Passen en bestellen clubkleding

Bij deelname aan wedstrijden, (cross)lopen of tijdens trainingen zijn onze atleten en hardlopers veelal gekleed in clubkleding van Scorpio. Aanschaf is niet verplicht, maar zeker bij wedstrijden is het wel leuk als veel deelnemers in onze clubkleuren deelnemen. Deze clubkleding wordt geleverd door Sport 2000 op de Markt in Oosterhout. Vanaf vandaag t/m 22 februari kan je clubkleding van Scorpio passen en aanschaffen bij Sport 2000 op de Markt in Oosterhout. Lange broeken, korte tights, singlets, topjes enz. Nieuw in de collectie zijn de Scorpio-hoodies voor volwassenen en kinderen. Naar keuze met of zonder naamopdruk.

Levering van de kleding zal begin april zijn. Let op: In deze pasweek, dus t/m 22 februari, krijg je ook nog 20% korting op het gehele assortiment, m.u.v. de clubkleding, en maar liefst 25% korting op hardloopschoenen bij Sport 2000.

Ps. Voor wie het nog niet weet: Vermeld altijd bij aankoop dat je lid bent van Scorpio. Indirect steun je dan onze clubkas!