SCORPIO-ATLETEN VESTIGEN 6 CLUBRECORDS

28-07-2008 door Webmaster

  Druk deze pagina af.



Scorpio-atleten vestigen 6 clubrecords



In de eerste twee weken van juli werden 6 Scorpio-baanclubrecords gevestigd. Dinsdag 1 juli waren het er vier in Roosendaal en woensdag 9 juli twee in Tilburg. A-junior Bart van den Wijngaard was zeer succesvol in Roosendaal. Hij kwam met hinkstapspringen tot 12,53 meter en pakte het clubrecord terug van broer Frank die op 4 mei in Den Haag tot 12,31 kwam. De 3000 meter steeple legde hij af in 11.50,46 en daarmee werd hij eerste recordhouder. Bart is tienkamper en doet graag veel onderdelen. Tussendoor kwam hij op de 110 meter horden tot 17,31 seconde, geen persoonlijk record, maar wel een prima tijd.


Op de 200 meter werden twee masters-clubrecords gevestigd in dezelfde serie met lichte tegenwind. Wim van den Wijngaard (M50) klokte 26,17 en dat was 0,17 seconde sneller dan Ton Peters in 1992. Fred van der Steenhoven (M60) finishte in 32,74 en werd daarmee eesrte clubrecordhouder.


Wim van den Wijngaard (M50) verbeterde twee records in Tilburg. Hij klokte op de 400 meter 57,33 en dat was 0,06 seconde sneller dan op 29 juni in Steenbergen. Hij verraste met kogelstoten (6 kg) waar hij 10,83 voor zich liet opmeten en dat is 63 cm meer dan Harrie Wijkmans in 1991.



Overige uitslagen Roosendaal


200 meter A-jongens: Frank van den Wijngaard 26,22 (wind –0,6 m/sec) en discuswerpen (2 kg) masters M45: Cees van Blerck 24,42 meter.




Terug | Naar boven  


Andere nieuwsartikelen die vaak gelezen zijn door anderen:
1 - Foto's van de Oliebollen Training 2007 - De foto\'s van de Oliebollen Training van 27 december 2007 ku...
2 - Foto's Jeugd Oliebollentraining - Ook de foto\'s van de Oliebollentraining voor de jeugd, genomen door...
3 - C-meisjes Scorpio bereiken regiofinale - Twee werpzeges Lisa Smit  ...

ZOEKEN

FOTOS

Klik hier om de foto in groter formaat te zien.

Klik hier om ATV Scorpio op Twitter te volgen. Klik hier om naar de Hyves pagina van ATV Scorpio te gaan.