Erelid Geert Heersche overleden

Op vrijdag 20 september bereikte ons het droeve bericht dat ons erelid Geert Heersche is overleden. De rouwkaart was in onze brievenbus bezorgd. Om die reden had ons bestuur niet meer de mogelijkheid om nog dezelfde middag bij de uitvaart aanwezig te zijn.

Erelid word je niet zomaar. Dan moet er sprake zijn van uitzonderlijke verdiensten. Ons bestuur kijkt dan ook met dankbaarheid terug op de vele jaren die Geert dienstbaar is geweest voor onze vereniging.

Geert was een lange periode bestuurslid en heeft als elektratechneut ook veel voor de vereniging betekend. Een Pietje precies waar je niet om heen kon, soms lastig voor degenen die minder nauwkeurig waren.

In 2008 werd hij getroffen door een hersenbloeding, waar hij weliswaar redelijk goed doorheen kwam, maar die hem toch belemmerde om nog regelmatig zijn gezicht te laten zien. Ons bestuur heeft de nabestaanden sterkte gewenst met het verlies. We zullen in onze jaarvergadering van 2020 nog een moment stilstaan bij zijn overlijden.