ATV Scorpio heeft een pinautomaat

181101 pinautomaatNadat het WOC al een pinapparaat had aangeschaft, is sinds donderdag 18 oktober 2018 ook de kantine van ATV Scorpio een pinautomaat rijker. Naast de mogelijkheid om contant af te rekenen bieden we hiermee bezoekers en leden van onze vereniging nu ook de service om met pin of zelfs contactloos te betalen. Ook de aanschaf van een consumptiekaart kan voortaan per pin betaald worden.

Waarom doen we dit?
Niet iedereen die ons bezoekt, een wedstrijd bijwoont of bij ons sport heeft nog contant geld op zak. Steeds meer mensen gaan er vanuit dat de mogelijkheid om te pinnen of contactloos te betalen aanwezig is. Daarnaast brengt contant geld ook extra werk met zich mee. Het moet geteld worden, geregistreerd worden ten behoeve van de administratie, veilig bewaard worden en tijdig afgestort worden bij de bank. Bij het pinnen gaat het geld direct naar onze bankrekening zonder dat daar extra handelingen voor nodig zijn. Bovendien staat de veiligheid van onze vrijwilligers voorop. Minder contant geld zorgt voor een veiliger omgeving.

Vandaar dat wij ook bij kleine bedragen of de aankoop van een consumptiekaart zeggen:
Pinnen? Ja graag!

Voor vragen kan je terecht bij het bestuur (Hans Pluimes, Ed Langer en Renate van Son – Boere).