UITSLAGENLIJST
19-11-2006 19:05                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      MPUPC, 1100                                            
    1 Isabella Spierenburg   99 Sprint                   4:55
    2 Diane van Es           99 Energie                  4:58
    3 Tia Ackermans          99 Scorpio                  5:22
    4 Claudia Verheijen      99 Gloria                   5:25
    5 Floor van den Burg     99 Sprint                   5:37
    6 Susan Bekkers          99 Attila                   5:38
    7 Zoe Zwaal              99 Sprint                   5:56
    8 Asmara Andriese        99 Sprint                   6:11
    9 Britt van Driel        99 Sprint                   6:13
   10 Bobbie Leijten         99 ACW '66                  6:24
   11 Vronie van Mierlo      99 ACW '66                  6:30
   12 Sahrona van Kuik       99 ACW '66                  6:31
   13 Maxime Beverwijk       99 Spiridon                 6:42
   14 Laura de Jong          99 Scorpio                  6:51
                                                             
      MPUPB, 1100                                            
    1 Fenneke Bousema        98 Sprint                   4:47
    2 Annelot Staes          98 Gloria                   4:56
    3 Tessa Lahaije          98 Attila                   5:10
    4 Nina Becx              98 Attila                   5:11
    5 Kirsten Sulkers        98 Sprint                   5:12
    6 Indy Flipsen           98 Atledo                   5:21
    7 Babette Wildhagen      98 Sprint                   5:23
    8 Laura Eldred           98 ACW '66                  5:30
    9 Robbin Schoenmakers    98 ACW '66                  5:33
   10 Eveline van Nimwegen   98 Gloria                   5:35
   11 Michelle Bogers        98 Sprint                   5:36
   12 Anouk Verschuren       98 Scorpio                  5:43
   13 Dagmar Doense          98 Sprint                   5:49
   14 Vera Olieslagers       98 Gloria                   6:10
   15 Bente Scherders        98 Attila                   6:18
   16 Gitta Snoeck Henkemans 98 Sprint                   6:30
   17 Dominique Beverwijk    98 Spiridon                 7:04
                                                             
      JPUPC, 1100                                            
    1 Victor Bierbooms       99 Sprint                   5:03
    2 Tijn Mallens           99 Sprint                   5:26
    3 Jules de With          99 Spiridon                 5:34
    4 Sven van der Pas       99 Scorpio                  5:35
    5 Dennis Olieslagers     99 Gloria                   6:01
    6 Jesse Bückmann         99 ACW '66                  6:10
    7 Jesse van Gent         99 Sprint                   6:35
                                                             
      JPUPB, 1100                                            
    1 Tom van Ommeren        98 THOR                     4:24
    2 Niek van Eekelen       98 Sprint                   4:40
    3 Pieter van Hagen       98 ACW '66                  5:02
    4 Thijs van der Hel      98 Sprint                   5:03

UITSLAGENLIJST 19-11-2006 19:05 Pag: 2 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 5 Joris Aarts 98 Attila 5:05 6 Niels Verzijlberg 98 Attila 5:07 7 Jasper van der Pluijm 98 Sprint 5:12 8 Stef Koedijk 98 Sprint 5:13 9 Robin Huijbregts 98 Scorpio 5:15 10 Mitchell Emmers 98 Attila 5:33 11 Wayne Aarts 98 Attila 5:36 12 Willem Broere 98 Sprint 5:36 13 Wayne Aarts 98 Attila 5:48 14 Boudewijn Coenegracht 98 Sprint 5:49 15 Atilla Akgun 98 Atledo 5:52 16 Stijn Valkenburg 98 Sprint 6:02 MPUPA, 1100 1 Cathelijn Peeters 96 Atledo 4:11 2 Kim Lahaije 97 Attila 4:13 3 Anne van de Wiel 97 Sprint 4:17 4 Lynn Staes 96 Gloria 4:29 5 Myke van de Wiel 97 Sprint 4:33 6 Zoë van Helden 97 Sprint 4:35 7 Eefje van 't Veer 96 Sprint 4:36 8 Renee Rademaker 96 Sprint 4:37 9 Eline Bekkers 96 Attila 4:38 10 Corinda van Es 97 Energie 4:38 11 Sophie Philippart 96 Sprint 4:48 12 Fieke Kivits 97 DAK 4:49 13 Ilse Bernaerts 96 Gloria 4:49 14 Esmay v.d.Laar 97 Attila 4:53 15 Jasmijn Kok 96 Scorpio 5:00 16 Katie Voesenek 97 Sprint 5:01 17 Nathalie Rombeek 96 ACW '66 5:05 18 Romy Smulders 96 Attila 5:05 19 Danique Scherders 97 Attila 5:07 20 Carlijn vd Heuvel 97 Attila 5:07 21 Kim Verhoeven 97 Gloria 5:14 22 Eelke van de Weerd 96 Sprint 5:15 23 Marjo van den Velden 96 ACW '66 5:17 24 Sylvia Egberts 97 Attila 5:17 25 Caatje Straver 97 Sprint 5:23 26 Sabien Zebregts 97 Gloria 5:30 27 Laura Verheijen 97 Gloria 5:31 28 Kim Verschueren 97 Gloria 5:33 29 Inge Marijnissen 97 Gloria 5:36 30 Doris van Loon 96 KNAU 5:41 31 Julia Zahm 97 Scorpio 5:45 32 Anne Huijsmans 97 Sprint 5:49 33 Inge van Gelder 97 Sprint 5:52 JPUPA, 1100 1 Martijn Flipsen 96 Atledo 4:04 2 Rob Honcoop 96 Spiridon 4:06 3 Thijs Spierenburg 97 Sprint 4:11 4 Stein van Kuik 96 Scorpio 4:15 5 Joeri van den Elshout 96 ACW '66 4:17
UITSLAGENLIJST 19-11-2006 19:05 Pag: 3 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 6 Tijke Wentink 97 Attila 4:18 7 Olivier Chardon 96 Sprint 4:32 8 Sander Daamen 97 ACW '66 4:34 9 Jochem van Eekelen 97 THOR 4:37 10 Freek van de Weerd 97 Sprint 4:39 11 Benno Snepvangers 96 Scorpio 4:39 12 Jeroen van den Berg 97 Gloria 4:40 13 Pim Strik 96 Sprint 4:41 14 Roel Verhagen 96 Attila 4:42 15 Niels Romgens 96 Sprint 4:42 16 Ward Broeders 97 Spiridon 4:43 17 Philip Rekkers 97 Sprint 4:45 18 Jelle Smit 96 Scorpio 4:46 19 Tim Snoeck Henkemans 96 Sprint 4:47 20 Pelle Krol 96 Spiridon 4:48 21 Aldo Bierbooms 97 Sprint 4:50 22 Yannick Maas 97 Sprint 4:51 23 Tim Burger 97 Sprint 4:51 24 Victor Niessen 97 Scorpio 4:53 25 Tom Terlouw 97 ACW '66 4:59 26 Arno van der Pas 97 Scorpio 5:00 27 Laurens Vlek 97 Sprint 5:01 28 Cas van Eersel 96 Atledo 5:01 29 Niek Vermeer 96 Attila 5:03 30 Maarten Smulders 96 Attila 5:04 31 Pim Kocx 96 Attila 5:07 32 Michel Versmissen 97 Gloria 5:13 33 Dennis Rens 97 Gloria 5:14 34 Nick Peeters 97 Sprint 5:16 35 Emil van de Par 97 Spiridon 5:17 36 Jens Houtzager 97 Spiridon 5:19 37 Martijn Hofkens 96 Sprint 5:21 38 Sijbren Altena 97 Scorpio 5:26 39 Thijs Mouws 97 Gloria 5:28 40 Noud Schoenmakers 96 ACW '66 5:35 41 Quincy Kools 97 Sprint 5:37 42 Rob van Heusden 97 Scorpio 5:42 43 Thomas Sulkers 97 Sprint 5:50 44 Jori Braspenning 97 Gloria 5:50 MJUND, 1400 1 Kaylee van Gent 94 Sprint 5:33 2 Tirza Wouters 95 Sprint 5:35 3 Dominque Geerts 95 Gloria 5:38 4 Stevie Engels 94 Attila 5:40 5 Daphne van der Lee 95 ACW '66 5:43 6 Judi Becx 94 Attila 5:44 7 Eefje Overgaauw 94 Sprint 5:44 8 Julia van Velthoven 94 Attila 5:48 9 Tess van den Assem 95 Scorpio 5:49 10 Tess Ackermans 94 Scorpio 5:57 11 Kirsten van Tilburg 95 Scorpio 6:05 12 Laura Rijvers 95 Gloria 6:07
UITSLAGENLIJST 19-11-2006 19:05 Pag: 4 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 13 Suzanne Wildhagen 95 Sprint 6:10 14 Marieke Wösten 94 Sprint 6:11 15 Robin Flipsen 94 Atledo 6:14 16 Kristel Mans 95 ACW '66 6:15 17 Jula van den Akker 95 Sprint 6:16 18 Rowan van Dongen 95 Scorpio 6:18 19 Silvie Coppelmans 94 Attila 6:22 20 Mayke Smits 95 ACW '66 6:24 21 Jeske Swart 94 Attila 6:27 22 Kimberly Blom 95 Scorpio 6:28 23 Ilse Zorge 95 Sprint 6:32 24 Lisa Zopfi 95 Scorpio 6:40 25 Noortje Meesters 94 Attila 6:44 26 Violetta Egberts 94 Attila 6:47 27 Saskia Rombeek 94 ACW '66 6:58 28 Lisa Smit 94 Scorpio 7:03 29 Suzan Dijkstra 94 Scorpio 7:07 30 Cindy Bernaerts 94 Gloria 7:36 31 Samantha Eldred 95 ACW '66 7:38 32 Macy Speijers 94 Attila 7:44 JJUND, 2200 1 Jotijn de Mare 94 Atverni 7:39 2 Devin van Wageningen 94 Passaat 7:50 3 Timo Braspenning 95 Gloria 8:11 4 Arthur Niessen 94 Scorpio 8:15 5 Roy van Eekelen 95 Sprint 8:21 6 Jordy van Kuik 94 ACW '66 8:25 7 Daniël Kil 95 Sprint 8:35 8 Ruben Zwemstra 94 Scorpio 8:41 9 Dion van Helden 95 Sprint 8:44 10 Kars van Gestel 94 Gloria 9:07 11 Daan van Gent 94 Sprint 9:09 12 Thibaut Coenegracht 94 Sprint 9:10 13 Teun Broeders 95 Spiridon 9:11 14 Anthony Tuijtelaars 94 Gloria 9:13 15 Vincent van Nimwegen 94 Gloria 9:17 16 Ben van Heusden 95 Scorpio 9:18 17 Niels Huijsmans 95 Sprint 9:37 18 Pepijn Zorge 95 Sprint 9:47 19 Stijn Zebregs 94 Gloria 10:03 20 Maurice Koot 94 Sprint 10:19 21 Yorick den Baars 95 Sprint 10:29 22 Martijn Peeters 95 Gloria 10:31 23 Bart Hermans 95 Gloria 10:32 24 Youri van Outheusden 95 Sprint 10:34 25 Piotr van den Akker 94 Sprint 10:35 26 Maarten van der Weel 95 Spiridon 10:36 27 Dirk van Rooij 95 DAK 10:38 28 Mathijs van der Pluijm 95 Sprint 10:40
UITSLAGENLIJST 19-11-2006 19:05 Pag: 5 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 29 Jeroen Vonk 95 Sprint 10:43 30 Bart Bussmann 94 Sprint 11:05 31 Bas Peeters 95 Gloria 11:05 32 Jits van den Ende 94 Scorpio 11:19 33 André Faesen 95 Attila 11:26 MJUNC, 2200 1 Nienke van 't Veer 92 Sprint 8:40 2 Dana Zigelboim 92 ACW '66 8:47 3 Steffie Geerts 92 Gloria 8:51 4 Roos Sprengers 93 ACW '66 8:59 5 Kaylee van de Par 93 Spiridon 8:59 6 Susanne van der Lee 93 ACW '66 9:00 7 Manon Hunck 93 Scorpio 9:41 8 Renate Gallé 93 Attila 10:05 9 Jannie van Merrienboer 93 AVO 1983 10:13 10 Iris Etman 93 Attila 10:17 11 Tess Gonsalves 93 Sprint 10:33 12 Claudia Zoontjes 93 Attila 11:47 JJUNC, 2500 1 Gijs van Rooij 92 DAK 8:42 2 Mark Dauwerse 93 Scorpio 8:49 3 Bram Kocx 92 Attila 9:15 4 Matthew de Haan 92 Attila 9:18 5 Peter Nooren 93 Sprint 9:19 6 Tom van Campenhout 92 Sprint 9:31 7 Teun Schrover 93 Attila 9:39 8 Sander Kil 92 Sprint 9:46 9 Elwin Pas 93 Sprint 9:52 10 Milan Stawicki 92 Gloria 9:52 11 Kai van de Wiel 93 Sprint 9:59 12 Sjoerd Vermeeren 92 Sprint 10:08 13 Lars Crielaard 93 ACW '66 10:17 14 Pieter Coppelmans 93 Attila 10:41 15 Arthur Bijl 92 Spiridon 10:48 16 Martijn Kok 93 Attila 11:08 17 Nick Staes 93 Gloria 11:10 18 Robin Baijens 93 Atledo 11:12 19 Mark van Heusden 92 Scorpio 11:18 20 Rob Hartogs 93 DAK 11:26 21 Roelof van der Grient 92 Sprint 11:29 22 Koen Theeuwes 92 Sprint 11:43 23 Jorg Duine 93 Sprint 12:09 24 Mark van Kaathoven 92 Scorpio 12:14 25 Wilfred Altena 93 Scorpio 12:31 JJUNB, 3900 1 Ward van de Wiel 91 Sprint 13:05 2 Quinten Hennekam 90 Parthenon 13:21 3 Sten van den Thillart 91 DAK 13:32
UITSLAGENLIJST 19-11-2006 19:05 Pag: 6 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 4 Martijn van der Hulst 91 Scorpio 14:19 5 Bart Candel 90 Atledo 14:33 6 Stefan van Schendel 90 Scorpio 14:45 7 Jouri Schoemaker 90 Sprint 14:46 8 Raoul Wanrooy 91 Sprint 15:24 9 Jeroen Simons 91 Attila 15:24 10 Dimitri Jonkers 91 Sprint 15:35 11 Tim Schellekens 90 Atledo 16:59 12 Sander Janssen 90 Passaat 18:16 KORTE, 3900 1 Niels van Haperen 87 Loopteam Ed Sligcher 12:47 2 Mark Buiks 85 Loopteam Ed Sligcher 12:59 3 Joep Dekkers 76 Sprint 13:44 4 Patrick van Engelen 83 Parthenon 13:59 5 Arend de Jager 65 Parthenon 14:05 6 Frans Antonissen 55 Sprint 14:35 7 Pim Vergunst 79 Scorpio 14:50 8 Koen Voermans 87 Spiridon 15:13 MJUNB, 2800 1 Manon Sillekens 90 Sprint 11:21 2 Renee van Dongen 91 Scorpio 12:10 3 Saskia Peters 91 Scorpio 13:07 4 Lieke Wolters 91 DAK 13:41 MJUNA, 2800 1 Marjon van der Wansem 91 LADB 10:39 2 Nikki Godschalk 88 THOR 11:27 3 Anouk Rockx 92 LADB 13:48 V35, 4200 1 Edith van Aarle 68 Achil '87 18:03 2 Nathalie Backer 67 Achil '87 18:21 3 Monique Haans 64 Tilburg Road Runners 20:19 V45, 4200 1 Petra Schepers 61 Sprint 17:37 2 Tiny Rutten 57 Atledo 18:35 3 Ria van Musters-Beurde 56 DAK 19:25 4 Carolien Smilde 61 Atledo 20:37 5 Joke van Gils-Laurijse 59 Atledo 21:34 VROUW, 5600 1 Marleen van Beek 65 LADB 21:14 2 Marjon de Kok 74 Tilburg Road Runners 22:46 3 Anne Vergunst 83 Scorpio 23:30 4 Inge Schipperen-Verhag 73 Scorpio 24:20 5 Linda Rutten 84 Atledo 24:34 6 A.M. Adank 80 Attila 25:00
UITSLAGENLIJST 19-11-2006 19:05 Pag: 7 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 7 Evy Mahieu 86 ACW '66 26:28 JJUNA, 5600 1 Roy Hoornweg 89 Passaat 18:57 2 Niels de Jong 88 Tilburg Road Runners 18:58 3 Rick Hartogs 89 DAK 20:33 4 Tim van Dongen 89 Scorpio 20:39 5 Leandor Jonkers 89 Sprint 23:43 6 Rick Soeters 89 Scorpio 25:05 M35, 9800 1 Mar-Hein v.d. Wiel 69 DAK 35:19 2 Arno Hulshof 64 Sprint 36:23 3 Wilfried van Meer 66 Scorpio 36:46 4 Friedy de Jong 62 Atledo 37:03 5 John Tang 65 DAK 37:10 6 Harry Beekmans 70 DAK 38:26 7 Bert de Roon 67 Atledo 39:05 8 Tonny van Geffen 64 Altena Road Runners 40:03 9 Carel Hesselberth 63 Atledo 41:00 10 Gerard van Eijnatten 62 Scorpio 41:28 11 René van der Pas 63 Scorpio 43:25 12 Alexander Andriese 67 Passaat 44:42 MAN, 9800 1 Colin Bekers 79 Loopteam Ed Sligcher 32:30 2 Bas Bodewes 87 Parthenon 33:42 3 Frank Wouters 80 THOR 35:00 4 Mark Voermans 84 Spiridon 35:57 5 Marco Keijsers 85 Scorpio 36:43 6 Dave Bekers 74 Asterix 37:46 7 Robin Robart 74 Passaat 39:16 8 Ron Luijpen 72 Scorpio 41:02 9 Fabian Verdaas 86 Scorpio 43:08 10 Danny Wouters 73 Road Runners Etten-L 44:37 M45, 7000 1 J. van Heteren 58 Passaat 25:32 2 Tini de Laat 54 Tilburg Road Runners 25:39 3 Henk Bruijns 56 Loopvereniging TOF 26:24 4 Wout Graafmans 58 Spiridon 27:10 5 Rene Stam 61 Scorpio 27:21 6 Luud Rutten 56 Atledo 27:29 7 Kees Vermijs 53 Atledo 27:44 8 Jos van Gils 59 Atledo 28:03 9 Ad Embregts 58 Atledo 28:19 10 Jules Rayee 55 DJA 28:33 11 Willem van den Thillar 56 DAK 28:38 12 Anton Schop 59 DAK 28:41 13 Bas van den Bosch 57 Veteranen Nederland 28:45
UITSLAGENLIJST 19-11-2006 19:05 Pag: 8 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 14 Jan van Liempt 53 Atledo 28:47 15 Jan-Willem van Heteren 55 Atledo 29:03 16 H.M. Oomes 60 Sprint 29:08 17 Ad Blom 58 Loopvereniging TOF 29:25 18 Rens Bodewes 53 Hercules 32:10 M55, 7000 1 Arie Kant 50 Altena Road Runners 27:56 2 Jan Keijzers 42 Sprint 28:58 3 Ton van Exsel 50 Loopvereniging TOF 29:20 4 Kees Schijvenaars 50 Atledo 30:29 5 Tom Hessels 46 Veteranen Nederland 30:53 6 J.C. Musterd 51 Sprint 30:59 7 Winy Knippen 51 Tilburg Road Runners 32:12 8 Jos van Velthoven 46 Scorpio 34:14