scorpio header vervolg

Clubrecords Baan

Clubrecords voorpagina - Clubrecords Baan - Clubrecords Indoor - Clubrecords Weg

Clubrecords Baan per 1 oktober 2017

A-jongens

   

mannen-senioren

   
 scorpio divider-clubrecords
100 meter 11.31 Leendert Brethouwer (A-jun) Waalwijk 03-09-95
200 meter 22.42 Eddy van der Made Utrecht 01-07-94
400 meter 49.59 Eddy van der Made Utrecht 03-06-94
800 meter 1.54.1 Hans Vugts Roosendaal 06-07-83
1000 meter 2.30.8 Wilfried van Meer Leiden 20-07-88
1500 meter 3.55.9 Hans Vugts Breda 28-07-85
1 mijl (1609 meter) 4.18.3 Wilfried van Meer Neerpelt (B) 31-07-88
2000 meter 5.34.16 Wilfried van Meer Roosendaal 23-07-88
3000 meter 8.34.2 Kees van der Put Breda 11-05-89
5000 meter 14.37.92 René Stam Utrecht 12-08-94
10.000 meter 30.21.14 René Stam Bergen op Zoom 14-07-95
110 meter horden 15.56 Pascal Jansen Eindhoven 11-09-94
400 meter horden 54.70 Bart van den Wijngaard Zwolle 15-09-13
3000 meter steeple 10.17.63 Tim van Dongen Oosterhout 25-05-14
hoogspringen 2.07 Leendert Brethouwer (A-jun) Sittard 24-06-95
verspringen 7.02 Pascal Jansen Vlissingen 03-09-94
polshoog 4.00 Bart van den Wijngaard Apeldoorn 20-05-13
hinkstapspringen 12.99 Bart van Amelsvoort Nijmegen 29-06-14
kogelstoten 14.24 Matthijs van der Made Etten-Leur 26-04-13
discuswerpen 43.20 Milan Betz Oosterhout 12-07-15
speerwerpen 62.62 Pascal Jansen (A-jun) Venray 02-10-94
kogelslingeren 34.04 Matthijs van der Made Veldhoven 21-04-13
tienkamp 6.752 Bart van den Wijngaard Apeldoorn 20-05-13
4 x 100 meter 43.5 Eddy v.d. Made, Leendert Brethouwer, Veldhoven 19-06-95
    Pascal Jansen en Rogier Weevers    
4 x 200 meter 1.35.0 Bart van den Wijngaard, Bart van Amelsvoort, Oosterhout 30-09-07
    Fabian Verdaas, Freek Gerritsen    
4 x 400 meter 3.35.47 Bart van den Wijngaard, Freek Gerritsen Oosterhout 12-05-09
    Bart van Amelsvoort en Fabian Verdaas    
4 x 800 meter 8.19.1 Adriaan Schram, Ton Peters, Vught 11-05-82
    Frank Damen en Hans Vugts    
4 x 1500 meter 16.50.68 Theo Braat, Ronald Schrauwen, Rotterdam 19-09-87
    Arnold Siemons en Kees van der Put    
Zweedse estafette 2.03.10 Bart van den Wijngaard, Freek Gerritsen, Dongen  
(400-300-200-100)   Bart van Amelsvoort en Emilio Wille    
uurloop (meters) 17.803 Arnold Siemons Gorinchem 23-10-93
         
   

masters M35 (ingaande 1-1-2006)

   
 scorpio divider-clubrecords
800 meter 2.05.0 Wilfried van Meer Oosterhout 02-04-06
1500 meter 4.37.86 Kees van Helmond Uden 16-05-06
5000 meter 17.04.19 Kees van Helmond Uden 16-05-06
hoogspringen 1.80 Leendert Brethouwer Oosterhout 05-06-11
verspringen 5.87 Leendert Brethouwer Dongen 18-05-11
kogelstoten 9.75 Taco Jansen Steenbergen 24-06-07
Zweedse estafette 2.25.60 Wim van den Wijngaard, Taco Jansen, Steenbergen 29-06-08
(400-300-200-100)   Jan van Loenhout en René van der Pas    
         
   

masters M40

   
 scorpio divider-clubrecords
100 meter 11.5 Jan Leunk Emmen 02-09-89
200 meter 24.25 Alfredo Leenderts Uden 24-05-02
400 meter 54.18 Alfredo Leenderts Uden 28-04-04
800 meter 2.01.98 Ton Peters Straatsburg(F) 15-07-82
1000 meter 2.42.1 Ton Peters Vught 27-07-82
1500 meter 4.11.93 Wilfried van Meer Eindhoven 15-07-06
1 mijl (1609 meter) 4.46.3 Stef Brenders Roosendaal 04-04-95
2000 meter 6.00.6 Roel Timmers Etten-Leur 07-07-92
3000 meter 8.59.48 Wilfried van Meer Oordegem (B) 01-07-06
5000 meter 15.47.2 Roel Timmers Zundert 30-07-92
10.000 meter 33.56.0 Piet Broos Wethersfield(GB) 11-06-86
110 meter horden vacant      
400 meter horden 64.72 Kees Havermans Den Haag 02-07-89
3000 meter steeple 10.56.49 Kees van Helmond Cosford (GB) 07-06-06
hoogspringen 1.70 Alfredo Leenderts Vught 13-06-04
verspringen 6.18 Alfredo Leenderts Oosterhout 07-04-02
polshoog 3.60 Dick Opdien Etten-Leur 30-05-00
hinkstapspringen 11.99 Alfredo Leenderts Vught 12-06-04
kogelstoten 11.28 Ad Aerts Zevenbergen 09-04-00
discuswerpen 34.08 Kees Kuiper Steenbergen 19-05-85
speerwerpen 53.64 Alfredo Leenderts Amstelveen 30-05-04
kogelslingeren 18.91 Rob Sergeant Huizen 07-10-07
gewichtwerpen 4.52 Rob Sergeant Huizen 07-10-07
vijfkamp (WMA 2010) NR 3354 Alfredo Leenderts Potsdam (D) 19-08-02
idem 3427 pt Alfredo Leenderts (handtijden) Amstelveen 30-05-04
werpvijfkamp(WMA2010) 968 pt Rob Sergeant Huizen 07-10-07
4 x 100 meter 50.2 Dick Opdien, Carl Bossier, Wim van Zundert 23-08-00
    den Wijngaard en Bart Dijkstra    
4 x 200 meter 1.52.5 Ton Peters, Kees Havermans, Jan Oosterhout 15-04-90
    Schrauwen en Harrie v.d. Nouweland    
4 x 400/800/1500mtr. vacant      
Zweedse estafette 2.13.6 Ton Peters, Jan Leunk, Kees Haver- Den Haag 08-05-88
(400-300-200-100)   mans en Harrie van den Nouweland    
         
   

masters M45

   
 scorpio divider-clubrecords
100 meter 12.66 Wim van den Wijngaard Tilburg 02-07-03
200 meter 25.66 Wim van den Wijngaard Amstelveen 30-05-04
400 meter 55.3h Ton Peters Helmond 21-06-87
800 meter 2.07.6 Ton Peters Sittard 21-05-88
1000 meter 2.49.5 Ton Peters Helmond 25-08-87
1500 meter 4.24.7 Roel Timmers Roosendaal 18-06-92
1 mijl (1609 meter) 5.00.2 Anton van Gils+Antoon van der Made Huizen + O'hout 1994+1998
2000 meter 6.00.6 Roel Timmers Etten-Leur 07-09-92
3000 meter 9.08.7 Roel Timmers Etten-Leur 09-06-92
5000 meter 15.47.6 Roel Timmers Zundert 30-07-92
10.000 meter 35.37.3 Antoon van der Made Roosendaal 16-07-97
110 meter horden 22.03 Wim van den Wijngaard Best 03-07-05
400 meter horden 67.13 Kees Havermans Amsterdam 25-06-94
3000 meter steeple vacant      
hoogspringen 1.55 Kees Havermans Oosterhout 04-04-93
verspringen 5.61 Kees Havermans Amersfoort 02-05-93
polshoog vacant      
hinkstapspringen 11.43 Ton Peters Willebroek (B) 12-05-88
kogelstoten 9.74 Harrie Wijkmans Gorinchem 08-04-89
discuswerpen 31.04 Harrie Wijkmans Utrecht 18-06-89
speerwerpen 39.96 Harrie Wijkmans Nijmegen 23-05-91
kogelslingeren 23.54 Wim van den Wijngaard Harderwijk 17-05-08
gewichtwerpen 8.64 Wim van den Wijngaard Eindhoven 19-05-07
vijfkamp (WMA 2010) 2912 pt Wim van den Wijngaard Woerden 01-10-05
tienkamp (WMA 2010) 4992 pt Wim van den Wijngaard Best 30-6/1-7-07
werpvijfkamp(WMA 2010) 2135 pt Wim van den Wijngaard Huizen 07-10-07
uurloop (meters) 15.240 Cor de Jongh Schoonhoven 28-08-04
         
   

masters M50

   
 scorpio divider-clubrecords
100 meter 12.85 Wim van den Wijngaard Drunen 24-06-08
200 meter 26.17 Wim van den Wijngaard Roosendaal 01-07-08
400 meter 57.14 Wim van den Wijngaard Tilburg 01-07-09
800 meter 2.09.04 Ton Peters Kristiansand (N) 01-07-92
1000 meter 2.47.3 Ton Peters Gorinchem 04-09-92
1500 meter 4.35.1 Ton Peters Etten-Leur 20-04-93
3000 meter 9.25.7 Roel Timmers Oosterhout 15-06-99
5000 meter 16.14.2 Roel Timmers Oosterhout 18-05-99
400 meter horden 1.08.46 Kees Havermans Lelystad 05-06-99
hoogspringen 1.40 Kees Havermans Oosterhout 15-06-99
verspringen 5.34 Kees Havermans Oosterhout 27-09-98
hinkstapspringen 10.68 Ton Peters Leiden 19-08-92
kogelstoten (6 kg) 11.16 Cees van Blerck Papendrecht 26-03-11
discuswerpen (1,5 kg) 35.40 Cees van Blerck Steenbergen 01-06-10
speerwerpen (700 gr) 39.96 Harrie Wijkmans (met 800 gram) Nijmegen 23-05-91
kogelslingeren 29.58 Cees van Blerck Veldhoven 22-05-11
gewichtwerpen 12.03 Wim van den Wijngaard Eindhoven 26-04-09
werpvijfkamp (WMA 2010) 2546 pt Cees van Blerck Veldhoven 21-05-11
vijfkamp (WMA 2010) 3054 pt Wim van den Wijngaard Oosterhout 27-09-09
         
   

masters M55

   
 scorpio divider-clubrecords
100 meter 13.49 Wim van den Wijngaard Hulst 25-05-15
200 meter 26.90 Wim van den Wijngaard Waalwijk 11-06-15
400 meter 58.92 Ton Peters Bergen op Zoom 13-07-97
800 meter 2.15.44 Ton Peters Utrecht 25-07-97
1000 meter 2.58.9 Ton Peters Valkenswaard 08-07-97
1500 meter 4.51.62 Ton Peters Utrecht 22-08-97
2000 meter 7.28.6 André Aarts Oosterhout 07-04-02
3000 meter 11.32.4 André Aarts Oosterhout 25-06-02
5000 meter 19.46.7 André Aarts Oud Beijerland 04-07-02
400 meter horden 1.12.45 Kees Havermans Vught 12-06-05
verspringen 4.88 Kees Havermans Rotterdam 24-04-05
hoogspringen 1.40 Cees van Blerck Oosterhout 27-09-14
hinkstapspringen 9.99 Kees Havermans Emmen 10-06-06
kogelstoten (6 kg) 11.40 Cees van Blerck Papendrecht 26-08-17
discuswerpen (1.5 kg) 35.43 Cees van Blerck Drunen 19-06-14
speerwerpen (700 gr) 39.50 Fred van der Steenhoven Rotterdam 01-10-06
kogelslingeren (6 kg) 31.56 Cees van Blerck Waasland (B) 24-06-17
gewichtwerpen(11.34 kg) 11.48 Cees van Blerck Edam 04-06-17
vijfkamp (WMA 2010) 2499 pt Fred van der Steenhoven Rotterdam 01-10-06
werpvijfkamp(WMA2010) 2850 pt Cees van Blerck Eindhoven 01-06-14
         
   

masters M60

   
 scorpio divider-clubrecords
100 meter 14.51 Kees Havermans Oosterhout 12-05-09
200 meter 29.67 Kees Havermans Dongen 24-04-09
400 meter 1.17.2 Fred van der Steenhoven Oosterhout 27-09-08
1500 meter 6.42.4 Fred van der Steenhoven Oosterhout 28-09-08
3000 meter 11.49.7 Adrie de Jong Oosterhout 27-05-03
100 meter horden 22.5 Fred van der Steenhoven Oosterhout 28-09-08
300 meter horden 63.52 Fred van der Steenhoven Drunen 15-06-08
hoogspringen 1.30 Bert Berkhoudt Beverwijk 05-06-87
verspringen 4.49 Kees Havermans Baarle-Nassau 26-05-09
hinkstapspringen 9.42 Kees Havermans Oosterhout 13-06-09
polshoog 2.40 Fred van der Steenhoven Oosterhout 28-09-08
kogelstoten (5 kg) 10.02 Fred van der Steenhoven Waalwijk 06-04-08
discuswerpen (1 kg) 36.65 Fred van der Steenhoven Oosterhout 13-05-08
speerwerpen (600) 38.66 Fred van der Steenhoven Drunen 14-06-08
kogelslingeren (5 kg) 32.01 Fred van der Steenhoven Eindhoven 25-04-09
gewichtwerpen (9.08 kg) 11.20 Fred van der Steenhoven Harderwijk 17-05-08
vijfkamp (WMA2010) 2493 pt Fred van der Steenhoven Woerden 04-10-08
tienkamp (WMA2010) 4708 pt Fred van der Steenhoven Oosterhout 27/28-09-08
werpvijfkamp (WMA2010) 2809 pt Fred van der Steenhoven Eindhoven 21-06-08
         
   

masters M65

   
 scorpio divider-clubrecords
1500 meter 6.35.71 André Aarts Breda 10-06-16
3000 meter 13.59.63 André Aarts Zundert 20-05-16
5000 meter 23.31.96 André Aarts Waalwijk 08-06-16
kogelstoten (5 kg) 9.00 Fred van der Steenhoven Breda 12-10-14
discuswerpen (1 kg) 28.87 Fred van der Steenhoven Breda 12-10-14
speerwerpen (600) 29.76 Fred van der Steenhoven Waalwijk 05-06-14
kogelslingeren (5 kg) 26.37 Fred van der Steenhoven Breda 12-10-14
gewichtwerpen (9.09 kg) 8.13 Fred van der Steenhoven Breda 12-10-14
werpvijfkamp (WMA 2010) 2829 pt Fred van der Steenhoven Breda 12-10-14
         
   

masters M70

   
 scorpio divider-clubrecords
3000 meter 14.01.81 André Aarts Zundert 23-06-17
         
   

A-jongens

   
 scorpio divider-clubrecords
100 meter 11.31 Leendert Brethouwer Waalwijk 03-09-95
200 meter 22.6 Pascal Jansen Etten-Leur 26-08-94
400 meter 52.3 Martijn van Diepstraten (B-jun) Helmond 26-05-99
800 meter 1.56.71 Stan Schipperen (B-jun) Vught 25-05-17
1000 meter 2.35.2 Pim Vergunst Oosterhout 16-06-98
1500 meter 3.58.7 Wilfried van Meer Roosendaal 16-07-85
1 mijl (1609 meter) 4.33.3 Pim Vergunst Oosterhout 17-09-98
2000 meter 6.03.08 Stan Schipperen (C-jun) Montpellier (Fr) 30-04-16
3000 meter 8.35.78 Stan Schipperen (B-jun) Ervelde (B) 17-06-17
5000 meter 15.44.5 Wilfried van Meer Nijmegen 23-08-85
10.000 meter vacant      
110 meter horden 14.80 Leendert Brethouwer Sittard 24-06-95
400 meter horden 58.62 Bart van den Wijngaard Hoorn 21-09-08
3000 meter steeple 11.50.46 Bart van den Wijngaard Roosendaal 01-07-08
hoogspringen 2.07 Leendert Brethouwer Sittard 24-06-95
verspringen 7.02 Pascal Jansen Vlissingen 03-09-94
polshoog 3.40 Bart van den Wijngaard Sittard 12-05-08
hinkstapspringen 12.53 Bart van den Wijngaard Roosendaal 01-07-08
kogelstoten 13.94 Milan Betz Oosterhout 07-05-13
discuswerpen 44.49 Milan Betz Dongen 19-04-14
speerwerpen 62.62 Pascal Jansen Venray 02-10-94
kogelslingeren 31.41 Arno van der Pas Breda 03-07-16
tienkamp 6.849 Pascal Jansen Vlissingen 3/4-9-94
4 x 100 meter 46.33 Emilio Wille, Thijs van Kaathoven, Amstelveen 24-09-11
    Milan Betz en Emile Kragten (B-jun)    
Zweedse estafette 2.08.25 Emile Kragten, Emilio Wille, Amstelveen 25-09-11
    Milan Betz en Thijs van Kaathoven (B)    
4 x 400 meter 4.00.30 Nick schipperen, Sven van der Pas, Drunen 07-05-17
    Rick van Haven en Julian van Jeveren    
4 x 800 meter vacant      
3 x 800 meter 6.57.2 Mark Blijlevens, Jacco Wijkmans en Roosendaal 24-04-81
    Ton Stadhouwwers    
         
   

B-jongens

   
 scorpio divider-clubrecords
100 meter 11.2 Eddy van der Made Helmond 11-05-85
200 meter 23.19 Eddy van der Made Groningen 08-06-85
400 meter 52.3 Martijn van den Diepstraten Helmond 26-05-90
800 meter 1.56.71 Stan Schipperen Vught 25-05-17
1000 meter 2.39.37 Stan Schipperen (C-jun) Barendrecht 12-05-16
1500 meter 3.59.02 Stan Schipperen Nijmegen 02-06-17
2000 meter 6.03.08 Stan Schipperen (C-jun) Montpellier (Fr) 30-04-16
3000 meter 8.35.78 Stan Schipperen Ervelde (B) 17-06-17
5000 meter 15.54.7 Olaf de Jong Breda 16-09-88
110 meter horden 14.83 Pascal Jansen Uden 23-05-92
400 meter horden 1.07.66 Julian van Jeveren Gorinchem 25-05-17
2000 meter steeple 6.50.2 h Toon Kop Veldhoven 28-05-83
hoogspringen 2.03 Pascal Jansen Breda 27-06-92
verspringen 6.53 Emilio Wille Tilburg 17-04-11
polshoog 3.10 Pascal Jansen B. op Zoom 16-07-92
hinkstapspringen 12.08 Pascal Jansen Dongen 18-06-92
kogelstoten 14.49 Milan Betz Tilburg 25-08-12
discuswerpen 48.12 Milan Betz Oosterhout 29-09-12
speerwerpen 53.96 Pascal Jansen Oosterhout 19-05-92
kogelslingeren 37.69 Jeroen Rops Breda 10-11-15
negenkamp 5.503 Pascal Jansen Eindhoven 18/19-7-92
4 x 100 meter 46.33 Emilio Wille, Thijs van Kaathoven, Amstelveen 24-09-11
    Milan Betz en Emile Kragten    
Zweedse estafette 2.08.25 Emilio Wille, Thijs van Kaathoven, Amstelveen 25-09-11
(400-300-200-100)   Milan Betz en Emile Kragten    
         
   

C-jongens

   
 scorpio divider-clubrecords
100 meter 11.3 Eddy van der Made Amsterdam 26-08-84
150 meter 18.98 Thom Schipperen Rijen 27-05-17
300 meter 43.50 Thom Schipperen Tilburg 01-04-17
600 meter 1.36.84 Benno Snepvangers Oosterhout 03-09-11
800 meter 2.01.85 Stan Schipperen Wageningen 22-07-16
1000 meter 2.39.37 Stan Schipperen Barendrecht 12-05-16
1500 meter 4.10.72 Stan Schipperen Rotterdam 07-07-16
3000 meter 9.14.39 Stan Schipperen Rotterdam 11-08-16
100 meter horden 14.2 Pascal Jansen Vught 30-06-90
300 meter horden 45.01 Emilio Wille Lisse 06-09-09
hoogspringen 1.85 Pascal Jansen Oosterhout 05-05-90
verspringen 6.00 Patrick Kuppens Oosterhout 03-10-87
hinkstapspringen 10.96 Casper Haagh Drunen 22-06-17
polshoog 2.40 Thijs van Kaathoven Oosterhout 26-09-10
kogelstoten 13.62 Jeroen Rops Oosterhout 06-09-14
discuswerpen 51.22 Jeroen Rops Breda 12-10-14
speerwerpen 50.10 Milan Betz Oosterhout 26-09-10
kogelslingeren 39.74 Jeroen Rops Breda 12-10-14
achtkamp 5615 Pascal Jansen Oosterhout 16/17-6-90
4 x 100 meter 48.0 Patrick Kuppens, Ronnie Luijpen, Weert 29-08-87
    William de Jong en Arne Theunissen    
         
   

D-jongens

   
 scorpio divider-clubrecords
80 meter 10.21 Santi van Oosterhout Dongen 10-07-16
600 meter 1.40.35 Lars Laros Oosterhout 05-09-15
1000 meter 2.54.49 Niels Laros Heusen-Zolder (B) 22-07-17
1000 meter steeple 3.21.43 Casper Haagh Rijen 19-06-16
80 meter horden 11.86 Stijn Hendriks Gorinchem 10-06-17
hoogspringen 1.78 Stijn Hendriks Best 02-07-17
verspringen 5.46 Stijn Hendriks Naaldwijk 20-08-17
polshoog 2.10 Stijn Hendriks Drunen 16-07-16
kogelstoten 11.95 Stein Kuiper Helmond 25-09-82
discuswerpen 34.21 Koen Zandvliet Rijen 29-10-16
speerwerpen 41.13 Jelle Smit Oosterhout 26-09-09
zevenkamp 4.616 Stijn Hendriks Gemert 03/04-06-17
4 x 80 meter 41.70 Casper Haagh, Jens de Wilde, Tilburg 23-04-16
    Santi van Oosterhout en Stijn Hendriks    
         
   

A-pupillen jongens

   
 scorpio divider-clubrecords
60 meter 8.4 Patrick Kuppens Den Haag 02-07-83
1000 meter 3.02.44 Niels Laros Heusen/Zolder (B) 16-07-16
hoogspringen 1.60 Stijn Hendriks Waalwijk 19-04-15
verspringen 4.89 Stijn Hendriks Tilburg 20-09-14
kogelstoten 9.70 Stein Kuiper Drunen 24-05-80
balwerpen 40.50 Henk-Jan Janssen Breda 09-06-84
vierkamp (comp.) 2.677 Stijn Hendriks Tilburg 20/21-09-14
4 x 60 meter 36.63 Jens de Wilde, Yorick Brethouwer, Rijen 16-05-15
    Julius Geleijns en Stijn Hendrks    
         
   

B-pupillen jongens

   
 scorpio divider-clubrecords
40 meter 6.40 Stijn Hendriks Tilburg 06-04-13
1000 meter 3.21.27 Niels Laros Tilburg 09-06-14
hoogspringen 1.45 Stijn Hendriks Baarle-Nassau 01-06-13
verspringen 4.48 Stijn Hendriks Valkenswaard 21-09-13
kogelstoten 6.50 Daniel Nederlof Oosterhout 22-09-02
balwerpen 34.51 Stijn Hendriks Vught 31-08-13
vierkamp (comp.) 2.391 Stijn Hendriks Vught 31-08-13
4 x 40 meter 29.26 Bram Esseboom, Maarten Rooseboom, Dongen 29-06-13
    Yorick Brethouwer en Stijn Hendriks    
         
   

C-pupillen jongens

   
 scorpio divider-clubrecords
40 meter 6.49 Stijn Hendriks Tilburg 08-09-12
600 meter 1.59.38 Niels Laros Valkenswaard 21-09-13
hoogspringen 1.30 Stijn Hendriks Someren 10-06-12
verspringen 4.35 Stijn Hendriks Waalwijk/Tilburg 17-06-12/08-09-12
kogelstoten 8.27 Stijn Hendriks Knokke (B) 28-07-12
balwerpen 38.22 Stijn Hendriks Oosterhout 29-09-12
vierkamp (comp.) 2.263 Stijn Hendriks Oosterhout 29-09-12
4 x 40 meter 31.74 Colin Hoevenaar, Niels Laros, Dongen 29-06-13
    Roan van Vessem en Guk Balci    
         
   

vrouwen-senioren

   
 scorpio divider-clubrecords
100 meter 13.03 Maaike Bisschop (A-jun) Tilburg 05-06-06
200 meter 25.89 Eva Nijdam (C-jun) Emmeloord 13-05-17
400 meter 57.15 Eva Nijdam (B-jun) Vught 02-07-17
800 meter 2.14.1 Lisette Stadhouders (A-jun) Sittard 30-07-82
1000 meter 3.05.92 Bieke Schipperen (D-jun) Amersfoort 01-07-17
1500 meter 4.41.1 Lisette Stadhouders (A-jun) Roosendaal 15-09-81
1 mijl (1609 meter) 5.13.7 Lisette Stadhouders (A-jun) Vught 07-07-82
2000 meter 6.59.38 Wieke Bastiani Etten-Leur 26-08-03
3000 meter 10.25.2 Lisette Stadhouders (A-jun) Brussel (B) 13-10-81
5000 meter 18.51.2 Ginny Stütterheim-Burge Breda 13-04-86
100 meter horden 15.6 Patricia Gommers Bergen op Zoom 10-05-98
400 meter horden 67.24 Anne Vergunst (A-jun) Weert 16-06-02
3000 meter steeple 14.18.64 Aline Roks Nijmegen 18-06-17
hoogspringen 1.65 Maria Princée Weert 26-08-79
  1.65 Esther den Haak (A-jun) Breda 25-05-97
  1.65 Annemiek Brandenburg (B-jun) Oosterhout 13-04-97
  1.65 Hilde van Zundert Eindhoven 04-05-14
verspringen 5.22 Eva Nijdam (C-jun) Zevenbergen 13-07-16
polshoog 2.10 Tess Ackermans (A-jun) Alphen a/d/ Rijn 15-09-13
  2.10 Tia Ackermans (B-jun) Uden 03-05-15
hinkstap 10.33 Therry in 't Groen Gemert 17-06-01
kogelstoten 12.92 Lisa Smit (A-jun) Breda 16-06-13
discuswerpen 45.78 Lisa Smit (A-jun) Eindhoven 30-06-13
speerwerpen 35.20 Ingrid Hollander (B-jun) Oosterhout 15-06-89
kogelslingeren 42.48 Tia Ackermans (B-jun) Nijmegen 26-06-16
zevenkamp 2904 pt Esther Nijdam Oosterhout 08/09-10-11
4 x 100 meter 52.5 Therry in 't Groen, Patricia Gommers, Bergen op Zoom 10-05-98
    Marion Leijten en Claudia Gijzen    
4 x 400 meter 4.29.86 Janneke Visser, Soraya Zwemstra, Nijmegen 26-06-16
    Tess van de Assem en Tess Ackermans    
Zweedse estafette 2.28.8 Janneke Visser, Anne Vergunst Weert 16-06-02
    Ilone Verdaas en Therry in 't Groen    
         
   

masters V35

   
 scorpio divider-clubrecords
100 meter 13.80 Janneke Visser Gouda 10-06-17
200 meter 27.66 Janneke Visser Gouda 11-06-17
400 meter 1.03.41 Janneke Visser Gouda 10-06-17
800 meter 2.39.2 Ginny Stütterheim-Burge Oosterhout 28-09-85
1500 meter 5.14.1 Ginny Stütterheim-Burge Oosterhout 28-09-85
2000 meter 8.18.0 Joke Havermans Oosterhout 26-05-94
3000 meter 11.13.6 Ginny Stütterheim-Burge Oosterhout 26-06-85
5000 meter 18.51.2 Ginny Stütterheim-Burge Breda 13-04-86
100 meter horden 19.48 Esther Nijdam Dongen 08-05-11
400 meter horden 1.15.65 Esther Nijdam Oosterhout 05-06-11
hoogspringen 1.30 Therry in 't Groen Bergen op Zoom 14-05-00
verspringen 5.01 Therry in 't Groen Breda 25-04-04
hinkstap 10.39 Therry in 't Groen Drunen 19-06-03
kogelstoten 9.44 Esther Nijdam Oosterhout 26-09-10
discuswerpen 24.93 Esther Nijdam Oosterhout 13-06-09
speerwerpen 24.96 Marie Verduijn Oosterhout 23-05-91
kogelslingeren 18.81 Esther Nijdam Breda 18-10-09
vijfkamp 1.927 ptn Esther Nijdam Gorinchem 09-09-12
zevenkamp 3003 ptn Esther Nijdam Oosterhout 08/09-10-11
4 x 100 meter 66.46 Marie-José Smit, Esther Nijdam Leiden 17-04-11
    Maria Bloemsaat en Jenny Marcelis    
         
   

masters V40

   
 scorpio divider-clubrecords
100 meter 14.04 Therry in 't Groen Drunen 23-09-07
200 meter 28.97 Marion Leijten Amersfoort 16-09-01
400 meter 1.09.7h Therry in 't Groen Oosterhout 30-09-07
800 meter 2.35.72 Loes van Ginneken Zundert 06-05-07
1000 meter 3.05.93 Rowan van Dongen Drunen 25-06-15
1500 meter 5.55.5 Joke Havermans Etten-Leur 10-05-94
2000 meter 8.18.0 Joke Havermans Oosterhout 26-05-94
3000 meter 11.07.48 Sandra Laros Bergen op Zoom 19-04-15
5000 meter 19.52.13 Loes van Ginneken Göteborg (Zw) 09-06-06
hoogspringen 1.25 Jenny Marcelis Oosterhout 04-04-93
verspringen 5.10 Therry in 't Groen Drunen 23-09-07
hinkstapspringen 10.33 Therry in 't Groen Vught 12-06-05
kogelstoten 8.90 Esther Nijdam Tilburg 29-03-14
discuswerpen 28.10 Marie-José Smit Drunen 23-09-07
speerwerpen 24.04 Marie-José Smit Huizen 03-10-09
kogelslingeren 28.56 Marie-José Smit Eindhoven 29-05-10
gewichtwerpen 10.15 Marie-José Smit Huizen 03-10-09
werpvijfkamp(WMA 2010) 2.427 pt Marie-José Smit Veldhoven 22-05-11
4x100 meter 59.43 Marie-J.Smit, Annet van der Steenhoven, Tilburg 06-10-07
    Marion Leijten en Therry in 't Groen    
         
   

masters V45

   
 scorpio divider-clubrecords
100 meter 14.59 Marion Leijten Vught 12-06-04
200 meter 30.14 Marion Leijten Breda 25-04-04
400 meter 72.67 Annet van der Steenhoven Drunen 14-06-08
800 meter 2.42.30 Loes van Ginneken Vught 13-09-09
3000 meter 12.07.23 Loes van Ginneken Vught 13-09-09
hoogspringen 1.25 Ilse Canjels Dongen 20-06-10
verspringen 4.01 Minie de Regt Waalwijk 09-05-99
kogelstoten 7.90 Ilse Canjels Oosterhout 12-05-09
discuswerpen 22.62 Jenny Marcelis Oosterhout 16-06-98
speerwerpen 26.06 Jenny Marcelis Oosterhout 07-09-97
         
   

masters V50

   
 scorpio divider-clubrecords
100 meter 16.9h Jenny Marcelis Oosterhout 18-05-99
800 meter 3.16.66 Maria Bloemsaat Leiden 18-04-10
3000 meter 13.56.48 Maria Bloemsaat Steenbergen 29-06-08
verspringen 3.55 Jenny Marcelis Oosterhout 20-06-00
kogelstoten (3 kg) 9.13 Jenny Marcelis Zevenbergen 28-04-02
discuswerpen 23.76 Jenny Marcelis Oosterhout 18-05-99
speerwerpen (500 gr) 26.09 Jenny Marcelis Oosterhout 01-04-01
kogelslingeren (3 kg) 14.01 Jenny Marcelis Breda 17-10-99
         
   

masters V55

   
 scorpio divider-clubrecords
100 meter 17.13 Maria Bloemsaat Oosterhout 12-06-10
800 meter 3.12.44 Maria Bloemsaat Oosterhout 12-06-10
2000 meter 8.27.5 Annie de Jong-Joosen Oosterhout 07-04-02
3000 meter 12.55.31 Annie de Jong-Joosen Enschede 01-09-02
5000 meter 22.58.5 Annie de Jong-Joosen Oosterhout 22-05-01
kogelstoten (3 kg) 8.43 Jenny Marcelis Hoorn 12-09-04
discuswerpen 22.87 Jenny Marcelis Papendrecht 06-06-04
speerwerpen (500 gr) 24.26 Jenny Marcelis Dongen 04-04-04
kogelslingeren (3 kg) 26.08 Jenny Marcelis Eindhoven 26-04-09
gewichtwerpen(7.26) 8.16 Jenny Marcelis Eindhoven 21-06-08
werpvijfkamp(WMA 2010) 2479 pt Jenny Marcelis Eindhoven 21-06-08
         
   

masters V60

   
 scorpio divider-clubrecords
kogelstoten (3 kg) 9.80 Jenny Marcelis Leiden 17-04-11
discuswerpen 23.31 Jenny Marcelis Oosterhout 12-05-09
speerwerpen (500 gr) 25.78 Jenny Marcelis Tilburg 01-07-09
kogelslingeren (3 kg) 26.87 Jenny Marcelis Veldhoven 21-05-11
gewichtwerpen(7.26) 10.11 Jenny Marcelis Veldhoven 21-05-11
werpvijfkamp(WMA 2010) 2952 pt Jenny Marcelis Veldhoven 21-05-11
         
   

masters V65

   
 scorpio divider-clubrecords
100 meter 19.8 (h) Jenny Marcelis Oosterhout 27-09-14
verspringen 2.22 Jenny Marcelis Oosterhout 27-09-14
hoogspringen 1.10 Jenny Marcelis Oosterhout 27-09-14
kogelstoten (3 kg) 9.23 Jenny Marcelis Oosterhout 27-09-14
discuswerpen 21.99 Jenny Marcelis Oosterhout 06-05-14
speerwerpen (500 gr) 22.18 Jenny Marcelis Breda 12-10-14
kogelslingeren (3 kg) 27.18 Jenny Marcelis Zutphen 29-10-16
gewichtwerpen(7.26) 10.68 Jenny Marcelis Rotterdam 12-07-14
werpvijfkamp(WMA 2010) 3710 pt Jenny Marcelis Breda 12-10-14
         
   

A-meisjes

   
 scorpio divider-clubrecords
100 meter 13.03 Maaike Bisschop Tilburg 05-06-06
200 meter 25.89 Eva Nijdam (C-jun) Emmeloord 13-05-17
400 meter 57.15 Eva Nijdam (B-jun) Vught 02-07-17
800 meter 2.14.17 Ceciel van Dongen Nijmegen 20-06-81
1000 meter 3.05.92 Bieke Schipperen (D-jun) Amersfoort 01-07-17
1500 meter 4.41.1 Lisette Stadhouders Roosendaal 15-09-81
3000 meter 10.25.2 Lisette Stadhouders Brussel (B) 13-10-81
100 meter horden 15.52 Patricia Gommers Uden 18-06-96
400 meter horden 67.24 Anne Vergunst Weert 16-06-02
hoogspringen 1.65 Esther den Haak Breda 25-05-97
  1.65 Annemiek Brandenburg (B-jun) Oosterhout 13-04-97
verspringen 5.22 Eva Nijdam (C-jun) Zevenbergen 13-07-16
hinkstapspringen 10.23 Tess Ackermans Goes 02-06-13
polshoog 2.10 Tess Ackermans Alphen a/d Rijn 15-09-13
  2.10 Tia Ackermans (B-jun) Uden 03-05-15
kogelstoten 12.92 Lisa Smit Breda 16-06-12
discuswerpen 45.78 Lisa Smit Eindhoven 30-06-13
speerwerpen 35.20 Ingrid Hollander (B-jun) Oosterhout 15-06-89
kogelslingeren 42.48 Tia Ackermans (B-jun) Nijmegen 26-06-16
  3037 Linda van Geel Vught 9/10-07-94
4 x 100 meter 53.00 Patricia Gommers, M. van Wingerden, Breda 25-05-97
    Esther den Haak en A. Brandenburg    
4 x 400 meter 5.36.43 Jorine van Vught, Selena van Oosterhout, Drunen 07-05-17
    Marlieke van het Hof en Sophie ter Braak (B-jun)    
Zweedse estafette 2.32.38 Tess Ackermans, Rowan van Dongen, Zevenbergen 21-04-13
    Ivette van Kaathoven en Jolijn Kuijpers    
         
   

B-meisjes

   
 scorpio divider-clubrecords
100 meter 12.8 Linda van Geel Sittard 02-05-93
200 meter 25.89 Eva Nijdam (C-jun) Emmeloord 13-05-17
400 meter 57.15 Eva Nijdam Vught 02-07-17
800 meter 2.20.8 Ceciel van Dongen Roosendaal 08-09-79
1000 meter 3.05.92 Bieke Schipperen (D-jun) Amersfoort 01-07-17
1500 meter 4.57.7 Ceciel van Dongen Groningen 16-06-79
3000 meter 11.13.53 Bieke Schipperen Oud-Beijerland 10-04-17
100 meter horden 16.07 Patricia Gommers Vught 09-07-94
400 meter horden 1.04.75 Eva Nijdam Breda 10-09-17
hoogspringen 1.65 Annemiek Brandenburg Oosterhout 13-04-97
verspringen 5.22 Eva Nijdam (C-jun) Zevenbergen 13-07-16
polshoog 2.10 Tia Ackermans Uden 03-05-15
hinkstapspringen 9.77 Tess Ackermans Alphen a/d Rijn 08-07-11
kogelstoten 13.67 Janneke Pluimes Vught 27-08-17
discuswerpen 44.41 Janneke Pluimes Ede 30-04-17
speerwerpen 42.06 Eva Nijdam (C-jun) Amsterdam 27-08-17
kogelslingeren 56.22 Tia Ackermans Breda 03-07-16
zevenkamp 4.437 Eva Nijdam Emmeloord 13/14-05-17
4 x 100 meter 53.27 Jolijn Kuipers, Lisa Zopfi, Best 21-04-12
    Tess vd Assem & Ivette van Kaathoven    
4 x 400 meter 5.36.43 Jorine van Vught, Selena van Oosterhout, Drunen 07-05-17
    Marlieke van het Hof en Sophie ter Braak    
         
   

C-meisjes

   
 scorpio divider-clubrecords
80 meter 10.27 Femke Kuppens Rijen 18-06-17
150 meter 19.31 Eva Nijdam Groningen 16-09-17
200 meter 25.89 Eva Nijdam Emmeloord 13-05-17
300 meter 40.76 Eva Nijdam Gladbeck (Du) 04-09-16
600 meter 1.40.22 Eva Nijdam Gemert 05-06-16
800 meter 2.23.38 Eva Nijdam Emmeloord 14-05-17
1000 meter 3.05.92 Bieke Schipperen (D-jun) Amersfoort 01-07-17
80 meter horden 11.84 Femke Kuppens Gemert 03-06-17
300 meter horden 47.33 Eva Nijdam Gorinchem 10-06-17
hoogspringen 1.60 Esther den Haak Tilburg 14-05-94
verspringen 5.30 Eva Nijdam Groningen 16-09-17
kogelstoten 13.54 Janneke Pluimes Rotterdam 10-09-16
discuswerpen 43.24 Janneke Pluimes Uden 12-06-16
speerwerpen 42.06 Eva Nijdam Amsterdam 27-06-17
kogelslingeren 46.50 Tia Ackermans Breda 12-10-14
zevenkamp 4.370 Eva Nijdam Zoetermeer 23/24-09-17
4 x 80 meter 41.99 Yente Ouwwerling, Veerle van Son, Dordrecht 06-05-17
    Mila van Leeuwen en Femke Kuppens    
         
   

D-meisjes

   
 scorpio divider-clubrecords
60 meter 8.30 Femke Kuppens Dongen 10-07-16
600 meter 1.42.37 Eva Nijdam Zoetermeer 19/20-09-15
1000 meter 3.05.92 Bieke Schipperen Amersfoort 01-07-17
1000 meter hindernis 3.22.71 Eva Nijdam Barendrecht 21-05-15
60 meter horden 9.59 Femke Kuppens Amsterdam 04-09-16
hoogspringen 1.55 Esther den Haak Breda 06-07-91
  1.55 Eva Nijdam Zoetermeer 19/20-09-15
verspringen 4.78 Eva Nijdam Amersfoort 30-08-15
kogelstoten 13.47 Femke Kuppens Dongen 10-07-16
discuswerpen 32.48 Janneke Pluimes Breda 12-10-14
speerwerpen 38.41 Eva Nijdam Amsterdam 23-08-15
zeskamp 3603 Eva Nijdam Zoetermeer 19/20-09-15
4 x 60 meter 32.3 Yvonne van Haperen, Esther den Haak, Breda 06-07-91
    Esther de Groot en Patricia Gommers    
         
   

A-pupillen meisjes

   
 scorpio divider-clubrecords
60 meter 9.04 Femke Kuppens Someren 31-08-14
1000 meter 3.25.23 Eva Nijdam Valkenswaard 20-05-13
hoogspringen 1.40 Femke Kuppens Oosterhout 06-09-14
verspringen 4.53 Yvonne van Haperen Eindhoven 09-09-90
kogelstoten 9.29 Femke Kuppens Soest 22-06-14
balwerpen 38.10 Femke Kuppens Waalwijk 16-07-14
vierkamp (comp.) 2.394 Femke Kuppens Someren 31-08-14
4 x 60 meter 41.5 Eva Nijdam, Lieve Cocu, Dongen 12-04-13
    Mila van Leeuwen en Femke Kuppens    
         
   

B-pupillen meisjes

   
 scorpio divider-clubrecords
40 meter 6.4 Yvonne van Haperen Oosterhout 03-09-88
1000 meter 3.43.1 Esther de Groot Den Bosch 02-07-88
hoogspringen 1.25 Femke Kuppens Papendrecht 25-08-12
verspringen 4.00 Femke Kuppens Tilburg 08-09-12
kogelstoten 6.30 Femke Kuppens Papendrecht 25-08-12
balwerpen 29.75 Femke Kuppens Drunen 08-09-12
vierkamp (comp.) 2.038 Femke Kuppens Oosterhout 29-09-12
4 x 40 meter 29.59 Lieve Cocu, Eva Nijdam, Dongen 03-07-11
    Mila van Leeuwen en Bente de Jager    
         
   

C-pupillen meisjes

   
 scorpio divider-clubrecords
40 meter 6.6 Yvonne van Haperen Vught 06-06-87
  6.84 Femke Kuppens Bergen op Zoom 03-09-11
600 meter 2.13.51 Femke Kuppens Bergen op Zoom 03-09-11
hoogspringen 1.10 Femke Kuppens Oosterhout 08-10-11
verspringen 3.65 Yvonne van Haperen Oosterhout 28-05-87
kogelstoten 6.44 Faylinn Jansen Rijen 24-09-16
balwerpen 26.55 Femke Kuppens Dongen 03-07-11
vierkamp (comp.) 1.695 Femke Kuppens Oosterhout 08-10-11
4 x 40 meter 30.32 Lotte Griep, Margit van Son, Dongen 19-04-14
    Moniek van de Biggelaar en Jetske Schets    
         
 scorpio divider-clubrecords
Scorpio clubrecords baan; bijgewerkt 1 oktober 2017 door Fred van der Steenhoven