalsmaandag en dinsdag (na 12.00 uur)
  • Op de avond van de ALV (na 19.30 uur)
  • Goede vrijdag (na 12.00 uur)
  • 1e paasdag
  • 2e paasdag
  • Koningsdag(27/4)
  • Bevrijdingsdag 5 mei
  • Hemelvaartsdag (donderdag)
  • Eerste Pinksterdag
  • Tweede Pinksterdag
  • Kerstavond (24/12 na 12.00 uur)
  • Eerste Kerstdag (25/12)
  • Tweede kerstdag (26/12)
  • Oudejaarsdag (31/12 na 12.00)
  • Zomervakantie: maandag 31 juli tot en met zondag 27 Augustus 2023.

    Er kan dan getraind worden op:

    Maandagochtend van 09.30 tot 11.00 uur
    Donderdagavond van 19.30 tot 21.00 uur
    Zaterdagochtend van 09.00 tot 10.30 uur.

    De wandelgroep op dinsdagochtend van 09.30 tot 10.30 uur.
    De training van de Nordic-Walking groep en de wedstrijdgroep gaat op de gebruikelijke tijden gewoon door.

10 mei 2023

NIEUW OOSTERHOUTSE BRUGGENLOOP

Zaterdag 27 mei de BRUGGENLOOP 5 km of 10 km. Start om 10.30 uur voor de 5 en 10 km.

Inschrijfgeld: 5 km 8 euro of 10 km 10 euro via www.inschrijven.nl

Voor de Jeugd is er `s-middags vanaf 10.30 uur een speciaal programma waaronder een skelterrace plus hindernisloop. Inschrijfgeld 6 Euro

Start en Finish op de baan van ATV Scorpio Wilhelminakanaal-Zuid 78

1e, 2e en 3e prijs beschikbaar gesteld door loperscompany Breda.

LENTEMARATHON   

  • Zaterdag 27 mei 10.30 uur 
  • Dinsdagavond 30 mei om 19.30 uu
  • Woensdagavond 31 mei om 19.30 uu
  • Donderdagavond 1 juni om 19.30 uur 

Inschrijfgeld 15 euro

Voor de wandelaars is de start 's avonds om 18.30 uur en 19.00 uur

Voor de jeugd is de start 's avonds om 19.00 uur  

Inschrijfgeld 6 euro

Start en finish op de atletiekbaan van ATV Scorpio Wilhelminakanaal-Zuid 78 in Oosterhout.

  • Hele Marathon 2 x 10 km plus 2 x 11.100 meter
  • Halve Marathon  2 x 5 km plus 2 x 5.550 meter
  • Voor de jeugd kwartmarathon 4 x 2640 meter

Scorpio leden krijgen 50 % korting op het inschrijfgeld. Inschrijven via www.inschrijven.nl.

Lees meer...
23 maart 2023

De organisatie van het Parkfeest 2023 in Oosterhout heeft A.T.V. Scorpio weer gevraagd of een groot aantal leden / vrijwilligers van Scorpio weer behulpzaam zou kunnen zijn tijdens het Parkfeest 2023 - voornamelijk bij de toegangscontrole (het “plakken van bandjes”) bij de ingang - , en mede daardoor zou Scorpio weer een financiële bijdrage kunnen ontvangen van de opbrengst van het festival.

Ze kunnen hulp gebruiken op de vrijdagavond 02 juni en / of de zaterdagmiddag en - avond 03 juni en / of de zondagmiddag 04 juni 2023. De medewerkers / vrijwilligers moeten minimaal A-junior of ouder zijn ! !

Lees meer...
06 maart 2023

De Wedstrijd Organisatie Commissie van ATV Scorpio organiseert wedstrijden op de baan van onze atletiekvereniging en op de weg en in het nabijgelegen bos. De WOC ondersteunt ook algemene taken die nodig zijn bij overige evenementen als de jaarlijkse trail die door ATV Scorpio wordt georganiseerd. De WOC bestaat uit zes leden!

De huidige voorzitter van de WOC stopt er mee en de functie van secretaris is al een langere periode vacant. Uiteraard is een goede bezetting van de WOC van belang voor de organisatie van wedstrijden binnen onze vereniging. Daarom werven wij een voorzitter en secretaris van de WOC.

Wat houdt de WOC in?

De werkzaamheden van de WOC zijn divers en omvatten onder andere:

  • Vergunningsaanvragen bij gemeente(n) en terreinbeheerders (defensie/Staatsbosbeheer)
  • Inschakelen van de EHBO
  • Regelen wedstrijdmaterialen (zoals startnummers / vlaggen / start- en finishboog / medailles / ET elektronische tijdsregistratie / EDM elektronische afstand meting / geluidsinstallatie / aggregaat)
  • Wedstrijden aanmaken in diverse systemen en aanmelden op diverse websites
  • Wedstrijdadministratie (faciliteren online inschrijvingen en registratie van prestaties)
  • Inplannen van vergaderingen en verslaglegging daarvan, opstellen begroting en rekening alsook jaarverslag
  • Regelen van vrijwilligers die helpen opbouwen/afbreken en tijdens wedstrijden assisteren.
Lees meer...
25 februari 2023

Voor het eerst is er een Scorpio lid opgenomen in het CTS talententeam van de Atletiekunie. Dit is Ryan Jansen, 2e persoon van rechts op onderstaande foto.

230221 cts group talententeam web

21 februari 2023