Uitslagen pupillencompetitie 22-4-2006
Jongens pupillen C
Stnr Naam Vereniging geb 40m Verspringen Hoogspringen Balwerpen ptn
568 Hein Kools 1998 7.9 3.00 0.85 11.94 1073 ptn
470 Kay Goudswaard 1998 8.0 2.73 0.90 13.70 1071 ptn
541 Thijs Ots Atledo 1998 7.5 2.78 0.70 11.96 989 ptn
460 Mitchel Emmers 1998 7.7 2.60 0.70 13.08 938 ptn
584 Pieter Hagen 1998 8.2 2.46 0.80 11.50 874 ptn
461 Wayne Aarts 1998 8.5 2.34 0.85 11.85 849 ptn
540 Maikel Buiks 1998 8.0 2.33 0.80 9.87 848 ptn
545 Robin Huijbregts 1998 8.0 2.41 0.70 11.45 820 ptn
567 Ries van Gestel 1998 8.3 2.35 0.85 8.68 817 ptn
539 Attila Akgún 1998 8.3 2.34 0.70 12.91 787 ptn
667 Geert de Gouw DAK 1998 9.1 2.64 0.85 8.83 769 ptn
542 Menno Ramselaar 1998 8.7 2.26 0.60 12.95 641 ptn
546 Martijn Vermeulen 1998 8.8 2.16 0.70 8.96 605 ptn
547 Daan van Bommel 1998 9.4 2.00 0.70 10.15 522 ptn
548 Max Vermeulen 1998 9.5 1.91 0.70 8.10 451 ptn
Meisjes pupillen C
Stnr Naam Vereniging geb 40m Verspringen Hoogspringen Balwerpen ptn
582 Laura Eldred ACW '66 1998 7.7 2.44 0.85 9.57 950 ptn
544 Indy Flipsen Atledo 1998 8.2 2.69 0.85 10.26 933 ptn
566 Annelot Staes 1998 7.6 2.61 0.70 9.24 884 ptn
680 Nina Becx 1998 7.8 2.66 0.70 7.36 819 ptn
564 Eveline van Nimwegen 1998 7.9 2.54 0.70 8.55 804 ptn
589 Parisha Pie ACW '66 1998 7.7 2.69 0.60 8.72 799 ptn
596 Robbin Schoenmakers 1998 7.9 2.58 0.70 7.34 785 ptn
565 Vera Olieslagers 1998 8.5 2.21 0.85 8.21 750 ptn
681 Tessa Lahaye 1998 8.1 2.57 0.60 10.15 739 ptn
563 Kim Goos 1998 8.2 2.28 0.60 9.08 644 ptn
543 Yara Dróge 1998 8.9 2.02 0.70 7.10 523 ptn
477 Bente Scherders 1998 8.9 1.95 0.60 7.02 434 ptn
Jongens pupillen B
Stnr Naam Vereniging geb 40m Verspringen Hoogspringen Balwerpen ptn
570 Michel Versmissen Gloria 1997 7.1 3.33 1.15 16.02 1574 ptn
474 Alex van de Pol Attila 1997 7.2 3.41 1.05 17.61 1522 ptn
585 Aron van Lee ACW '66 1997 7.1 3.22 0.90 23.67 1478 ptn
574 Jeroen van den Berg Gloria 1997 7.4 3.33 1.00 20.68 1475 ptn
469 Kevin Pijnenburg Attila 1997 7.1 3.25 1.00 15.60 1442 ptn
651 Tom Terlouw ACW '66 1997 7.3 3.29 0.85 22.43 1399 ptn
654 Daan Vermeer ACW '66 1997 7.7 2.98 1.05 20.72 1389 ptn
569 Bas Kielenstijn Gloria 1997 7.3 3.12 0.95 17.58 1370 ptn
575 Dennis Rens 1997 7.3 2.94 0.95 19.46 1362 ptn
462 David Staat Attila 1997 7.2 3.13 0.85 15.41 1285 ptn
552 Freek Grens Scorpio 1997 7.5 2.71 0.90 21.03 1264 ptn
668 Bram Brandts DAK 1997 7.7 2.73 0.90 16.39 1165 ptn
573 Thijs Mous 1997 7.8 2.87 0.80 15.19 1084 ptn
463 Dirk Honderd 1997 8.0 2.71 0.95 10.17 1040 ptn
553 Arno van der Pas Scorpio 1997 7.3 2.56 0.80 10.48 1028 ptn
493 Ruben Binneweg Atledo 1997 7.3 2.92 0.70 10.59 1028 ptn
496 Pim van der Pol Atledo 1997 8.1 2.62 0.85 12.30 973 ptn
495 Lars de Jong 1997 7.6 2.39 0.80 11.16 952 ptn
494 Lars Hendriks 1997 8.1 2.74 0.90 7.80 944 ptn
551 Viktor Niessen Scorpio 1997 8.1 2.63 0.85 9.80 927 ptn
550 Rob van Heusden 1997 8.3 2.47 0.70 12.79 811 ptn
Meisjes pupillen B
Stnr Naam Vereniging geb 40m Verspringen Hoogspringen Balwerpen ptn
576 Laura Verheijen Gloria 1997 7.4 3.22 1.15 14.62 1472 ptn
588 Deborah Agho Okundia ACW '66 1997 7.3 3.17 1.05 16.90 1443 ptn
682 Kim Lahaye Attila 1997 6.9 3.23 0.85 12.09 1309 ptn
578 Renée Schurmans Gloria 1997 7.6 2.77 0.85 13.19 1101 ptn
549 Julia Zahm Scorpio 1997 7.5 2.66 0.85 11.87 1073 ptn
683 Esmay v.d. Laar Attila 1997 7.9 2.68 0.95 10.18 1050 ptn
472 Sylvia Egberts Attila 1997 7.4 2.73 0.85 8.73 1044 ptn
476 Danique Scherders 1997 8.1 2.37 0.85 14.38 959 ptn
577 Margot Schurmans Gloria 1997 7.8 2.50 0.80 11.86 953 ptn
669 Fieke Kivits DAK 1997 7.8 2.54 0.80 10.48 935 ptn
700 Linda Pulles DAK 1997 8.0 2.77 0.80 9.19 922 ptn
571 Kim Verschueren 1997 8.0 2.54 0.85 8.59 899 ptn
572 Inge Marijnissen 1997 8.7 2.23 0.85 12.52 811 ptn
537 Marlou Bink Atledo 1997 8.0 2.58 0.70 8.88 803 ptn
670 Lieke van Oorschot DAK 1997 8.6 2.31 0.85 8.16 755 ptn
655 Micky Winkelmolen 1997 8.7 2.39 0.70 10.89 703 ptn
538 Meike Haarbosch Atledo 1997 8.7 2.35 0.70 9.43 666 ptn
Jongens pupillen A(1e jrs)
Stnr Naam Vereniging geb 60m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten ptn
559 Jelle Smit Scorpio 1996 9.8 3.49 1.15 6.25 1761 ptn
487 Bryan Embrechts Atledo 1996 10.2 3.52 1.15 7.03 1754 ptn
490 Daan van Krevelen Atledo 1996 10.3 3.34 1.00 7.06 1596 ptn
583 Joeri van den Elshout ACW '66 1996 10.1 3.50 1.05 4.95 1562 ptn
488 Martijn Flipsen Atledo 1996 11.0 3.08 1.15 5.63 1477 ptn
561 Benno Snepvangers Scorpio 1996 9.9 3.56 0.90 4.58 1468 ptn
678 Koen Bax 1996 10.1 3.21 0.90 5.62 1438 ptn
560 Stein van Kuik 1996 10.5 3.20 1.00 4.79 1399 ptn
677 Olivier Somers 1996 10.2 3.28 0.90 4.63 1372 ptn
486 Cas van Eersel 1996 10.3 2.83 0.90 6.09 1364 ptn
663 Daniel van de Corput Gloria 1996 10.5 3.01 0.90 5.60 1342 ptn
671 Martijn van Ravenstein 1996 11.4 2.93 1.00 5.44 1278 ptn
659 Bart Hermans Gloria 1995 10.8 2.98 1.00 3.95 1255 ptn
468 Maarten Smulders 1996 10.5 2.74 0.90 5.04 1251 ptn
558 Bram Vermeulen 1996 11.4 2.65 0.90 4.33 1073 ptn
479 Roel Verhagen 1996 11.1 2.57 0.90 3.95 1063 ptn
489 Jordy van Gorkum 1996 11.0 2.92 0.80 3.57 1042 ptn
679 Pim Kocx 1996 11.2 2.47 0.80 4.21 978 ptn
595 Noud Schoenmakers 1996 12.1 2.62 0.80 3.38 845 ptn
Jongens pupillen A(2e jrs)
Stnr Naam Vereniging geb 60m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten ptn
688 Jacco de Jong Attila 1995 9.2 4.00 1.15 5.51 1914 ptn
579 Guus Donker ACW '66 1995 9.5 3.44 1.05 5.62 1686 ptn
465 André Faesen Attila 1995 10.5 3.50 1.15 6.08 1653 ptn
662 Timo Braspenning Gloria 1995 10.0 3.49 1.10 5.37 1640 ptn
464 Freek Gouw Attila 1995 9.3 3.79 0.90 4.91 1632 ptn
473 Thijs Broenink 1995 10.1 3.32 1.10 5.80 1618 ptn
674 Tim Verhoeven DAK 1995 10.4 3.32 1.10 6.28 1607 ptn
673 Johan Brandts DAK 1995 10.0 3.45 1.00 6.12 1605 ptn
557 Milan Betz Scorpio 1995 9.8 3.48 1.00 5.15 1579 ptn
466 Olaf van Duijn 1995 10.0 3.28 1.00 4.69 1478 ptn
676 Dirk van Rooij DAK 1995 10.3 3.30 0.90 5.42 1415 ptn
591 Ezra Pie ACW '66 1995 10.7 3.21 1.05 4.83 1415 ptn
600 Stijn van Son 1995 10.8 3.01 1.05 5.05 1377 ptn
556 Ben van Heusden 1995 10.7 3.05 1.00 5.02 1359 ptn
664 Jasper Staes 1995 11.7 2.72 0.90 5.70 1146 ptn
481 Frankie van Meel 1995 11.9 2.61 1.05 4.19 1110 ptn
480 Youri Bink 1995 11.3 2.47 0.90 4.87 1086 ptn
467 Joris Bekker 1995 11.5 2.59 0.80 4.05 955 ptn
Meisjes pupillen A(1e jrs)
Stnr Naam Vereniging geb 60m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten ptn
491 Cathelijn Peeters Atledo 1996 9.9 3.47 1.10 6.02 1692 ptn
562 Jasmijn Kok Scorpio 1996 10.0 3.60 1.05 5.49 1633 ptn
594 Lotte van der Schans ACW '66 1996 10.4 3.41 1.15 5.17 1591 ptn
657 Ilse Bernaerts Gloria 1996 10.0 3.00 1.05 5.15 1490 ptn
652 Marjo van den Velden 1996 10.2 3.37 1.05 4.22 1470 ptn
653 Maxime Verdijk 1996 10.5 3.07 1.05 5.04 1427 ptn
685 Eline Bekkers Attila 1996 10.2 3.10 0.95 4.57 1368 ptn
672 Dilara Yazici DAK 1996 10.5 3.07 0.95 5.08 1357 ptn
478 Sophie te Boekhorst 1996 10.5 3.10 0.95 4.93 1352 ptn
592 Sophie Pulles 1996 10.8 2.91 0.95 4.56 1250 ptn
661 Suzanne Kools 1996 10.7 2.85 0.80 5.49 1204 ptn
593 Nathalie Rombeek 1996 11.1 2.83 1.00 4.14 1202 ptn
471 Luna Goudswaard 1996 10.7 2.81 0.95 3.68 1177 ptn
492 Anniek Ramselaar Atledo 1996 10.9 2.80 0.90 4.32 1161 ptn
580 Xiomara van Eek 1996 11.0 2.61 0.80 4.15 1025 ptn
686 Romy Smulders 1996 10.7 2.32 0.70 3.84 907 ptn
Meisjes pupillen A(2e jrs)
Stnr Naam Vereniging geb 60m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten ptn
586 Daphne van der Lee ACW '66 1995 9.3 3.57 1.20 6.16 1889 ptn
598 Anouk Snoeren ACW '66 1995 9.7 3.41 1.25 6.89 1872 ptn
555 Kimberley Blom Scorpio 1995 9.7 3.57 1.20 5.87 1806 ptn
660 Laura Rijvers Gloria 1995 9.8 3.09 1.20 6.20 1715 ptn
475 Esmee van de Pol Attila 1995 9.6 3.54 1.10 4.88 1678 ptn
687 Eva Bastmeijer Attila 1996 9.7 3.66 1.00 5.39 1646 ptn
658 Dominique Geerts Gloria 1995 10.0 3.39 1.05 4.71 1538 ptn
554 Kirsten van Tilburg Scorpio 1995 9.9 3.32 1.05 4.26 1507 ptn
587 Kristel Mans 1995 10.3 3.28 1.10 4.58 1501 ptn
581 Samantha Eldred 1995 10.7 2.95 0.95 4.71 1281 ptn
684 Eva Honderd 1995 10.4 3.04 1.00 3.32 1269 ptn
599 Eline Soeterbroek 1995 11.7 2.76 1.05 5.05 1222 ptn
482 Maaike van Ginneken Atledo 1995 10.8 2.56 0.90 4.38 1130 ptn
483 Daniélle van Gorkum 1995 10.9 2.72 0.90 3.75 1102 ptn
                 
Competitie-punten jongens  
  Attila ACW'66 Gloria Scorpio Atledo DAK
C-B Pupillen               nr. 1 1522 1478 1574 1264 1028 1165
    nr. 2 1442 1399 1475 1028 989 769
    nr. 3 1285 1389 1370 927 973 --
   
A-pupillen 1e/2e jrs.   nr. 1 1914 1686 1640 1761 1754 1607
                 nr. 2 1653 1562 1342 1579 1596 1605
                 nr. 3 1632 1415 1255 1468 1477 1415
             
Totaal punten 9448 8929 8656 8027 7817 6561
   
Plaats 1 2 3 4 5 6
   
   
   
Competitie-punten meisjes  
  ACW'66 Gloria Attila Atledo Scorpio DAK
C-B Pupillen               nr. 1 1443 1472 1309 933 1073 935
    nr. 2 950 1101 1050 803 -- 922
    nr. 3 799 953 1044 666 -- 755
   
A-pupillen 1e/2e jrs.   nr. 1 1889 1715 1678 1692 1806 1357
                 nr. 2 1872 1538 1646 1161 1596 --
                 nr. 3 1591 1490 1368 1130 1507 --
             
Totaal punten 8544 8269 8095 6385 5982 3969
   
Plaats 1 2 3 4 5 6