Passen en bestellen clubkleding

Bij deelname aan wedstrijden, (cross)lopen of tijdens trainingen zijn onze atleten en hardlopers veelal gekleed in clubkleding van Scorpio. Aanschaf is niet verplicht, maar zeker bij wedstrijden is het wel leuk als veel deelnemers in onze clubkleuren deelnemen. Deze clubkleding wordt geleverd door Sport 2000 op de Markt in Oosterhout. Van 25 oktober t/m 1 november kan je clubkleding van Scorpio passen en aanschaffen bij Sport 2000 op de Markt in Oosterhout. Lange broeken, korte tights, singlets, topjes enz.

Levering van de kleding zal begin december zijn (dus voor de feestdagen). Let op: In deze pasweek, dus van 25 oktober t/m 1 november, krijg je ook nog 20% korting op het gehele assortiment, m.u.v. de clubkleding, bij Sport 2000.

Ps. Voor wie het nog niet weet: Vermeld bij aankoop dat je lid bent van Scorpio. Na afloop van het kalenderjaar ontvangt Scorpio namelijk een bonus over alle aankopen bij Sport2000. Indirect steun je dus onze clubkas!